Jump to content

PSP SLIM in GPS

Guest zupancicff

Recommended Posts

Guest zupancicff

Pozdravljeni.

Sem novuporabnik PSP, zato imam precej vprašanj.

Imam PSP Slim z verzijo 3.60 upgrade na 3.60 m33 (brez downgradea na 1.50!, naredu mi je to en, ki sem ga našu na bolhi.).

Nabavil sem tudi GPS anteno, zdej pa so se začele težave:

1.) Nisem dobil zraven navodil in ne vem, če je potreben softver, da inštaliraš anteno na PSP (driver?)

2.) Ne vem, kje dobit kak ustrezen program za to, da bi uporabljal GPS. A lohk kdo da direkten link in opiše, kakšen je postopek inštalacije (kam na memory stik je treba zadevo inštalirat in kako?). Nekaj sem zasledil o Mapthis, pa nism našu nič kaj konkretnega opisa, kje in kako se to dela.

A LOHK POMAGATE?

No, z dowgrejdanjem verzije 3.60 ali 3.70 nimam nic izkusenj, ampak koker jst vem, brez dowgrejda NI mogoce, da bi dobil 3.60 m33.

Za GPS: O tem pa res nimam pojma, ampak koker sm jst slisal (malo tam, malo tu), se za psp kupi zadeva, ki se priklopi na PSP (skozi USB zgoraj)....

Res, pa je, da odkar sm jst zdowngrejdal in ustimal svoj PSP, nisem lih prevec v toku z časom.... :tepen:

Guest zupancicff

Hm, a lahko kej bol natančno opišeš postopek, kam naj naložim programček za GPS?

Zakaj mi tud igre, ki jih potegnem z neta v ISO formatu, ne delajo? Napiše mi, da ni nobene igre na kartici, čeprav sem jo gor skopiral v ISO mapo?

LP