Skoči na vsebino

Novice in Razne stvari iz sveta HALO-a !


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 195
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

jst sm odšpilov sam 1 rundo na tisti mapi pa koj dobu achivment ker sm biu na team sayerju že glih 7

drgač p zrd tega achivmenta sm zgubu security ramena(sm prebrav d zarad tega k mam zj drgačn score od achivmentov - te ramena pa pridejo med 500-995 scora al pa za vedno pr 1000) XD

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Sej jaz tud upam, da bo MP na nivoju trojke, ker mi je ful všeč, da se pri Haloju vedno nekaj dogaja.

Kar se tiče pa inovacij... Grafiko bi lahk malo posodobili, mogoče kaka orožja dali not, WARTHOG PA PLAZMA STICKYJI MORJO OSTAT, or else. Tale sistem shielda lahk tud ostane zarad mene, če glih ne vem kak bo s tem, ko glavni lik ni več Spartan.

Glede lika pa škoda, da (zaenkrat še) nima nekega bolj konkretnega imena, meni se samo ODST zdi preveč cheap. Pa magari je Jimbo the Trooper, I need a name. Ne vem tud zakaj so mu mogli glih tale najbolj bedn armor dat, zakaj ne recimo Recon čelade... No sej, če ne drugo pa hvala bogu, da nima EOD al kaj je že ona wannabe badass čelada. Če bi mel tisto, bi pa res dvakrat premislo o igranju. Pa polek vsega upam na nove armor variante v MPju.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Sup bičz, it was about time

Since the game was launched, any player on a team larger than four had to press the d-pad in order to talk during a match. Now Bungie is upping the limit to 6-player teams, meaning that only people playing in Social Big Team matches need worry about pushing the button.

:car::car:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Sem takoj za kakšno H3 seanso :D

Glede novih map - si jih bom sigurno nabavil že zaradi achievmentov :D

Do zdaj imam vse razen enega in vsi so bili doseženi regularno oz. brez dogovora :eviltongue: !!! doseženi s trdim delom :beer:

Manjka mi edino :

Mongoose Mowdown 1806.jpg :crybaby:

Bom še tega proba dobit sam, če ne bo šlo bom pa rabil pomoč :D

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.