Skoči na vsebino

Filmi


freak

Priporočene objave

Kako ne dela, no? Sem probal s 3GP converterjem in zadeva deluje brez problemov. Mogoče je vodič napisan malce nerodno za popolne začetnike.

Bom še malce razložil za začetnike in sicer kako program dela pod visto...

...in LUKIDD, me prav zanima kakšni so bili tvoji začetki, ko si tako nestrpen :bringiton:

Prvič:

Program se ne instalira.

Ko ga poganjaš prvič, zaženeš setup.exe, kjer določiš nastavitve.

Kot si najbrž že prebral, izbereš MP4 for PSP (direct, renamed)

Drugič:

Ko zaganjaš program, zaženeš 3GP_Converter.exe in pojavilo se ti bo okno, kjer samo še določiš film (video), ki ga hočeš spremenit in pa kam naj se posname. Film dodaš tako, da ga enostavno najdeš z raziskovalcem in ga potegneš (preneseš) na okno v 3GP converterju.

Tretjič:

počakaš kakih 5 do 10 min (za en film) in skopiraš novo nastalo datoteko na PSP v skladnu navodili iz lepljivka. Novo nsatlo datotkeo (ki ne bo imela enakega imena kot film najdeš v mapi, katero si določil v 3gp converteru. Pravzaprav boš dobil dve novi datoteki, zate je pomembna datoteka s končnico MP4, drugo lahko zbrišeš, ker je ne rabiš.

Link to comment
človek, si ti tup, retardiran in u glavo zabit?

poglej v kurčeve lepljivke, DVE FAKIN TEMI STA TAM, ENA JE MOJA, ENA PA TOTALG33KOVA, IN MOJA PREVERJENO DELUJE.

MALO POGLEJ PO MENIJIH PROGRAMA, KER so nove verzije in je mogoče kaka struktura spremenjena...

Človek, fajn bi blo, če nebi vsakega ozmerjal z retardom ter ga začel nadirat. Tut na lep način se da povedat, da so te teme že odprte...

Link to comment

ej clovek meni gp_conventer sploh ne dela...tam se noce zlovdat drgac pa ne najdm iste verzije na netu...drgac vsi drugi prugrami k jih je nowi napisu so neki mors regisdtrirat in mi da sam prvih 5min od filma gor

aja lukkid...sry k nismo vsi taki experti an teh receh...se ti nebi o enem podrocju spuznau in bi te jst z kura*** pa z pič** zaceu zmerjat al kaj?

Link to comment

1.dol si potegni psp video 9 v. 2.25: http://www.pspvideo9.com/Download/

2.ga instaliras.

3.prizges ga. prikaze se ti osnovna stran.

4.zgoraj, kjer se izbira opcije izberes convert->current convert

5.pritisni One-Click convert (ogromen gumb, ne mores zgresit) in izberes film. film se ti convertira na lokacijo moji dokumenti->converted videos->tm nekje mora biti (tm je 5 map)

6.skopiras na F:/video

ps.:

5.ce hoces bolso/slabso kvaliteto izberes convert video (isto ogromen gumb) in cist na desni izberes kvaliteto

xboxg33k.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.