Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Ja Đuniiiiiii ... Evo javljam se po dolgem cajtu, z bratovega, ker nimam interneta. Dobim ga čez 20 dni, ko se vrnem z morja ker danes je dan ko grem na morje. Vglavnem, me ful veseli da si kupu Xbox 360, bom se mal v NG2 primerjal s tabo, se že veselim, ker si ti neke vrste moj mentor, še zdaj sem ti hvaležen za SSHD nasvete, brez neta zdaj mi je ratal nov rekord, 507.000.000. Tako da je noro. Ko dobim net, bom še izboljšal.

Super da si nabavil 360, ok ajd.

Lep pozdrav!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Hexic HD, ker se nic pametnejsega nimam (komaj kupil konzolo nekaj dni nazaj).

Sem narocil cel kup iger in 2100 points kartico (ker mi na Livu kreditna ne potegne) iz UK, zdaj pa cakam, da pride. Do takrat se bom pa jebal s Hexic achievementi, ker so nekateri res svinjski. Sta mi samo se dva ostala za naredit (koncanih 100 iger in rozica iz black pearlov - ultimativna hardkor madrfaking svinjska prasica). Mi je pa vceraj uspelo narediti cluster iz treh tacrnih, samo rozica je se veliko tezja, ker rabis sest biserov namesto treh.

ja, nekateri achivementsi pri Hexicu HD so res kurba. Tale roža iz black pearlov je mamojebna. Samo veliko achivmentsov pa je tako, da pač potrebuješ čas. (75k, 100k pointsov v eni igri, 1kk overall,...). Je pa zelo soliden špil glede na to, da ga dobiš že noter. Da je malo boljši filing še sam vtaknem usb ključ not in malo muzike zraven zarolam :beer:

EDIT: sem danes dobil xboxa po slabem mescu dni. Smo pri frendu naredli en mini FIFA maraton. Od 14:00-22:00. Trije komadi smo bli. :car::hyper:

zdaj pa ga naprej žgat prek Liva :tepen:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Ja Đuniiiiiii ... Evo javljam se po dolgem cajtu, z bratovega, ker nimam interneta. Dobim ga čez 20 dni, ko se vrnem z morja ker danes je dan ko grem na morje. Vglavnem, me ful veseli da si kupu Xbox 360, bom se mal v NG2 primerjal s tabo, se že veselim, ker si ti neke vrste moj mentor, še zdaj sem ti hvaležen za SSHD nasvete, brez neta zdaj mi je ratal nov rekord, 507.000.000. Tako da je noro. Ko dobim net, bom še izboljšal.

Super da si nabavil 360, ok ajd.

Lep pozdrav!

Uf, tebe pa ze dolgo nismo videli. Lepo, da si dobil 500 milijonov, zdaj komot lahko tudi moj rekord (700 milijonov) podres. Saj dejansko je res svoh - pred meseci je bil to 13. rezultat, zdaj so me pa ravno s Top 20 dol zabrisali. Bom res moral spet zakurblati, ker bi se dalo na Top 10 priti (okoli 900 milijonov).

NG2 sem pa sicer sprobal (ko sem si ga pred nekaj tedni sposodil od Shoelaca skupaj s konzolo) in mi sploh ni vsec. Totalna beda v primerjavi z legendarnim NGB. Saj verjetno ga bom nekoc kupil, samo je res toliko boljse robe okoli. Pa tudi potem ga bom samo na hitro obdelal na vseh tezavnostih, scorese pa pustil na miru. Igra res ni vredna, da bi jo na veliko ownal. Za scorese so Geometry Wars, Mutant Storm in te zadeve.

----------

Ja, Hexic je kar kul, glede na to, da je zastonj. Samo kupil ga pa nikoli ne bi, ker je na Live Arcadu res toliko mnogo boljse robe.

Ima ze kdo Schizoid? Jaz ga bom takoj kupil, ko dobim tocke, demo me je res navdusil. Potem bomo pa lahko prek Liva co-opali.

Potegaman.jpg
Link to comment

Dejansko je tezko nasteti pet iger, ki se jih na 360-tki splaca igrati... veliko lazje jih je nasteti 20 ali 30. Ze samo od DVD iger. Ko pa pristejes se tono odlicnih Live Arkadic, pa sploh nima vec smisla steti.

DMC4 ni pa nihce napisal? Pujceki mali!!! Se pojokca na vse vase streljacine.

Potegaman.jpg
Link to comment

Jaz pa zdaj ves cas samo Schizoid igram. Igra je res odlicna, ena najboljsih, kar sem jih zadnja leta igral. To morate obvezno vsi nabaviti (ali pa vsaj sprobati demo).

Imam poleg te ultimativne Live Arcade igre se 6 originalov (Gears of War, Mass Effect, Bioshock, Kameo, Viva Pinata in Forza 2), samo jaz vseeno ves cas samo Schizoid igram.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.