Jump to content

Ameriški DS

Lucille

Recommended Posts

Zdravo!

Js sm dobila DS iz Amerike, zdej me pa zanima kak funkcionirajo s slovenskimi polnilci. Je to kdo že sprobu? Kr je moj lubi mal naokol pogledal, pa po nekih forumih piše da bi mogl DS-i delat s katerimkoli polnilcem (da so itak vsi enaki, sam da je bil polnilc za vsako državo posebej narjen), na drugih pa piše, da ga bo zarad drugačne napetosti uničl. :o pa nočem, da ga raznese.. :puppy:

Drgač mam en adapter, sam to je VELIKA škatla, pa se mi je ne da naokol preveč nosit, pa tud ne vem, kolko časa adapterji funkcionirajo.

Prosim odgovorte :china:

Pri nas je omrežna napetost 230V, pri američanih pa je omrežna napetost 120V. Isto kot pri nekaterih računalnikih, ko so otroci z 230V preklopili na 120V pa so skurili comp. Pa še vtičnice so drugačne kot pri nas.

EDIT: V Ameriki imajo drugačne vtičnice, zato je pomoje tudi tak polnilec. Spodaj imate link, da boste videli o čem govorim.

http://www.trianglecables.com/ts-7803.html

pscopymz9.jpg

ps2cv4.jpg

Sem pozabil povedat: Tudi sam sem iz podobnih razlogov od tam naročal (Crimson DS sem dobil za nesramno poceni 80 € povsem novga). Naši adapterji delajo povsem brez problema (sem pa tudi ameriškega prelotal, da ustreza našim vtičnicam, hihi - a tega raje ne počni).

Prav tako sem pred dvema letoma imel še prav tako ZDA-only verzijo električno modrega DSa, ki je brez problema delal z našimi polnilci.

Nič bat. :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]