Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ker sem imel Xbox 360 na popravilu in nisem kupoval igric, se še vedno ubadam z meni carskim PGR 3.

Trenutno čakam na poštarja, ki mi bo prinesel Forzo 2, ki sem jo kupil od forumaša. :)

V tem ali naslednjem tednu imam v planu kupit eno ali dve od sledečih iger:

NBA 2K8 (prioritetno po tem ko sem igral demo :bowdown:), PGR 4 ali FIFA 08

Link to comment

Mja, CoD 4 je vsaj 2× težji kot prejšnja dela skupi.

Umetna pamet je katastrofalno goljufiva, ne vem kaj je IW-ju hodlo po glav, da je spisal 5krat večji damage in podeseteril število vojakov na Veteran.

Zdele recimo delam tisto prvo streljanje iz helikopterja 89-ič pa še zmeraj nisem pri prvem checkpointu, pa čeprav nisem jaz kriv, da morm restartat vsakih 6 sekund. Moti me prdvsem tudi to, da je vojakov neskončno in da se njihovo kloniranje ustavi šele, ko vklopiš skripto (o tem, kako zajebano pa je priti do le-te pa raje nebi).

KATASTROFA!

IW se je le izkazal, da ne sodi med tiste najbolj vrhunske izdelovalce streljačin. To, da nima pojma o uravnoteženosti težavnostih stopenj, že veliko pove.

Link to comment
Mja, CoD 4 je vsaj 2× težji kot prejšnja dela skupi.

Umetna pamet je katastrofalno goljufiva, ne vem kaj je IW-ju hodlo po glav, da je spisal 5krat večji damage in podeseteril število vojakov na Veteran.

Zdele recimo delam tisto prvo streljanje iz helikopterja 89-ič pa še zmeraj nisem pri prvem checkpointu, pa čeprav nisem jaz kriv, da morm restartat vsakih 6 sekund. Moti me prdvsem tudi to, da je vojakov neskončno in da se njihovo kloniranje ustavi šele, ko vklopiš skripto (o tem, kako zajebano pa je priti do le-te pa raje nebi).

KATASTROFA!

IW se je le izkazal, da ne sodi med tiste najbolj vrhunske izdelovalce streljačin. To, da nima pojma o uravnoteženosti težavnostih stopenj, že veliko pove.

Ma to s težavnostmi in kratkostjo je res mim usekan nimas kej. Sam predstavitev, akcija je pa poštena, ceprav kratka in goljufiva. :) MP je pa druga zgodba. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Mah ne bi rekel da je AI cheaterska, pač na veteran imaš little odds za preživetje in špil zahteva od tebe premišljeno igranje. Sam nisem nikjer umrl več kot 5x, razen v tistih levelih, kjer se pojavlja checkpoint bug, like no fighting in a war room, kjer sem pa res obračal dotično stopnjo 3 ure zarad buga.

Za kao najtežji achievment za zadnjo bonus stopnjo v letalu pa rabiš samo srečo. Lahko probaš 100 x pa ne bo ratal, nekaterim se pa uzegne že po 10 poskusih. Za teh 20 pik me res boli k.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.