Skoči na vsebino

Contra 4


č.u.k.

Priporočene objave

ej stari ,,, :car: igrca je dobra,, :P ,,mogoče malo pogrešam tisti original zvok (pr sega mega drive,,pa ono na diskete)

če bi tk povedu... :thumbup:

ta igrca trga gate :rock: :ihih:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Men se zdi pa totalno bedna.

Na Easy difficulty... Use te ubije... takoj, ko se koga dotaknes, vojaki mecejo granate, streljajo zelo nepredvidno, iz tal se kr nekak vn vrze mitraljez, use leti gor dol, da sploh vec ne ves kam bi gledu, pa se ta 2 screena je tezko oba naenkrat gledat, ker je razmik vmes.

Men se zdi kr neki. Za usak drek te ubijejo. Pomojem siv ratas, ko igro obrnes.

Nikoli vec ne bom igral. :yuck:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Wooo, končno nek špil zame. Fuck, ko bom kupil NDS (zdaj, zdaj :D) bom prvo kupil Contra 4 ter MKU3. Komaj čakam res :D. Razmišljam, da bi začel igrati na najtežji težavnost in potem na tej težavnosti obrnil še orginalni Contri, ki sta vključeni v špil (A sta orginalni contri predelani, da je slika čez oba ekrana?). Bwahaha, tale brutalna težavnost je majka. Sicer nepoštenosti ne maram, zato mi Mortal Kombati niso tako dogajali (Ok, vseeno sem jih igral kot zmešan in Sub-Zera zaobvladal do te mere, da sem obrnil MK1 :D), ampak Contre so še zraven tega noro zabavne. Pa tudi dolžina ni pretirana, tako, da jo v 2urni seansi kamot obrneš :D.

Link to comment

Jp, tud men je zakon. Definitivno mi ni žal nakupa. Contre so ble zmerom zelo kul. Edino škoda mi je, da ni priložena orginalna Contra 3 :D in pa kakšna res nemogoča težavnost. Se mi zdi prvotna Contra še zmeri dosti težja.

Link to comment
Men se zdi pa totalno bedna.

Na Easy difficulty... Use te ubije... takoj, ko se koga dotaknes, vojaki mecejo granate, streljajo zelo nepredvidno, iz tal se kr nekak vn vrze mitraljez, use leti gor dol, da sploh vec ne ves kam bi gledu, pa se ta 2 screena je tezko oba naenkrat gledat, ker je razmik vmes.

Men se zdi kr neki. Za usak drek te ubijejo. Pomojem siv ratas, ko igro obrnes.

Nikoli vec ne bom igral. :yuck:

Se popolnoma strinjam s tabo. Že na easy je špil čist preveč "gor", "dol" , "levo", "desno" in težko je gledati na oba ekrana hkrati (npr. zgoraj "mini" šef, spodaj pa vojaki šibajo naokoli).

Enkrat sem se jo celo spravil igrati kar resno, a sem bil šokiran na sledeč način. Ko sem naredil enega zadnjih šefov v igri, sta mi ostala še dva levela do konca igre, ko mi ekrana počrnita in se izpiše napis: You will have to play at least on NORMAL to finish the game! Rekel sem samo FQ in se Contre 4 nisem dotaknil vsaj 2 meseca. Mislim... :uke:

Link to comment
Men se zdi pa totalno bedna.

Na Easy difficulty... Use te ubije... takoj, ko se koga dotaknes, vojaki mecejo granate, streljajo zelo nepredvidno, iz tal se kr nekak vn vrze mitraljez, use leti gor dol, da sploh vec ne ves kam bi gledu, pa se ta 2 screena je tezko oba naenkrat gledat, ker je razmik vmes.

Men se zdi kr neki. Za usak drek te ubijejo. Pomojem siv ratas, ko igro obrnes.

Nikoli vec ne bom igral. :yuck:

Se popolnoma strinjam s tabo. Že na easy je špil čist preveč "gor", "dol" , "levo", "desno" in težko je gledati na oba ekrana hkrati (npr. zgoraj "mini" šef, spodaj pa vojaki šibajo naokoli).

Enkrat sem se jo celo spravil igrati kar resno, a sem bil šokiran na sledeč način. Ko sem naredil enega zadnjih šefov v igri, sta mi ostala še dva levela do konca igre, ko mi ekrana počrnita in se izpiše napis: You will have to play at least on NORMAL to finish the game! Rekel sem samo FQ in se Contre 4 nisem dotaknil vsaj 2 meseca. Mislim... :uke:

se strinjm...

Wiiha!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.