Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Dprulles speaks words of wisdom. :cool:

Kar pa ne pomeni, da niste novi igralci dobrodošli. :beer:

Le za tiste, ki nimate vsaj 15% skupnih killov doseženih z Battle Riflom - pokalico okoli katere se vrti vse skupaj na resnejšem nivoju... prvi clash z bolj "kultivirano družbo" zna biti malo šokanten. :tepen:

Link to comment

joj ma ne da bi me gdo narobe razumo da bi se jaz iz koga norčeval ker( moram se smejat zraven ko to pišem) bolj levega konja kot sem jaz itak ni. vem samo da nisem vedel kaj je to wartog ker mi josip cel čas govoril vzemi wartoga jaz pa zraven stal in :crazy: kaj mi zdaj to uni tam govori :lol: no dary slo jaz sem samo pohvalo halo sceno in verjamem da ti bo užitek igrati z njimi.jaz tu pa tam probam pa vedno obupam. fantje so kul in mogoče se bomo imeli spet iz koga ali česa smejat. lp SLO halo sceni. :bowdown: :rock:

dprulles.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Hexic HD, ker se nic pametnejsega nimam (komaj kupil konzolo nekaj dni nazaj).

Sem narocil cel kup iger in 2100 points kartico (ker mi na Livu kreditna ne potegne) iz UK, zdaj pa cakam, da pride. Do takrat se bom pa jebal s Hexic achievementi, ker so nekateri res svinjski. Sta mi samo se dva ostala za naredit (koncanih 100 iger in rozica iz black pearlov - ultimativna hardkor madrfaking svinjska prasica). Mi je pa vceraj uspelo narediti cluster iz treh tacrnih, samo rozica je se veliko tezja, ker rabis sest biserov namesto treh.

Potegaman.jpg
Link to comment
Hexic HD, ker se nic pametnejsega nimam (komaj kupil konzolo nekaj dni nazaj).

Sem narocil cel kup iger in 2100 points kartico (ker mi na Livu kreditna ne potegne) iz UK, zdaj pa cakam, da pride. Do takrat se bom pa jebal s Hexic achievementi, ker so nekateri res svinjski. Sta mi samo se dva ostala za naredit (koncanih 100 iger in rozica iz black pearlov - ultimativna hardkor madrfaking svinjska prasica). Mi je pa vceraj uspelo narediti cluster iz treh tacrnih, samo rozica je se veliko tezja, ker rabis sest biserov namesto treh.

Probaj guitar hero demo, pismu je to fino. :rock: :bowdown:

1234567896376444.jpg
Link to comment
Hexic HD, ker se nic pametnejsega nimam (komaj kupil konzolo nekaj dni nazaj).

Probaj guitar hero demo, pismu je to fino. :rock: :bowdown:

Imam ze precej casa doma Guitar Hero 2 za PS2 (sem dal nekoc 80 EUR za igro s kitaro vred v Mullerju). Sem nekaj casa igral in se kmalu navelical. Drugace pa, ce bi hotel GH3, bi si ga do zdaj ze za PS3 ali Wii nabavil.

Od ritemscin je itak DJ Max 2 na PSPju ultimativna zadeva, drugace pa kak Amplitude (PS2) in predvsem razne densacine (ITG, DDR) ali serija Beatmania,... Te GH zadeve so samo neke bedne kopije omenjenih legend.

----------

Kaj ti modeli resno mislijo? 30 EUR za 2100 tock? Ze itak te MS nategne, tukaj pa se skoraj 50% gor nabijejo.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.