Skoči na vsebino

Glasba v igrah


Priporočene objave

Pri katerem špilu vam je glasba najbolj dogajala?

Ali pa ste si od navdušenja down.. emm, kupili njen soundtrack?

Meni je najbolj carovala glasba pri

God Of War - Odlična zvočna podlaga ki se res vzpopada z ambientom, najboljši mi je tisti komad med bitko z minotavrom.

Midnight Club 3 Dub Edition - Veliko različnih komadov, od rocka pa do popa. Najbolj so mi dogajali Drum'n Bass komadi od Calyx :bowdown:

Soul Calibur 2 - Tisti komad ki se predvaja med borbo v Ivynim Stageom, takšen fini s pridihom španije.

Need For Speed Most Wanted - Par komadov mi je bilo zelo všeč.

Metroid Prime - Isto kot pri God Of War se glasba odlično ujema z okolico, huda mi je že tista v meniju.

Link to comment
  • vrhovni

Ma, špilov, pri katerih bi ob igranju opazil kvaliteto glasbe in se ful navdušil nad njo, je bolj malo. Definitivno Metroid Prime, par komadov iz Zelde: Wind Waker, Eternal Darkness in pa (tudi zaradi nostalgičnih razlogov) vse stare Zelde in predvsem Super Mario World, ki ima, kar se mene tiče, enega izmed bolj nalezljivih soundtrackov v obstoju. Aja, pa Quake 2 - čist hud soundtrack. Halo ima tudi par hudih komadov.

Precej več je soundtrackov, ki sem jih po nasvetu drugih downloadal, ne da bi kadarkoli igral špil. Tako sta mi recimo dva izmed najboljših soundtrackov Chrono Cross (:love:) in Ace Combat 5, potem pa še razni Baten Kaitos, Magna Carta, Xenosaga, Knights of the Temple, itd ..

Link to comment

Zame ma Mario najbolj nalezljiv soundtract, kot je že rekel Andur1l. Ko si začne to bruder prepevat že jaz takoj avtomatsko začnem. In pa R.O.S.E Online ima še vbistvu malo bolj nalezljivega res zakon je. Če je sploh kdo igral ROSE, kar pa dvomim. Res ne igrat preveč ker se boste nalezili muzike. JOKE

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 7 meseci ...
  • vrhovni

Kdorkoli se ima za fana Super Metroida in je vsaj pogojno sprejemljiv za malce bolj rockovske/metal zvoke, si mora absolutno potegniti dol Crystal Flash - 22 minutni megamix celotnega Super Metroid soundtracka, tako hudo zmixan in predelan, da se samo čudiš zraven.

Ravnokar poslušam od istega avtorja še manjši Zelda mix Blood of Ganon, ki je prav tako izjemno kul. Se mi zdi, da bom počasi kar vse od tega modela zdownloadal .. :drool:

Edit: Haha, da ne omenjam tegale. Car! :lol:

Link to comment

Zame definitivno najboljsa glasba v Shadow of the Colossus, saj veliko pripomore k vzdusju in epskosti bojev. sledijo se Dragon Quest VIII, Zelda, God of War (Athenian Rooftops Fighting), Civilization IV (tema), Evil Genius (predvsem glavna tema je odlicna). zelo mi digaja tudi glasba v glavnem meniju v Call of Duty 3.

Link to comment
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.