Jump to content

Rabim pomoč...podloga za miško...

Greymon

Recommended Posts

v kratkem bom dobil novo miško,,Razer Diamondback 1600dpi, Plasma Limited Edition

13845-Mouse_razer.jpg

Pa me zanima če ma kdo podobno miško (katerokoli vrsto Razer)..................mi lahk pomaga,,,prosim svetujte mi kakšno podlogo (za miško) naj kupim....

zdej zadnje čase se obračam na tole:

-http://www.mimovrste.com/artikel/2130015618/q=podloga%20za/podloga-za-misko-razer-exactmat-exactrest#pictures

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Samo zanima me zakaj Diamonback, ko pa ima Copperhead 2000dpi, razlika v ceni je pa minimalna (6€)?

to pa zato, ker je ta limited edition (se pravi je nekaj posebnega),,ona pa ni... :)

zdaj veš? :?

pa mene zanima če jo že kdo ma.....naj napiše...

Airsoft SWAT

Pink-Ponk team RPF

Ja lol, barva ti pa pri špilih zelo koristi :lol:

Pa ok, sam si se odločil, ne bom več spamal

Drugače pa je tista podloga, ki jo nameravaš kupit dovolj dobra ;)

OFFTOPIC: Dej zamenji avatar, ker si tega ukradel Relixu in vedno mislim, da te neumnosti on piše ... ;)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

v kratkem bom dobil novo miško,,Razer Diamondback 1600dpi, Plasma Limited Edition

13845-Mouse_razer.jpg

Pa me zanima če ma kdo podobno miško (katerokoli vrsto Razer)..................mi lahk pomaga,,,prosim svetujte mi kakšno podlogo (za miško) naj kupim....

zdej zadnje čase se obračam na tole:

-http://www.mimovrste.com/artikel/2130015618/q=podloga%20za/podloga-za-misko-razer-exactmat-exactrest#pictures

Čist neki ponosn na to miš, kakršna kol podloga bo vredu... kokr da je važn :no_no:

ma dje tale sigurn kak cs nabija kt en g33k :lol:

ja tud CS (source),,pa Crysis, Halo2, HL2,...pa še polno jih je.....

kar se pa miške tiče,,meni se ne gre za lučke pa to,,v glavnem je limited edition,,,,kr mam najrajš...(če veste kaj s tem mislim)...

aja....ja miška je optična (na kabel),, s tem, da laser ne sveti z klasično rdečo lučko,,ampak z modro....... :rock:

aja...pa mimgrede...ne vem kk si naj sliko spremenim...

Airsoft SWAT

Pink-Ponk team RPF

Ooo, folk... Vse, kar človek hoče, so dobre kontrole za igre. Ga je zato treba jebat v glavo?!?! Ker ima gamersko miško (ki so pač boljše od navadnih, pa če vas to briga ali ne)?

Ne bodite kreteni in ne spammajte, če nimate kaj povedati. Posebno ko nimate pojma o obravnavani tematiki. Hvala.

Vsi z naravnost neumnimi posti v tej temi ste sedaj na banana-watchlisti. Da vidimo, kdo zdrži do novega leta. :thumbup: