Jump to content

psp slim

ceed

Recommended Posts

Pozdravljeni no odločil sem se za nakup pspja zdaj me pa zanima nekaj vprašanj. Ali lahko imam msn na pspju? Na net se lahko normalno povezem ker mam brezžično povezavo. In ali je mogoče direktono gledati you tube prek neta al mora bit kakšna java ali kaj podobnega?

Hvala

LP

MSN mas loh (nerabis windovsov): samo na net se povezes in gres na ebuddy.com

Za youtube: loh si na kompu dol zloadas video in ga gledas na youtube, loh pa na psp nalozis en homebrew program, ki ti omogoca gledanje videov na youtube (normalno nemores). Jst sm sprobu un program, ampak mi ni ratal....res pa je , da sm bil takrat se macle neizkusen glede pspja :bleh:

PSP mam dej sam za musko (zvocnike mam gor prklucene) :rock:

V bistvu bi se jaz rajši odločil za to različico da gor preneseš par fajlov in da je čim bolj podobno normalnemu MSN-ju... :D

Samo nikjer nisem zasledil kakega vodiča za MSN..vem da morem najprej namestit "winse",kaj pa potem?kje dobim te fajle za msn?kam jih kopiram?in kako odprem na PSPju? Lepo prosim tisti ko zna,da mina kratko pojasni.Hvala :)

V bistvu bi se jaz rajši odločil za to različico da gor preneseš par fajlov in da je čim bolj podobno normalnemu MSN-ju... :D

Samo nikjer nisem zasledil kakega vodiča za MSN..vem da morem najprej namestit "winse",kaj pa potem?kje dobim te fajle za msn?kam jih kopiram?in kako odprem na PSPju? Lepo prosim tisti ko zna,da mina kratko pojasni.Hvala :)

sori, jst uporablam ebuddy....ostalih niti ne gledam :roll:

Nene....to povzroca veliko glavobola.... :chicken:

NAJPREJ moras najti nekoga (z pspjem), ki je ze na costum FW (ki je to ze storil) in ima pandorino baterijo in istoimensko spominsko kartico....

Lahko ima tudi eno baterijo in eno kartico odvec, pa ju pol sam predela v pandorino izvedbo.....

Ce poznas takega cloveka, ni problema, ce ga pa ne....:

www.bolha.si :eye:

Tam so ljudje, ki ti bojo ustimali, za kakih 10 ali 20€....