Skoči na vsebino

Vaša najljubša konzola vseh časov


Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
  • Odgovorov 70
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Lastim si Wii, PS2, N64, GBC in GBA. Zadnje tri že zelo dolgo časa, a se nobeni od teh konzol nisem dovol posvetil, da bi mi bila posebej všeč. Tako da lahko rečem, da sta kar Wii in PS2 moji naj konzoli, čeprav ju imam manj kot eno leto. Wii predvsem zaradi novih in starih Zeld, ter odličnega ostalega softvera za GC, ps2 pa itak ima ogromno dobrih iger (zaenkrat igram Shadow of the Colossus, nabavil pa si bom še Ico, Burnout 3 ter oba God of War-a.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Se ena trapasta debata, katera konzola je najboljsa, pol pa vidis posamezne osebke, k mu je najboljsa ps2 k si jo trenutno lasti, druge pa se videl ni, kaj sele da bi jo igral. Od slednjega se mi zdi ocena konzol res na mestu.

Ok debate ala xbox v ps2 , DS v PSP, 360 v PS3 se se dajo nekako izpelat , pac primerjave po tehnicni plati, igralnosti, izdanih in kakovosti iger, ...

ps, osebno si lastim ps2 , ds lita, imel GBA, GBA SP, micra, DS... so mi bile konzole ok, ampak ne vem ce so ravno boljse od PSPja, Xboxa,...

Aha mal sem zabluzi, saj je naslov vasa najboljsa konzola, ampak vseeno ni merljivo ce clovek nima izkusenj z vec konzol...

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.