Skoči na vsebino

Ali smo pristali na luni?


Ali smo pristali na luni?  

39 glasov

  1. 1. Ali smo pristali na luni?

    • Da
    • Vse je bilo posneto v Hollywoodu


Priporočene objave

Kaj vi mislite glede na to da naslednji polet na luno načrtujejo šele čez 50 let al tam nekje?

Nismo še pristali na luni.... Americani so!

In pa btw kaj bi prikrivali? :D

In pa, ce ne bi pristali, bi rusi takoj zgnali paniko, saj so vsemu skupaj prisluskovali. (so bli Rusi najbolj zagreti za to).

Glede migetajoce se zastave, pa so razjasnili, da za vsak slucaj naredili se backup film v studijih, ce bi se slucajno original unicil ali pa bi bil do ku*ca, potem se je pa backup obdrzal iz nekega vzroka (pomojem, ker je bil boljsi pa jih je to premikalo).

Link to comment

ja baje bo prava bitka. :bringiton: ....Rusi, američani, japonci...pa še polno jih bo.... :ihih:

po mojem bo tak,, kteri prej pride, bo lahk prej postavil bunkerje in material....

:headscratch:

P. S. zdej ne vem če je to res,,sm tk nam je povedal učitlej v šoli... :crazy:

aja pa še to....na luni kar se tiče temperature ja tak....če bi stal na luni, senčna stran v hrbet je -80*C,,,,od spredaj pa maš +50*C (zdej glede teh izjav nisem siguren,,,tisti ki to bolj veste, me popravite če ni res...)

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
Če smo res pristali na Luni, zakaj po tistem več nikoli niso?

Ne mi rečt, da je Luna postala nezanimiva za nadaljne raziskave?

Ali sploh vedo, kako izgleda senčna stran? :headscratch:

Vedo kaksna je sencna stran, ker so jo slikali sateliti, ki so jih poslali v vesolje.

In pa isto vprasanje je zakaj so Egipcani gradili piramide... Cez cas so zaceli graditi vedno manjse piramide in jih na koncu sploh vec niso. Stvar je, da si postavimo izziv in ko ga dosezemo enostavno ni vec izziv. Poleti na luno so pa dragi. In ce sedaj nacrtujejo izgradnjo baze na luni to pomojem tudi pomeni, da so ze poslali izvidnico gor.

Link to comment
Kaj vi mislite glede na to da naslednji polet na luno načrtujejo šele čez 50 let al tam nekje?

Samo za informacijo. NASA planira tam okoli leta 2018 polet na Mars (ne to ni hec). Pa še to, čez kakšni 2 leti (mogoče prej ali kasneje), bodo umaknili Space Shuttle, saj so že "izumili" oz. naredili nova prevozna sredstva za v vesolje(sori sam se zdele ne spomnin imena).

Za Mars sem izvedel iz časopisov, televizije in oddaj. Novi Space Shuttle pa je naznanil kar Bush sam.

Glede Lune. Verjetno mi "navadni smrtniki" ne bomo nikoli vedeli, če so res leta 1969 ali kasneje pristali na Luni. Vedno bodo nekateri, ki ne verjamejo in tisti, ki verjamejo. Na žalost :(

Link to comment
Narobe si bral NASA currently projects that its Vision for Space Exploration program will reach the Moon by 2018.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vision_for ... xploration

WHAT?! ******** NASA da jih ni sram :annoyed: . Šele leta 2018 spet na Luno? Jaz sm se pa že veselil direktnega prenosa pristanka na Marsu :D .

Pot na mars traja okoli enega leta. Kdo bo oziroma kako bo pa prezivel tako dolgo na ladji??

Link to comment

Pol more jet pase nazaj :D

Pomoje, da bojo nekak cez kakih nekaj let zrihtali, da bo mel v eno smer kake 3 mesce, za na pot mu bojo pa dal tablete in nekaj taprave hrane (ce se mu kdaj zlusta kaj tapravga pojest).....

Anyway, itak bomo fental ta planet, pa bojo sli na mars, pa bojo fental mars, pa bojo sli na jupiter, pa bojo fental jupiter,.... :chicken:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.