Skoči na vsebino

Novice in Razne stvari iz sveta HALO-a !


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 195
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Sem takoj za kakšno H3 seanso :D

Glede novih map - si jih bom sigurno nabavil že zaradi achievmentov :D

Do zdaj imam vse razen enega in vsi so bili doseženi regularno oz. brez dogovora :eviltongue: !!! doseženi s trdim delom :beer:

Manjka mi edino :

Mongoose Mowdown 1806.jpg :crybaby:

Bom še tega proba dobit sam, če ne bo šlo bom pa rabil pomoč :D

http://halo.wikia.com/wiki/Mongoose_Mowdown Malo prečitaj kaj piše :)

Se mi halo 3 splača kupiti, v FPS sem n00b na xbox v sem pa fascineran nad halojem in enko sem tudi do polovice na PC preigral :)

Čisto tak. (halo wars bom pa itq nabavu enkrat :D)

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Uuuu new blood, we wellcome you :D

glede nakupa pa, če misliš vlagat v MP zna biti to najbolše zapravljen denar za igro. Vsaj zame je bil, glede na koliko sem v H3 Multiplayerju časa zapravil...Pa preden greste igrati ne pozabite DL vseh zastonj map, da ne bo potem brez veznih zamud...

@Samotar

The Double EXP weekends for February are below (In order of appearance):

Grifball

V-Day Massacre

Team Flag

Team Melee

Več sreče prihodnji mesec

Link to comment

@Samotar

The Double EXP weekends for February are below (In order of appearance):

Grifball

V-Day Massacre

Team Flag

Team Melee

Več sreče prihodnji mesec

ha ha ja hvala bom probal v navadnem Samotnem volku lahko mi rata do naslednjega meseca - v kar dvomim :D

no kdaj ste zdaj za kak H3 ker rabim mal pauze od CoD špilov :D

da se mal navadim na H3 in da bom lažje čakal na nove mape :beer:

Xbox

Link to comment

apollo govori resnico. Halo multiplayer bogato poplaca trud, ki ga vanj vlozimo.

ej, banda, jaz sem zato da se tu javi, kdor je za in se nato vsi zmenimo za en dolocen dan in doloceno uro, da se nas dobi min 6, se raje 8 in da udarimo en res pravi vseslovenski, lagless match.

ajde zdaj na raport:

bmx

keks

apollo

nitro

kekken

samotar

in ostali.

ce se uspemo zmenit za en konkreten dan in uro, potem po moje ni tak problem poklicat in z groba potegnit se kako legendo ala sebek, morbid, shtanga and whatnot.

seveda se kar takoj pove, da kdor nima rad BRja, timskega dela in se misli okoli voziti z mungusom, medtem ko se preostanek teama muci, ta naj raje nadaljuje socialca. pa tudi ce komu strajka povezava in lagira celo igro, se ga bo prijazno skenslalo, ki enkrat smo si tako ze pokvarili tak online meet. ok, zdaj pa na delo and let's make it happen... po moznosti preden pride SF4. :lol:

torej, ce povem zase: meni je kul skoraj vsak dan med tednom, enkrat popoldne. Dan prej se najavi, pa sem povecini good to go. povejte ostali.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.