Skoči na vsebino

Xbox Mobile


Priporočene objave

  • vrhovni

Ja halo, itak da je fejk. :doh:

Da obstaja zadeva, so itak samo špekulacije, kaj šele, da bi dejansko pokazali, kako naj bi izgledal. O takozvanem XBoyu se govori že vrsto let in nekako dvomim, da bo ugledal luč sveta ravno letos, ko bo trg že tako nasičen z DSLiteom, PS3jem, Wiijem in bajeslovnim upgrejdom PSPja.

Link to comment

Ja pomojem je tudi xbox logo gumb za vžig al pa je kre strani ak pa nazadi or somewhere. Sicer sem 95% da je fejk. Samo na izgled sem se že privadil in mi zgleda res kul ne, če bi res kaj takega izumili s tako grafiko in vse, potem samo :love::love::love::love::love:

Res zakon zgleda še posebej pa da je gor GRAW :love:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

no, teorija, prej ugibanje. Spodaj desno je en krog z naslovom Kaj pa ti misliš?, kjer piše: Kako bi pa po tvojem izgledala nova Xbox prenosljiva konzola? In ali si našel kakšno boljše ime od našega - Argo? To se mi zdi, kar dokaz, da samo brezveze polnijo stran z domnevami. Pa na veliko piše Argo, lahko bi izgledal takole!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.