Skoči na vsebino

Cooking Mama


Tifa

Priporočene objave

No, danes sem končno dobila črni Nintendo DS Lite ... Nimam absolutno nobenih pripomb čez njega. :car: No ja, razen tega, da povzroča prepire, ker sem se z bratom že nevemkolikorat skregala [no, SKORAJ stepla], ker je hotel igrati ravno takrat kot jaz. [njegova mala zlobna navada :P ]

Drugače pa sva dobila vsak svojo igro zraven ... Jaz Cooking Mamo, on Mario Bros. =D

Seveda, po nevemkolko večerih, ko sem gledala trailerje, previewe in gameplaye te igre, me je seveda takoj zanimalo, kako je to v resnici. Moram povedati, da je super. =) Super igra, če nimaš nič za delat, pa četudi maš kaj za delat, te zasvoji za najmanj pol ure, če začneš igrati. xD

V glavnem, igra se gre o kuhanju in pečenju, kot je že iz naslova razvidno. So 3-je različni Story Modes, en je pač Cooking, ko lahko pač 'virtualno skuhaš' 76 različnih jedi, na začetku jih imaš sicer samo 12, smz, ampak kasneje, ko pač določene recepte obvladaš, oz. dosežeš srebrno ali zlato medaljo [ja, medalje so :D pa točke ... 100 točk je zlata medalja ... perfekcionizem x.x], se odprejo tudi ostali recepti.

Drugi Story Mode je Combining, kjer lahko eno od osnovnih osmih jedi kombiniraš z katerokoli od ostalih 68. xD In kombinacije so včasih prav čudne, res.

Tretji Story Mode pa je Abilities, kjer pač lahko preiskušaš svoje sposobnosti v teh abilities, ki jih igra 'zahteva' ... Se pravi, sekljanje, ribanje ingverja, paniranje & stuff. xD

Se opravičujem, če imena teh treh Story Modes v angleščini niso povsem ista, sama imam namreč nemško verzijo in sem dobesedno prevedla. ;)

V glavnem ... Je ogromno za povedat, v naslednjem postu se bom na kratko osredotočila na te 'abilities', ki so pač notri. :D

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.