Skoči na vsebino

Nakup na obroke


Godlike

Priporočene objave

Uglavnem jaz bi kupo en prenosni racunalnik vendar nimam prisparanega denarja ker sem ga porabil za izpit. Razmislu sm da bi uzel laptopa na obroke vendar nimam rednih dohodkov ker sem student, obcasno delam vendar na mesec dobim le okoli 400E ki jih moram dati za prevoz malico in ostale stroske. Zanima me pri keri trgovini je mozen nakup na poloznice oziroma nek drug obrok brez tega da dokazujem stalni prihodek oziroma kje imajo kaksne studentske ugodnosti. Nekaj trgovin sem ze odkril recimo neckermann vendar tam imajo lahko tak kredit samo do 400E do te cene pa ne prodajajo nobenega laptopa.

Please help me^^

Link to comment
  • N7

hm... po mojih izkusnjah s trajniki in obrocnim odplacevanjem (le-teh je veliko ;)) brez stalnih prilivov bolj kot ne, ne gre. ce pa ze imas precej nizkom omejitev max. zneska nakupa.

mogoce se ti bolj splaca pogledat na bankah za kratkorocna posojila. morda celo studentska. ne vem, ker ze dolgo nisem vec student... sam bi preveril pri bankah in njihovo fleksibilnost do študentov.

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.