Skoči na vsebino

Sneeeg!


Priporočene objave

Jah kr nikol ga ne zmanka.

V nemčiji je bojda 4 metre snega nek nevem kje in še cestarji bodo začel stavkat! To se bojo mel fino :?

V mojmu okolišu kr elektriko vn meče..

PS: DrMiha velik znanja!

;)

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment

No, lepo videt, da nisem edini tu, ki obožuje snežne vožnje tudi po parkiriščih in tudi cestah. Pogoj je le da je fraj cesta...Aja pred kratkim mi je avto obstal na f***ing ledu in še sam se bil, tako da ne vem kako mi je uspelo, ampak sem z eno nogo tiščal na gas z drugo pa porival nekako avto naprej in si pomagal z rokami...še dobro, da se visok :) No uglavnem mi je uspelo prist ven...LoL :ihih:

P.S: Imam letne, zelo obrabljene gume :mirror:

re.jpg
Link to comment

Ma sej LJ je katastrofalno spucana..center še nekako, malo pojdite na obrobje mesta, je kr po glavni cesti treba hodit, ker se gospodom ne da pločnika spucat :crazy: pa sej je itak učerej polovico snega že pobralo..kak sem se smejal, ko je ena baba cliota rinila v cel sneg, ker drugje ni blo parkirišča :ihih:

 

 

Link to comment

Moja žalostna zgodbica:

Mene je pa čisto zjebal ta sneg v nedeljo, ko sem šel nazaj v LJ. Rabil sem štiri!!! ure, da sem prišel do tam. Normalno se pride v 1.20h.. Neverjetno, a resnično. Pa še v soboto sem bil pijan, tako da me je v nedeljo cel dan glava bolela + 4 ure vožnje = super kombinacija.

Prvo sem se s ketnami zajebaval, ker so se pri eni plastiki utrgale. Potem sem jih zvezal z dratom, ki pa je pozneje prepikal gumo. Potem smo s kolegi na Gorjancih menjali gumo, sneg pa je padal kot fuknjen. Potem sem dal te ketine dol in ugotovil, da gre čisto okej tudi brez. :x

Potem pa še eno 2 ure in pol vožje do LJ, gužva je bla za znoret, avti pa so se pomikali 40 do 50 km/h. Spluženo pa itak zelo slabo. Pol v LJ pa še po cesti in na obvoznici 20 cm zmržnjenega snega, kot da bi se po njivi vozil..

Eden najbolj fuknjenih dnevov v mojem življenju. :yuck: Pa včasih sem bil ful vesel, ko je sneg začel padat..

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.