Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

No, saj, lahko nismo vsi enako zahtevni in veliko je odvisno, kaj moramo delati s križcem. Ampak da z njim ne morem normalno navigirati niti XB dashboarda, saj mi, ko skrolam po frendih (in torej stiskam le gor ali dol), pad usput skače na message in recent playerje, kar pomeni input levo ali desno ko dejansko poskušam le gor pa dol dajati, je meni katastrofa in povsem nedopustno. Da ne govorimo, kako se to opazi, ko zakurblamo karkoli, kar dejansko zahteva kako natančno, a hitro usmerjanje. Ne res, ne pretiravam, če rečem, da sem imel na Sega Master System padu boljši občutek. Ne vem, no, res, podn od podna je in sama sreča, da je analogka tako dobra, da jo lahko uporabljamo za marsikaj. Zdaj ok, PC padi s svojo 3rd party vprašljivo kakovostjo lahko zabredejo res zelo nizko in če šaltamo z njih, se nam marsikaj lahko zdi dobro, a za biti glavni in edini originalni pad koznole, je M$ res zaril z digitalnim križcem tu in sramotno je, da ga ne popravijo v eni tisočih revizij (tako konzol, kot tudi padov - velikokrat so že zamenjali PCB - a shitty križec ostaja).

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Trenutno: (ne)ownanje scene v Soul Calibur 4. Ko se gre za pretepačine sem jz res totalen analfabet, sploh nimam tistga filinga i nse ne morem sprostit zaradi česar vedno tud fašem. Pri par charih že poznam po 8 move combote ampak mi jih nikakor ne rata speljat na onlineu. Rad bi imel rad pretepačine ampak ker jih nikol nisem nabiju nekak ni užitek igrat ko te pa vedno nalama folk ko cucka.

:(:(

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.