Jump to content

Viva pinata

atomikus

Recommended Posts

Mal sm igral ta smešn špil, eni ste rekl da je ql, pa mi niti ni no, ker so pinate enostavno preneumne al sm pa mogoče jaz, ker nism dojel naslenjih stvari.

1. Zakaj pinate ne anredijo nekaj same od sebe, naprimer mu fukneš hrano pred nos in je ne bo pojedel ampak moraš klikniti nanjo in potem na sedje.

In potem jih 15min loviš da se parita, pa še zmeraj se včasih sploh ne zmeni za te bedne komande.

2. Kako naresti lep vrt brez živčnega zloma? Ker tole je katastrofa niti ograje ne moreš postavit če je ena bedna rožica vmes itd, pa iz šopa v garden in nazaj je tudi dolgotrajen proces.

3. Kwa je splpoh fora špile, se kj spremeni kdaj okolje, a v prvih 10ih urah igranja je več ali manj to to.

4. Je kakšen drugačen način igranja?

5. Kako igra več igralcev na enem xboxu, zadaj na škatli piše da lahko 4je.

6. Kako igraš prek liva?

Hvala za odgovore, upam da bo kdo kaj odgovoril, ker ob taki ceni iger morm bit z bundlom zadovoljen.

Viva pinata je zelo dobr spil, sploh ce ga dobis zravn. Zdej vecinoma ta spil bolj cilja na mlajse oz. zenske, tako da neke poante oz. zadovoljstva ne boš našu, ce ni to tvoj thang. :)

Zakaj se sami ne parjo, jejo ipd. je cist logična razlaga, zato, da tisti ki ta špil igrajo, imajo kaj za delat. Zadeva deluje v smislu tamagočija, seprav skrbi za vse tako da imaš vedno kaj za počet. Kokr pravm, jz ta spil ne igram, ampak moja bejba, tko da ne vem zakaj ograje ne mors postavt, kako igras preko neta, ker me zadeva ne zanima. Edin kar lahk povem, da je grafika jebeno huda. :)

DejchSLO.png

Ker ni trenutno nobenega novega spila za X360 sem zacel igrat Viva pinato.

Tak, kot si atomichus opisal je nekaj problemov s tem, da se nikoli nocejo zmenit za komande. Pol pa ponucam 10 minut, da tista miš poje rožo, ko pa hocem se da druga poje rozo, mi prej roza zgnije in morem v shop po novo. Jo spet nasadim pa cakam da zraste pa ponucam 20 minut da jo poje. Potem pa ravno preden bi jih pripravil doparjenja pride kaca pa mi mis poje. BAH! :annoyed: :x

Za znoret je ucasih. Je pa tudi kr zanimiva po drugi strani, sam mal prevec barvita. :wasted:

Imam pa se eno vprasanje: A se plac vrta kej poveca?? Kr mam ze use nabito noter. :red:

Ravnokar se mi je prvic vrt razsiril. Zanima me pa kaj morem naredit, da dobim tocke. Ko parim vrsto, ki je se prej nisem ali ni vazno katero??

Do zdej cim novejse vrste iscem pa jih probam parit. Drugega pa ne vem ka naj delam. ;/

EDIT: Ravnokar mi je se Dastardos prisu tezit (tist, ki piniate pobija). Kaj naj naredim, da ga ubijem?

Ravnokar se mi je prvic vrt razsiril. Zanima me pa kaj morem naredit, da dobim tocke. Ko parim vrsto, ki je se prej nisem ali ni vazno katero??

Do zdej cim novejse vrste iscem pa jih probam parit. Drugega pa ne vem ka naj delam. ;/

EDIT: Ravnokar mi je se Dastardos prisu tezit (tist, ki piniate pobija). Kaj naj naredim, da ga ubijem?

Probaj lopato vzet in ga powhackaj !!! Mene tale špil že čist iritira , še posebej takrat ko nimam denarja in ne morem nič narest in nič napredovat...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Koncno mi je spil dopizdil. :lol:

Sm trenutno na skilu 12 in me zanima a se sploh kaj drugega se zgodi, zoiroma je kaj drugega za delat v tej igri, kot pa izpolnjevat pogoje, da ostanejo residenti pol pa spravit do parjenja in to je to...?? Men ze zelo najeda ta igra. Sicer ima pa dober potencial, vendar nimam toliko casa, da bom uro porabil za parjenje 2 zvadi.

• 1 month later...
Ok spet se vračam h viva pinati. V knjigici sem videl da se da nekaj prek neta igrat in CELO 2 IGRALCA NA ENEM XBOXU. Hm kako je to možno, jaz prov nikjer nisem našel niti ene opcije? A kdo ve kako?

Za dva igralca na enem xboxu nimam pojma kako.

Prek neta je pa to, da lahko z drugimi izmenjuješ živali. Jo daš v zaboj in jo pošlješ drugemu uporabniku.

hotz-tshirt-thumb.jpg
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Nafukaj en kup pinat(naj jih 7 od vrste obstaja) da fases master romancer award...pol pa dilaj pinate...najbolj dobickonosno. Pa kupuj jim stuff, pa na partije jih posiljaj in bodo vec vredne....

Poleg tega pejt na GF pogledat kaj jim mors dat za zajest, da evoluirajo alpa spreminjajo barvo....

OMG this game get's so lame after 1 hour...na sreco je necak nabil 800GSja l4wl(scorewhore here).... :mirror:

fs.pngMorbidMagic.png

You all n00bz yo. Še posebi ti Macro, neki pametuješ o Pinjati, endinemu pravomoškemu next-gen špilu na konzolah, zraven pa nimaš niti 900 GS-a.

I'VE GOT A WHOLE FU**ING 1000 GS ON VIVA PINATA BIATCHEZ, AND U ALL SUCK BALLZ.

Mislim da se mi je ravnokar podvojila doza testosterona, ko sem tole pisal, shit.

P.S.: It waz a joke, moderatorji usmilite se me.

RELIX28.png