Skoči na vsebino

GT Prologue v online store Japan


oTo

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

Hm ...

Mal povpraso ljudi ko majo spil in ugotovil tole:

- ne mors serverjev iskat

- ne mors pogledat kje kdo spila, tako da ce imas res res veliko sreco in na enak cas kliknes za search da ti poisce serverje mogoce prides v isti spil ...

- ne mors se pogovarjat ...

Upam da bojo tole zrihtali ker je res bv imet nek spil in pol spilat sam ... doh >.<

Se posebi pa dirkacine :S

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

js sam čakam na english verzijo za 25 eur pa če tut sam igram :)

do začetka marca ko bo real thing se bo glih fajn ugrifat da bo pol bolje šlo :) upam da dajo eng. čimprej ven pa da bo že enkrat SLO PS3 store, da nebomo meli probleme s temi kreditnimi karticami, smešno da si ne želijo prodat kaj :)

sicer glede na to da ima bigbang PS zadeve prek, dvomim da to kdaj sploh bo...

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

http://www.gtcenter.eu

tu so neki objavljali sam menda je bil spisek FAKE..

Se pa tut sam sprašujem kako bo z release igro ja... sicer je že demo tako dober da bi skorajda kupil prologue ko bo zun.. upam da bo v nemškem PS storu da lahk prek wirecarda nabavimo.... brummmm brummmmmm

sicer pa pride menda zdaj 25.1 ferrari challange ven

http://www.eurotronic-arts.si/default.a ... Challenge#

upam da bo ql...

Link to comment
Pa kdaj zdaj res pride GT5 ven.?Eni pravijo marca,eni konec leta.WTF?Se mi še bo zmešalo.

Končna verzija pride konc leta

lahko pa kupiš ala demo Prologue z nekaj 25 avti in nekaj progami zdaj ko bo prišla USA verzija prologue ven

Pa ne me zabavat.Popizdu bom,res.Kaj te naj zaj špilam,še malo pa bom že druič obrno gt4.Druge pa mi ni za špilat.Hočem GT5.TAKOJ.

Link to comment
Pa kdaj zdaj res pride GT5 ven.?Eni pravijo marca,eni konec leta.WTF?Se mi še bo zmešalo.

Končna verzija pride konc leta

lahko pa kupiš ala demo Prologue z nekaj 25 avti in nekaj progami zdaj ko bo prišla USA verzija prologue ven

Pa ne me zabavat.Popizdu bom,res.Kaj te naj zaj špilam,še malo pa bom že druič obrno gt4.Druge pa mi ni za špilat.Hočem GT5.TAKOJ.

A to igraš GT4 za PS2? Pa dela pol volan pa forcefeedback zanj? me mika par PS2 igrc nabavit, pa nevem če bo to glih kompatibilno kot mora bit...

Za razvoj GT5 vrjetno porabijo preveč $ in časa zato bodo dali vmes plačliv demo, in vem da vsak ki ima rad simulacije si ga bo kupil, torej bodo dobili denar 2x :) Vsaj od mene...

lp.

Link to comment
Pa kdaj zdaj res pride GT5 ven.?Eni pravijo marca,eni konec leta.WTF?Se mi še bo zmešalo.

Končna verzija pride konc leta

lahko pa kupiš ala demo Prologue z nekaj 25 avti in nekaj progami zdaj ko bo prišla USA verzija prologue ven

Pa ne me zabavat.Popizdu bom,res.Kaj te naj zaj špilam,še malo pa bom že druič obrno gt4.Druge pa mi ni za špilat.Hočem GT5.TAKOJ.

A to igraš GT4 za PS2? Pa dela pol volan pa forcefeedback zanj? me mika par PS2 igrc nabavit, pa nevem če bo to glih kompatibilno kot mora bit...

Za razvoj GT5 vrjetno porabijo preveč $ in časa zato bodo dali vmes plačliv demo, in vem da vsak ki ima rad simulacije si ga bo kupil, torej bodo dobili denar 2x :) Vsaj od mene...

lp.

gt4 na ps3 tako je.za volan pa ne vem.

me zanima,če se da spect na cd gt5 demo,pol da bi jaz to igral.ker meni ne gre povezava na ps 3

Link to comment

kako ti ne gre povezava na ps3 ?

Internet ti ne dela? Al kaj ?

Internet nastavit je mala šala, tudi en account v nemčiji, usa ali veliki britaniji ti vzame glih 5 minut in en email account da lahko potem demo dol spečeš..

na cd pa dvomim da se da zapečt pa tako inštalirat..

Link to comment
kako ti ne gre povezava na ps3 ?

Internet ti ne dela? Al kaj ?

Internet nastavit je mala šala, tudi en account v nemčiji, usa ali veliki britaniji ti vzame glih 5 minut in en email account da lahko potem demo dol spečeš..

na cd pa dvomim da se da zapečt pa tako inštalirat..

pa neki dns streznik me jeb....

nimam pojam :headscratch:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.