Skoči na vsebino

Novice in Razne stvari iz sveta HALO-a !


sebek1

Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
  • Odgovorov 195
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Nitro, hehe :beer:

Eto sem malo stestiral, prefer good connection končno dela, ko sem imel vklopljeno sem dobil samo evropejce in smo bili vsi full green bar sam sem pol zadevo izklopil, ko mi je vrglo ven 30 gejmov, ampak končno je to tak kak treba in lahko celo, ko greš sam v partye dobiš dobre igre.

To kar sem meelejal je enostavno boljše kot je bilo prej, ali udariš prvi in dobiš bitko, ali pa umreta oba.

Drugo kar sem opazil pa je nekak boljši br, tak močnejši se zdi, sploh na daleč je lažje zadet. Verjetno bo pa tak v petek v weekly updejtu vse natačno opisano.

Link to comment

Uu, obcutno bolj fer je sedaj melee. Pac, prej je bilo tako, da si ti sicer prvi usekal, ampak ce je nasprotnik imel malo vec, je lahko v dolocenem oknu usekal z zaostankom, pa se vedno clearly zmagal. Pac, kompenzacija laga, ampak pretirana in frustrirajoca.

Sedaj je tako, da ce dva usekata v dolocenem oknu hkrati in imata priblizno enako energije (v dolocenem oknu, ampak malem oknu) je smrt za oba. Fair enough. :thumbup:

Glede boljsega matchmakinga lag-wise, je pa super novica. Nisem se probal, ker sem zadnje dni malo igral damn you Omega V ( :love: ), ampak res dobro.

Drugace pa so predstavili novo mapo iz prihajajocega DLC paketa: http://www.bungie.net/News/content.aspx ... &cid=13287

Nek miks Warlocka, Sanctuaryja in humm, pravijo, da je po malo podoben tudi lockoutu. Osebno mi Warlock sploh ni pretirano dogajal, tko, da ne vem. No, Sanctuary je bil simpaticen, a je na momente obdrzal morecnost Warlocka, ko je bil tvoj celoten team v kompletnem lockdownu brez kakrsnegakoli normalno moznega izhoda... Bomo videli in molimo na cimvecjo "Lockout komponento". Ali pa kar na pravi Lockout. :hyper:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Z aprilom prihaja MLG playlista. Zanimivo, bungie je končno popustil, playlista bo vsebovala točno ena settinge, kot se bodo igrali na mlg turnirjih. Novica je vsekakor dobrodošla. Zanimiv je njihov 110% speed, kar igro res pohitri ni pa neka bistvena razlika zej, v igri dveh se navadiš. Meni osebno je boljše kot 100% speed. Najbolj kar se mi dopade pa je, da so snajper in rocketi na konstanten spawnu. Točno ob tistem času bodo spawnali, nič nekih random spawnov. Lista bo nadomestila team hardcore.

Link to comment

Wow, super dodatek. Lepo, da je Bungie popustil, saj je zdruzitev MLGja in Bungiejeve playliste nujna, Halo 3 po netu in vse, kar gre zraven, postavijo cimblizje pravemu sportu, ki mu recejo MLG. Sicer je MLG nepopustljiv in ce mapa suxa, bo to rekel in je ne bo dal v seznam, kar je tisto, kar je najmanj kul za Bungie, ampak vraga, treba je priznati svoje napake, tako da ce zdaj zmorejo tudi to, potem so res ultimativni carji.

Odlicna novica all around. :thumbup:

Link to comment

Wow, Sidewinder je njabolj jasen spomin iz mojih začetkov Hala, ko smo se prvič dobili, linkali dve konzoli skupaj in nažigali 2 vs 2 ko zmešani. Scrubtastic in vem, da nas je needler pwnal, a bilo je res zabavno in vehikularne akcije na ledu so bile epske. Kul bo to, kul. Zadeva obeta tudi za kake team sniperse in to. Nasploh je nekaj posebnega pri skrivanju in snajpanju na snegu. :love:

Link to comment

Mogoče prihaja nekaj kar si želi vsak. Najboljša halo mapa ever, zasnežena, odlična za snajpere in slayerya.

h3powunlapricr9.jpg

You do the math, which one it is.

Obrazrožilo revije

it was never our meaning to lett elite members (these are people on the forum robably) be able to find magazine related information. there is a chance for us to break our exclusivity with microsoft and some third partys, because third partys weren't discrete with the info. our exclusive video report at bungie in april and palying a new multiplayer is very sensitive, therefor we decided to change the aprile edition of the mag. as usual you can have a sneak peek.

spreading the previous version leads to a ban.

the y was indeed an unfinished april fools joke.

Aja, uradno, kero mapa je pa bo povedano ta torek.

Link to comment

Haha, pa gre novih 10 eu down the drain. To M$'s wallet. :cash:

Ampak ok, LOCKOUT JE LE LOCKOUT! Vesel sem, da so jo naposled le prinesli nazaj. :love:

Ko si vsi to končno zloadamo, zahtevam lan party in zbor vse old school Halo klape. Saj bomo lahko samo Lock.. ahem, blackouta igrali, pa bo dovolj. :D

Link to comment

Itak, itak pa še v forgu lahko točno istega nardiš kot je bil v 2, če ti ni do equipmenta.

V tem map packu bodo zgleda res dobre mape. Ghost town zgleda zelo obetavno, sidewinder je itak zakon, lockout pa je tak legenda.

Kakorkoli lockout mi je res falil, sej guardian je podoben in čisto ql, ampak je preveč ozki na snjiper towerju, pa nasploh ni isti feeling. Na srečo niso kaj dosti spreminjali, razn grafike, tak, da bo feeling res isti. Lockout pa je res zažgal za slayerja, meni je tudi najbolj odgovarjal za snajperje. V naslednjem updejtu še naj dodajo kaki midship - purple reign je verjetno točno to, pač ni je bolše mape za free for all kot midshipa, pa kaki ivory ali pa beaver creek pa sem zadovoljen.

Še vedno pa je tu foundry in na netu najdeš res ql mape iz njega tak, da zdej, ko je zastonj še lahko vdarimo kaj na njem.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Wow, takoj, ko si objavil, sem dal in ujel en cel CTF na pitu - Final Boss vs neki drugi (ki so pa tudi čisto hudi). SIIICK. Saj, v bistvu so v komunikaciji dokaj v stilu nas (ko nam gre dobro). Samo nekje, tam, na deseto potenco. :tepen:

Zdaj nadaljujeta isti ekipi slayerja na guardianu. Za pogledat ASAP! :drool:

Edit: končano. Tipi se pobijejo 50-40 v treh minutah! :amazed:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pazite to včeraj sem slučajno odpakiral neke random zvočnike, ki sem jih dobil kot darilo poleg televizije, tak simple 2.1 sistem. Lepo priklopim to in ono in ko čujem subwoffer, omfg kaj mi je naredlo. Tako, da sem že načrte začel delat, kako kaj v sobi razporedit za 5.1 sistem, ki ga bom v kratkem nabavil.

Woo ne samo, da igram halo3 na hdju še v surrondu ga bom igral, haha slišal bom vsakega, ki bo hodil za hrbtom. Believe me HD, 5.1 its the future.

Link to comment
Pazite to včeraj sem slučajno odpakiral neke random zvočnike, ki sem jih dobil kot darilo poleg televizije, tak simple 2.1 sistem. Lepo priklopim to in ono in ko čujem subwoffer, omfg kaj mi je naredlo. Tako, da sem že načrte začel delat, kako kaj v sobi razporedit za 5.1 sistem, ki ga bom v kratkem nabavil.

Woo ne samo, da igram halo3 na hdju še v surrondu ga bom igral, haha slišal bom vsakega, ki bo hodil za hrbtom. Believe me HD, 5.1 its the future.

če boš res hotel meti pravi zvok, torej 5.1 kanalni,, boš moral kar odšteti kakega 500-stotaka ;) pri takih zvočnikih je najbolš, da so HI-FI

:rock: (sam so dragi :crazy: )

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.