Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Evo, ultimativno nadpredobrega Schizoida sem totalno poownal (na Uberschizoidu dobil zlato medaljo na vseh 119 stopnjah). Edino dva achievementa sta mi ostala, ker se ju dobi preko Liva, vi pujceki si pa nočete tega špila nabaviti, da bi co-opali. Res mi ni jasno, zakaj, ker je igra res tumač predobra.

Torej, zdaj pa Cloning Clyde igram. Sicer se pa to tudi na mojem novem super duper podpisu vidi. Joj, kako se mi fino zdi, da sem si ga zrihtal.

Potegaman.jpg
Link to comment

Itak, če so pa tabuljši, medtem ko so "taprave" eno vlko sranje. Jaz sem si izključno zaradi Live Arkadic kupil to konzolo vseh konzol.

No, saj imam tudi nekaj devede originalov, samo ne bom z njimi svojega Potegamančka corruptal. Za razne Gearse, Forze, Mass Effecte in podobne bedarije (+ demote) imam jaz lepo en rezervni offline akauntek, ljubkovalno poimenovan "Testko".

Potegaman.jpg
Link to comment
Itak, če so pa tabuljši, medtem ko so "taprave" eno vlko sranje. Jaz sem si izključno zaradi Live Arkadic kupil to konzolo vseh konzol.

No, saj imam tudi nekaj devede originalov, samo ne bom z njimi svojega Potegamančka corruptal. Za razne Gearse, Forze, Mass Effecte in podobne bedarije (+ demote) imam jaz lepo en rezervni offline akauntek, ljubkovalno poimenovan "Testko".

Ampak Hexica pa vidim, da še dokončno obrnil. Meni je ta taboljši arcade špil :)

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Ja VF5 je zakon. A spet, če ne misliš diplomirat z ene pretepačine, a se hočeš vseeno čiprej zabavati, bi priporočal nabavo pravkar izdanega SC4. Je pa spet res, da VF5 verjetno lahko dobiš za dokaj cheap, kar je tudi dobro. Vsekakor, obe sta zakon. A kjer je VF5 čista tehnika, je SC4 flaaaashy love! :love:

No, glede laga, pa se obe pustita kar lepo igrati z ljudmi z dobro povezavo. Ni netkoda najboljša sploh (kak 2DFighter jo pelje scat orenk), a skupno je v redu. S Carnageom že veselo nažigava.

Link to comment

Glede Hexica: igral sem ga samo, dokler nisem kartice iz UK dobil. Potem sem pa hitro na Schizoida presaltal. Manjka mi se ultimativna black pearl rozica, ki je itak glavna finta te igre. Bom se to postimal, ko bo casa.

Glede SC4: zaradi dolocenih izjav v zvezi s to igro sem ze bil pred casom na Pretepu banan. Zato se bom tu raje vzdrzal komentarjev. Ce pa ze, bi si to raje za PS3 nabavil.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ahaha, lol. Ma to je bil tak, prijateljski ban. Saj veš, da bi te odbannal, ko bi se spomnil. Če bi se. :lol:

Tako da kar na dan z besedo. Sicer en čisto samosvoj SC4 thread ne bi škodil, ampak ok, za prvo silo. Itak se da na Pretepu vprašat.

Drugače pa, prijateljski hint: get the freaking game. Yummie je.

Link to comment

Ne glede na to, kako je sixaxis beden in X360 kontroler super duper, ima taprvi vseeno mnogo boljsi krizec. Pri skatlici veselja je ta res nemogoce beden (sem se pocutil kot retard, ko sem demote starih klasik z gobico igral... in to veliko bolje kot na krizec). Achievementi nimajo veze - v pretepacinah sta itak samo versus in training pomembna, ne pa neki fensi story modi. Online mi pa tu tudi nic ne pomeni, pretepacine se pac offlina, drugace je krneki.

Ne samo zaradi laga. Ko Kekkena pri njemu doma v SC2 ownas in mu hkrati govoris, kako je mnogo boljsi od tebe in da bi on moral zmagati, da to preprosto ni fer... nakar bogi Josip cisto popizdi, svoj joypad z vso mocjo v tla zabrise, da se ta razbije in knofi po vsej sobi letijo (resnicna zgodba). Taki trenutki so priceless in online tega pac ne nudi.

Tako da, ce ze, bo PS3 verzija. Pac nimamo vsi svojih stickov super duper Kekken style shekanih, da delujejo na X360.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, to je res problem. Naravnost smešna nikakvost X360 digitalnega križca v duetu z dejstvom, da za X360 ne obstaja konverterjev za uporabo drugih kontrolerjev, da prednost X360 verziji le, če:

1. nismo tako hardcore, da bi nas motila počasnost digitalne gobice

2. nismo tako hardcore, da bi nas motilo, da je digitalni križec X360 popoln gnoj in at random uspe zajebati vnos za tudi za 90° (daš gor, tip registrira desno... WTF m$?!)

3. igramo samo po netu (kjer je LIVE uber alles) - še vedno ostane point kontrolerja

4. smo zahtevni, a primerno opremljeni in imamo en do dva arcade sticka za X360 ali pa kak 3rd party pad za X360, čigar digitalni križec ni v sramoto igričarski industriji

A tudi če damo kljukico na četrto verzijo, ostane velik problem - ko pride folk do nas na razpaljotko, mora igrati točno s tem, kar mu mi serviramo, ne bo pa mogel priključiti svoje robe, če to ni X360 pad/stick.

PS3 je v tem pogledu zmaga, saj v pretepaških krogih vsakdo ima svoj top kontroler zrihtan in kompatibilen s PS2, medtem ko se mora X360 podpora še zelo razvit (X360 stick premoremo glih trije v sloveniji :red:). Tako da ja, če imaš izbiro (in ti imaš), je upravičeno PS3. Ali pa si kot Slovenec, ki je šef. ISTI DAN JE KUPIL OBA IZVODA. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Aja... KAJ VRAGA ŠE ČAKAŠ, POTEGAMAN? Get it. NOW! :eye:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.