Skoči na vsebino

Xbox 360 vs. PS3


Priporočene objave

Na veliko forumih se pojavljajo teme na račun kera konzola je boljša (xbox360 ali ps3). Prosim pogovarjajte ali kregajte se lepo da nebo kdo po nepotrebnem banan.

Če še te slikce držijo(kar pomojem ne) potem je itaq xbox 360 na konju:

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12282.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12277.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12277.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12274.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12274.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12279.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12275.html

http://media.xbox360.ign.com/articles/6 ... 12280.html

Torej primerjajo jidvi 9 krat od tega je 7kratni zmagovalec Xbox 360, mislim pa da te slike več en držijo so... pogovarjajmo se naprej brez teh slik.

LP

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

ja velk je dost da bi lohk kaj konkretnga dal notr.

Sicer je pa programiranje špilov za Xbox 100krat lažje kot pa PS3. saj tako sem bral. Ker je Xbox kot kakšna črna skrinja s katero se programer pogovarja , pr PS3 pa nwm kako majo poštiman sam sem isto bral da plačujejo ko hudiči za grafiko

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

zdej mi je malo ps3 postal ušeč čeprav sem prepričan da je xbox 360 boljši. razmišljam za nakup ps3 pa ne zato ker bi biu nor na ps al pa kej ampak zato ker sem pri vseh teh debatah o xboxih opazil da radi crkujejo in da nezna nobeden tega preprečiti. poleg tega pa je ps3 na tržišču le nekaj časa tako da bom malo počakal kako se zadva obnese. kakšno je pa vaše mnenje?

Link to comment

Jaz bom ostal zvest Xbox-u, vendar obstaja utemeljen sum, da si po padcu cene omislim tudi PS3, takrat bodo upam pri Sony-u že postregli s kakšnimi ugodnimi presenečenji, kar se iger tiče! Zaenkrat Epic-ov Gears of War na Xbox360 prepričljivo zmaguje in glede na to da sta napovedani nadaljevanji 2,3 se X-u niti pod razno ne odrečem!

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

PS je ze od nekdaj legenda na trgu, tako, da bo verjetno PS3 tudi, ali pa tudi ne. Je pa velika moznost, da bo sel po stopinjah prejsnih dveh :bowdown:

X360 ima Live, ki ga je treba sedaj tudi placevati (d'0h) in se tisti update so izdali, da ti zaradi piratskih iger banajo celo konzolo in jo lahko samo se vrzes cez okno ali pa postavis v omaro ...

Mene skoraj bolj vlece na X360, ker bodo prispe dobre igre, Splinter Cell Conviction, PGR, Halo 3 itd. itd. itd. :)

Link to comment

Petition to Ubisoft and Free Radical: Make HAZE a PS3 exclusive

It looks like someone has started a petition to turn Free Radical and Ubisoft's Haze into a PlayStation 3 exclusive. As of this article's writing, only 5 people have signed the petition and the chances of this petition picking up doesn't look to be too good.

Now, the reasons for his request for exclusivity seem a bit weak. He cites that it has to be an exclusive if it is to become a Halo 3 killer. Additional reasons that he points to are Blu-Ray, which holds 50GB of data, and the PS3's processing power. He's afraid that it might be dumbed down due to the 10GB constraints of the Xbox 360 and PC.

vir:http://www.qj.net/Petition-to-Ubisoft-and-Free-Radical-Make-HAZE-a-PS3-exclusive/pg/49/aid/93660

a ni to smešno oz. žalostno :no_no:

Xbox

Link to comment

uradna številka je 6 krat prevelka, ker so štete zamenjave konzol. (računaj da je vsakemu crkno 3x :razzy: )

ne resno, sm dolgo razmišljal o nakupuu xboxa, pa sm si študiral da obvezno rabim še wireles, pa se mi računica ne izide. poleg tega poznam 7 ljudi s 360-ko, eden ni imel reklamacije, od ostaih šest 2 po eno, 3 po 2 in 1 po 3. :amazed: :amazed: :amazed:

pa nisam lud. PS3 rulz, xbox 360 sux

malo flejmanja in trash talka pliz (v mejah normale :D )

zarečenega kruha se največ poje, se spomnim ko sm reko da ne kupim ene konzole več od sonyja, poglej pa zdaj. ob prvem price dropu je moj

če bi kupil xbox z virelesom bi me prišlo 500eu, pa takoj keš za live. ne, ni računice v nobenem pogledu. 50 eu zraven pa mam blu ray predvajalo. a sm omeno da ni računice?

še ena stvar: Tekken 6 (ne, ne izpustim priložnosti da bom mlato bahače s pretepa preko neta :ninja: )

get ready Junior, get ready Kekken :evil:

(pa če sem iskrem mi je microsoft bolj anti firma)

ratt-logo.gif
Link to comment
še ena stvar: Tekken 6 (ne, ne izpustim priložnosti da bom mlato bahače s pretepa preko neta :ninja: )

get ready Junior, get ready Kekken :evil:

Samo toliko: jaz nisem nikoli igral Tekkena in ga tudi nikoli ne nameravam, pač mi ne sede. Kar se pa Kekkena tiče, če on vzame svojega Marduka s šopom banan privezanim okoli pasu (to ni zajebancija), te bo kmalu vse minilo. Sicer se pa pretepačin itak ne da dobro prek neta igrati, o tem največ ve ravno Kekken, ker ima s tem največ izkušenj.

OK, da grem še malo na temo. Xbox 360 in PS3 sta enako dobra. Oziroma bolje rečeno, oba sta za en drek. Wii, to je prava stvar. Hec na stran, dajte mi NG (Sigma za PS3, dvojka za Xbox 360), karkoli, letim jaz takoj v trgovino po ustrezno konzolo. Sicer pa je sigurno 360tka ultimativna online zadeva, vendar (kot je že Roli rekel), mrežno igranje mi pač ne diši. PS3 pa je pač še friški in še nič nima, tudi PS2 je bil na začetku kup nekega overpriced tehnološkega sranja, potem je pa postal najhudejša konzola sploh, imel je vse (razen NG(B)).

(Sicer pa je tudi Wii zaradi svoje friškosti še malo mimo, samo to mene ne moti, ker nisem nikoli imel GC, tako da imam še preveč dela z nabijanjem starih Gamecube špilov.)

Potegaman.jpg
Link to comment

rolihandre: kabel ne pride v poštev (saj veš, vrtanje lukenj v steno, napeljevanje skozi hodnik do moje sobe; mati bi omedleli ker bi skazil prostorsko podobo)

Junior: zadnič sem nekje vido trailer za novo verzijo GGXa (japonsko reklamo), pa me zanima če že vi pretepači imate to importano (če je že sploh izšla). aja, če ne igraš Tekken pa boš Soul Calibur 4 zihr (sam tam jas suxam). Marduk, tackle bitch? kul, ampak Jin je bog, oziroma vse kar obvlada Mishima figting style :mwahaha:

ratt-logo.gif
Link to comment

Da ne bo Anduril ze zdaj osivel in fasal isijasa, pac da ga z necim, ja lahko, se osrecijo njegovi pamzi, ko pac pridejo. :) Anduril oprosti, takoj sem prestavil. :) Za neuke, zacetek je v temi o revijah, konca pa se pac tu:

Zaenkrat monolitu ni kaj za ocitat, razen manjka dobrih spilov, lovilca prahu in glupega sixaxisa. Kaj zaboga je bilo oblikovalcem, da so izbrali tako v pizdi material, ker ne mine minuta, da se nic gor ne pozna. Nadzor s tresenjem je tudi obup, drugace je pa itak obicen lazji Dual Shock, katerega pa ni noben kurcal. Trigger gumbi me ne motijo, ker se ne grem furanja z avtki, sem pa poskusil furat GTHD z njimi in je kr slo, cas 1.17 z Inifnity. v 1.80 updejtu si fasal se DVD in PS2/PS1 upscaling, ki je zakon, se vec, HDMI RGB Full range tako izboljsa sliko, da ne mores verjet, ce ti seveda TV to prebavi.

Super Rub a Dub, spil vreden nakupa konzole... Racke FTW!:) Samo pravilno se se morem nauit tresenja sixaxisa. Zadeva je vec kot vrhunsko izdelana, nic ne skripa, se maje itd., medtem ko moj 360 zaskripa, ko da primem in kar vidim, kako se zadaj premakneta stranici skupaj, da ne omenim sfukanih digitalcev na obeh kontrolerjih.

(:

Link to comment
Junior: zadnič sem nekje vido trailer za novo verzijo GGXa (japonsko reklamo), pa me zanima če že vi pretepači imate to importano (če je že sploh izšla). aja, če ne igraš Tekken pa boš Soul Calibur 4 zihr (sam tam jas suxam).

Guilty Gear XX Accent Core (PS2) uradni datum izida je 31.5.2007, torej jutri. Jasno samo na Japonskem, tako kot lani njena predhodnica GGXX Slash. Heh, Kekken že planira, kako bomo šli čez kakšen mesec na en Tougeki (to je ultimativno vsakoletno japonsko nacionalno pretepaško tekmovanje, kjer je konkurenca jasno stokrat hujša kot na kakih svetovnih prvenstvih) Qualifier v Francijo kasirat zastonj letalske karte do Tokia.

No, ko smo že v tej temi. Igra kasneje ne bo prišla za PS3 ali Xbox360, ampak za Wii. Če pa to ni kr ena najbolj čisto mimo zadeva sploh. Ali bomo kar zares (fizično) z nunčaki drug drugega tepli ali kaj?

Tekken me res ni nikoli noben not potegnil, sem pa pred leti kupil Tekken 2 za PSX, moj prvi PSX nakup (in tudi prvi online nakup sploh), ki ga pa še vedno uporabljam. V bistvu edina zadeva, ki jo sploh vtaknem v PS2 (oziroma je notri kar permanentno). Z njeno pomočjo zaganjam HD Loader (rabiš en PSX original), najboljši prijatelj vsakega pretepača (močno izboljša loading time, kar ravno pri pretepačinah najbolj pride do izraza, da med fajti predolgo ne traja), o tem sem že v eni temi govoril.

Soul Caliburja 4 pa niti ne pričakujem, trojka je bila namreč eno tako totalno sranje, da se je meni (in večini ostalih pretepačev) kar celotna serija zamerila, res škoda, da je Namco tako zabluzil. Pride zdaj GGXX AC, bo s tem čisto preveč dela, tako da ni panike. Pa tudi sicer smo SC že prerasli, je taka kul zadeva za začetnike, ki se šele spoznavajo s pretepačinami, ni pa za neko resno hardkor igranje tipa GGXX, SF3: 3S oziroma od 3D zadev Tekken in Virtua Fighter. Samo toliko, na Tougekiju se tekmuje v vseh mogočih pretepačinah, od GGXX, do najbolj obskurnih zadev, ki jih izven Japonske nihče niti povoha ne, med njimi pa nikoli ni bilo kakšnega SC2 ali 3 (medtem ko se je Tekken od iste firme vedno igral). To ti dovolj pove o tej seriji.

Potegaman.jpg
Link to comment
kabel ne pride v poštev (saj veš, vrtanje lukenj v steno, napeljevanje skozi hodnik do moje sobe; mati bi omedleli ker bi skazil prostorsko podobo)

Problem poznam dokaj dobro. Sam sem v starih časih, ko sem imel Xbox (ne 360) še v dnevni sobi kupil 20m mrežnega kabla in,ko sem se spravil na net sem tisti kabel privlekel do dnevne. Potem pa ga samo pospravil. Drugače pa večino kablov napeljem po podstrešju in potm samo luknico zvrtam in dam kabel tam kamor paše.

Pri tebi je nekako jasno, da rabiš Wifi, ni pa nujno.

Link to comment

Baje Capcom že dela na Street Fighterju 4, ki bo v prvi vrsti za PS3. Kar se tiče online pretepanja, pa pomoje ni več daleč dan, ko bo le-to čisto primerljivo z mlatenjem za eno konzolo. Povezave so vedno hitrejše in dostopnejše, tako da lag kmalu ne bo več neka ovira oz. izgovor. Pa še konkurenco imaš dosti večjo in vedno na razpolago.

Link to comment
  • vrhovni

*raveer gets a cookie* :beer:

č.u.k.: če prav razumem gre ravno pri pretepačinah za največjo odvisnost od milisekundnega reagiranja, kar pomeni, da v praksi preko neta (bolj kot ne) nikoli zadeva ne bo primerljiva z igranjem v isti sobi. Mogoče bo, če bo kdaj optika po vsaki slovenski vasi, igranje znotraj Slovenije nekako primerljivo (~par ms pinga), izven Slovenije in kaj šele po drugih kontinentih, pa dvomim, da bo kdaj realno izvedljivo.

Če je že pri streljačinah pomembnih vsakih par ms (in bo lag vedno izgovor že meddržavno, kaj šele medkontinentalno), je pomoje stvar pri pretepačinah še potencirana.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.