Jump to content
D.Tidus

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???

Recommended Posts

Evo en topic , kjer lahko redno zapišete kaj igrate na svojem Xboxu 360 :

Jaz trenutno nabijam kot nor Blue dragon (fenomen špil) in Table tennis (spot on od špila) ... Odzadaj čakajo Forza 2 , obrnjeni Gears of War na insane in Viva pinata ...

Kako je pri vam ??? :beer:

trenutno igram nba 2k8,nhl 08 in pa mass effect, moram pa se dokončat call of juarez sam se mi nekako ne da igrat te igre.

Jaz trenutno najvec nazigam Guitar hero III, Pgr4, Forza 2, Mass Effct, kateri so pune svetovni spili :car: , imam pa tudi NFS pro street, ki pa je za kozlat :yuck:

Ker nimam več zlate naročnine na Live!, nabiram dosežke v Dead Rising. Kljub vsem frustracijam je zadeva zabavna ko hudič. :)

Ker sem imel Xbox 360 na popravilu in nisem kupoval igric, se še vedno ubadam z meni carskim PGR 3.

Trenutno čakam na poštarja, ki mi bo prinesel Forzo 2, ki sem jo kupil od forumaša. :)

V tem ali naslednjem tednu imam v planu kupit eno ali dve od sledečih iger:

NBA 2K8 (prioritetno po tem ko sem igral demo :bowdown:), PGR 4 ali FIFA 08

Jaz se pa trenutno j***m z CoD4 SP na VETERAN še zadnji level za popizdit :annoyed:

Cilj mi je 1000 gs v COD4 še malo pa bo :rock:

Zaj največ špilam Guitar Hero 3 online,Forza 2 pa dark messiah online.Ko pa pride brat al pa prijatelj pa največ Guitar Hero 3 in pa Bomberman Live :)

Jaz se pa trenutno j***m z CoD4 SP na VETERAN še zadnji level za popizdit :annoyed:

Cilj mi je 1000 gs v COD4 še malo pa bo :rock:

Pazi na zivce...

COD 4 pa FORZA 2(se mi že kr vleče - 43level); na veteran COD4 pa ni šans :D Vsaka čast SAMOTAR :beer: (sem že kontroler pri PES2008 zlamu -RIP- kaj bi šele tu bilo :) ).

Mja, CoD 4 je vsaj 2× težji kot prejšnja dela skupi.

Umetna pamet je katastrofalno goljufiva, ne vem kaj je IW-ju hodlo po glav, da je spisal 5krat večji damage in podeseteril število vojakov na Veteran.

Zdele recimo delam tisto prvo streljanje iz helikopterja 89-ič pa še zmeraj nisem pri prvem checkpointu, pa čeprav nisem jaz kriv, da morm restartat vsakih 6 sekund. Moti me prdvsem tudi to, da je vojakov neskončno in da se njihovo kloniranje ustavi šele, ko vklopiš skripto (o tem, kako zajebano pa je priti do le-te pa raje nebi).

KATASTROFA!

IW se je le izkazal, da ne sodi med tiste najbolj vrhunske izdelovalce streljačin. To, da nima pojma o uravnoteženosti težavnostih stopenj, že veliko pove.

na veteran COD4 pa ni šans :D Vsaka čast SAMOTAR :beer: (sem že kontroler pri PES2008 zlamu -RIP- kaj bi šele tu bilo :) ).

me je že večkrat imelo da bi fukno kontroler v steno :annoyed: sam mi je škoda kontrolerja :lol:

Pazi na zivce...

pazim, pazim :lol::lol:

btw sem danes dobil GoW tako da lahko spet kako vsekamo ;) končno :lol:

Mja, CoD 4 je vsaj 2× težji kot prejšnja dela skupi.

Umetna pamet je katastrofalno goljufiva, ne vem kaj je IW-ju hodlo po glav, da je spisal 5krat večji damage in podeseteril število vojakov na Veteran.

Zdele recimo delam tisto prvo streljanje iz helikopterja 89-ič pa še zmeraj nisem pri prvem checkpointu, pa čeprav nisem jaz kriv, da morm restartat vsakih 6 sekund. Moti me prdvsem tudi to, da je vojakov neskončno in da se njihovo kloniranje ustavi šele, ko vklopiš skripto (o tem, kako zajebano pa je priti do le-te pa raje nebi).

KATASTROFA!

IW se je le izkazal, da ne sodi med tiste najbolj vrhunske izdelovalce streljačin. To, da nima pojma o uravnoteženosti težavnostih stopenj, že veliko pove.

Ma to s težavnostmi in kratkostjo je res mim usekan nimas kej. Sam predstavitev, akcija je pa poštena, ceprav kratka in goljufiva. :) MP je pa druga zgodba. :)

Mah ne bi rekel da je AI cheaterska, pač na veteran imaš little odds za preživetje in špil zahteva od tebe premišljeno igranje. Sam nisem nikjer umrl več kot 5x, razen v tistih levelih, kjer se pojavlja checkpoint bug, like no fighting in a war room, kjer sem pa res obračal dotično stopnjo 3 ure zarad buga.

Za kao najtežji achievment za zadnjo bonus stopnjo v letalu pa rabiš samo srečo. Lahko probaš 100 x pa ne bo ratal, nekaterim se pa uzegne že po 10 poskusih. Za teh 20 pik me res boli k.

Mah, sploh ga vec ne igram skoraj, tu pa tam kako fifo,boks ali tenis z kolegi, drugac pa..... kje so GoW casi :fiufiu:

Za kao najtežji achievment za zadnjo bonus stopnjo v letalu pa rabiš samo srečo. Lahko probaš 100 x pa ne bo ratal, nekaterim se pa uzegne že po 10 poskusih. Za teh 20 pik me res boli k.

NinjaKlan jaz pa nekaj imam kar ti nimaš :lol:20G - Mile High Club achievement

2007-12-29_20G-mile_high_club.jpg

Končno 1000G v COD4 :beer:

Najblizji do zdej sm bil pri Oblivionu pri katerem sm nabral 800 pik, pol me je pa minil. Forzo 2 kle probavam, sam je tok tečna v SP da popizdis.