Skoči na vsebino

LFPS & HFPS igre


Katero zvrst imate raje?  

22 glasov

  1. 1. Katero zvrst imate raje?



Priporočene objave

Veste,da se FPS igre delijo na dve zvrsti (verjetno veste).

LFPS, so igre kot so : Call of Duty, Counter-Strike in itd.

HFPS, pa so igre kot so: Halo, Unreal Tournament.

HFPS so hitre igre. Postanki in menjava položajev v igri sploh ne obstajata, razen če čakate na kakšno orožje oz. zdravilo.

LFPS pa so bolj strateške igre in v njih nažalost vidite tudi veliko več "šotorov". Položaji se ves čas menjajo (npr. ko se plenta bomba postanejo branilci napadalci).

Katero zvrst imate v raje? Jaz osebno imam raje LFPS, čeprav igram obe (CoD, Halo,...).

Poročajte ;)

Link to comment

Prvič slišim za obe klasifikaciji. Mislim, da obstaja še več vrst prvoosebnih streljačin. Včasih smo govorili o arkadnih nažigačinah (Doom, Serious Sam, itd.), napred(nejš)ih nažigačinah (Half-Life), nažigačinah z elementi "šunjačin" (No-One Lives Forever), lahkotnih komandovščinah (Project IGI, Vietcong,..), taktičnih komandovščinah (Rainbow Six, Operation Flashpoint, ipd.),...

Igram vse sorte FPSjev (in TPSjev), samo da so dobri in da mi dogajajo.

p.s.: Kaj pomeni LFPS in HFPS btw? Light/Hard FPS? ;)

Link to comment

Prvič slišim za delitev tudi jaz. Sam nevem kam bi se dal, verjetno v mehko sredino :lol: Pašejo mi igre od UT3, Quake 3, Quake World, Unreal Championship (torej hitre) pa do Call of Duty 4, R6 Vegas (oz. kar cela serija). Bi vseeno rekel, da me bolj vleče proti HFPS oz. UT3.

GoW pa je itak boljši od ene in druge zvrsti skupaj :tepen: AMEN

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.