Skoči na vsebino

Novice in Razne stvari iz sveta HALO-a !


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 195
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Haha, glih v enem H3 filmčku, ki sem ga linkal včeraj sta speakerja komentirala par hudih outplayev (mislim, da je bilo na Pitu v zeleni sobi (old rakete)), kjer je igralec zaslišal korake nasprotnika in ga fental. Damn, jaz pa LO-FI gamer... Od danes naprej pakiram vsaj slušalke. :tepen:

Link to comment

Ok ravnoto sm hotu prašat. Vedno sem raj igral na slušalkah. V Haloju ko greš slayerja, stvar deluje. Če pa greš recimo team slayerja, kjer je komunikacija nujna, morm met najprej xbox slušalice, čez pa navadne, kar je sila neudobno. Se da kako to rešiti, recimo da bi obstajal samo mikrofon za na mizo. :headscratch:

Link to comment

Waaa, noro, točno za to sem se nedavno spraševal, kaj točno je in kje dobit.

Saj sem že sam kaj podobnega parkrat s selotejpom imporviziral - naštimaš communicator audio na "speaker", pa naj bi nekako šlo. Samo ajde, ni glih to to.

Now don't run, or else I'll hear you, biatchez! :evil:

blind_fury.jpg

Link to comment

Mnja baje so tele ene izmed najboljših sploh kaj se jih, da dobit za gejming na xboxu in pro gejming in general.

Slušalke so 200 evrov, 250 evrov je avdio sistem. Dajo se pa tudi odpret (ala slušalke odprtega tipa) recimo za Lane, da lahko igraš pa čuješ tudi folk od zunaj.

Mnja samo to je res najboljše, kaj spodobnega bi se dalo pomoje za 100 evrov dobiti.

Link to comment

Moo, to so res pro roba. Ne le, da lahko kljub baje vrhunskemu zvoku lepo slišiš okolico, ampak jih lahko brez dodatne opreme tudi povežeš v serijo in ustvariš lastni notranji komunikacijski kanal, neodvisen od igre. To je to, kar sem se vedno spraševal, če imajo, ker sem bil siguren, da na turnirjih ne komunicirajo kot mi preko lajva, ko vse slišiš, kljub temu pa po slušalkah čvekajo.

Haha, maja, drage so, to sigurno, ampak vrag, če bi imeli večjo sceno in furali pogoste lane, bi že bile vredne keša. Tako pa ajde. Kupil bi jih zaradi MLG ploščice. :love:

Link to comment

Lepo lepo. Magari bi bilo kaj takega za konzole. Oz, magari bi bilo dovolj res angažiranega folka, da bi kaj takega za konzole imelo smisel. Nekdo bi jim moral predlagati, da poskusijo kaj zrihtati takoj ob izidu GoW2, ker se je zadeva kar dobro proslavila na PCjih (oh, Slovenija, dežela bež škatel) in bo po moje folk z vseh koncev kar fino zagrizel. Še jaz bom, verjetno. :ihih:

Drugače pa, back to Halo, me vse to spomni, da bi bilo res kul zrihtati še en (ok, drugi ever) hardcore Halo lan. moramo odpret en thread in kako reči. :cool:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Hehe eni so to napovedovali in zgodilo se bo. Ena nova mapa bo zastonj.

Monday is Bungie day!

Bungie (and Halo) fans, be sure to mark your calendar…since Monday (7/7) is Bungie Day. That means all sorts of Bungie related activities will be kick off, including:

* 7 Exclusive new gamerpictures and a Bungie day theme will be available on Marketplace. These are available for one day only.

* Cold Storage, a free new Halo 3 multiplayer map inspired by the original map Chill Out found in “Halo: Combat Evolved”

* The Legendary Map Pack will drop in price to 600 points

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.