Skoči na vsebino

[COD4] KBAP klan


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 173
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Model, to je bil jaz na traktorji, ni bil Morbid! :lol: A veš zakaj? Ker najlepši sem. Lepe slike čeprav :beer: Mimogrede, vem da nisem Slovenca, a smem pa biti v klanu ker govorim (slabo) slovensko? :roll:

Ja res, ni bil Morbid, ker je bil Crushing Day. Pa Relixa tud ni blo, menda je pa bil ShapedBOSTJAN. Danes smo posneli tud par novih slik, bojo najbrž kar hitro gor.

Irca je pa itak za pohvalit, jaz še nisem vido kakega tujca, ki bi govoril tak slovensko (če ne štejemo ljudi iz ex-yu).

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja se to se pa spomnem, da je bil enkrat en tip z nami ko smo igral Gears Of War, pa ni bil lih slovenc xD

Folk, morem ubavt ta CoD4 ane, sam sm gledu na Igibibi pa ga sploh ne prodajajo več :rockbrow:

A kdo kj ve daj ga bojo spet dobil, al pa če pozna kkšno cenejšo metodo da pridem do (legalnega) izvoda igre ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Kongratz Mlaky :lol: Res je bla tisto dobra runda, pa tak smo danes igrali z tirčetrt n00bi.

Anyhow, Live spet ne dela tak ko bi mogo. Mater jim jebem - čist necenzurirano - ampak, na kurac mi gre, da moremo za to še plačevat. Pa ok, če bi blo kratkotrajno pa vse... Zdaj pa ne vem niti, kaj je narobe (nič ni uradno), niti kaj mislijo glede tega naret, niti kak dolgo bi naj še trajalo.

Baje bi naj bli problemi samo z CoD4 in Halo 3 matchmakingom, samo meni se zdi kr precej globje, če se ti dashboard nalaga 3 minute. Če nebi blo takega communityja na X360, bi itak že vse prodal pa kupo PS3. There... I said it :eviltongue:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

kr dost pogosti so, čeprav jih ti osebno pobiješ največ 15 drugo pa naredijo avijončki pa helikoptrčki xD

Sm igral malo na PC-ju pa so bli totalni newbi !

Jst ne vem ane,

ko sm jst 1. igral CoD4 sem vzel en avtomat pa hodu okol pa klal,

ko so me pa ubil sm pa spekteru drug folk pa so bli ko eni retardiranci,

kr neki so skakal okol, se zajebaval uglavnem ni se mi dal igrat.

Zdj morem pa samotarja PM-jat če bi mi lahko nabavil pa poslal CoD4 za Xbox!

Srečnga pa zdravga pa veselga pa debelga xD

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Evo sedaj ravnokar registriram klan na gamebattles.com. Nujno potrebujem en team avatar za KBAP (64x64 max) ter team logo (300x300 max). Fora je v tem, da nima veze kakšna slilkca je ker se nam vsem jebe ane, sam naj jo naredi nekdo, ki obvlada zadevo Trigger al Nitro en od vaju je vešč v tem ane?

Pleg tega morem vedet v kter ladder gremo, ali USA ali EU? Ker bom jaz ustvaril klan še ne pomeni da sem klan, zaenkrat lahko rečemo da klan leaderja ni in se bo lahko account delil naokoli dokler se mlaky ali morbid ne opogumi.

Hočem amo, da se stvari malo premaknejo, da se mal premaknemo s publicov na kak pravcat war, ne pričakujem da bomo prvi na lestvici lai karkoli ampak delamo to predvsem za zabavo tko da naj vas ne zateguje.

Imam pa na friends listi par modelov, ki so nas že izzivali na friendly war sam za take stvari res hočem da smo v top formi oz. da se jih udeležijo top igralci aka Mlaky, Morbid, Nitro, Carnage in na žalost nič več prisotni Frikozoid. Seveda ste tud ostali prisotni, še posebej ShapedBostian ki glede na manjko staža že razturava, Relix pa naj bo naš dežurni trashtalker, ki bo zniževal moralo french fucksom in american go flip me a burger cocksuckerjem.

Res se mi zdi, da smo dobri sploh če se prej lepo uigramo in še razvijemo kakšno taktiko ala smoke na downpouru, ki če se vsi držimo plana je res devastating.

KBAP, greš :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Evo sedaj ravnokar registriram klan na gamebattles.com. Nujno potrebujem en team avatar za KBAP (64x64 max) ter team logo (300x300 max). Fora je v tem, da nima veze kakšna slilkca je ker se nam vsem jebe ane, sam naj jo naredi nekdo, ki obvlada zadevo Trigger al Nitro en od vaju je vešč v tem ane?

KBAP, greš :thumbup:

Trigger al Nitro je v bistvu ena in ista oseba, se pravi jaz.

Kar se tiče slikice, sem izvohal eno kul stran, klikni tule, kot avatar bi lahko blo pa recimo tole:

samp3cea70f716c0bccb.jpg

Kakorkoli, v zadevi bi itak sodeloval, mormo pa vsekakor počakat, da MS reši probleme z Livom, ker trenutno gre tako KBAP kot celi multiplayer gaming experience zlo hitro u 3PM...

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.