Skoči na vsebino

PSP vs DS


Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?  

119 glasov

  1. 1. Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?



Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Imel sem PSP Giga pack, pa sem ga prodal, ker zadeva enostavno ni zabavna.

Sicer lahko gledaš filme na njem, a koliko krat si res v taki situaciji, da ti to res pride prav? Na soncu se nič ne vidi, ko si pa noter, maš itak še računalnik, ki je bistveno bolj praktičen tudi za na internet kot PSP. MP3 player ima že vsaka boljša Nokia, tako da ga ne rabiš.

Igre so grafično OK, ampak neskončno dolgo nalagajo, ker so porti iger za PS2.

PES 5 se recimo ne da igrat, ker za vsako figo nalaga par minut.

Virtua Tennis je v začetku kul, a postane nezanimiva, ko prideš do advanced levela, ker imaš potem kup prelahkih in par pretežkih nasptotnikov. Tako, da pol samo še treniraš (dolgčas) in skoraj nič ne igraš.

Lumines je cool, a kaj, ko na višjih nivojih igre ena runda traja več kot 45 minut, menjava pa se le grafika, ne pa igranje, puzzle mode pa je živ dolgčas.

In to naj bi bile ene najboljših iger za PSP. Blah.

Sedaj sem prešaltal na DS Lite in veselo nabijam Super Mario 64, ki je svetlobna leta boljši od vsega prej opisanega kložja. :bowdown:

Link to comment

No odločil sem se, da bom kupil DS Lite. Najverjetneje bom šel po njega v soboto in sicer v MB Muller. Ali kdo ve, če imajo črne DS Lite-e na zalogi? Imam pa še nekaj vprašanj.

-na kaj morem bit pozoren pri nakupu?

-katere (2-3) igre mi priporočate poleg Mario Kart DS, ki si ga bom najverjetneje kupil (če bo na zalogi)?

-ali ima mogoče črn DS Lite kakšne težave s pregrevanjem ?

Še enkrat bi se vam rad zahvalil za vse odgovore, saj ste mi zelo pomagali pri odločitvi.

Link to comment

Mogoče edino nisi v pravo temo trofil tega posta, samo bom vseeeno pomagal.

1. To da, bi imel kake težave črni Lite z pregrevanjem nevem.

2. Poleg MK pa vzami kaki Animal Crossing(ga bomo wi-fi igrali), Castlevania Dawn of Sorrow. Ti dve ti najbolj priporočam ali pa kaj od tega: Full Metal Alchemist Dual Simpathi(zelo dober špil, maybe prekratek in bad ker je do zdaj samo japonski in nisem razumel zgodbe), New Super Mario Bros....

3.Pozoren pa moraš pomojem biti da ni kje kakih mrtvih pixlov.

Zberi dobre špile, sicer pa pri DSu skoraj ne moreš falit, saj so vsi več ali manj vsaj dobri...

followmeontwitter.png
Link to comment
No odločil sem se, da bom kupil DS Lite. Najverjetneje bom šel po njega v soboto in sicer v MB Muller. Ali kdo ve, če imajo črne DS Lite-e na zalogi? Imam pa še nekaj vprašanj.

-na kaj morem bit pozoren pri nakupu?

-katere (2-3) igre mi priporočate poleg Mario Kart DS, ki si ga bom najverjetneje kupil (če bo na zalogi)?

-ali ima mogoče črn DS Lite kakšne težave s pregrevanjem ?

Še enkrat bi se vam rad zahvalil za vse odgovore, saj ste mi zelo pomagali pri odločitvi.

V začetku avgusta so še imeli. ;)

nintendowiifandk2.png

pspgamernice25gucm4.jpg

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
Aha, nisem vedel da ima DS homebrew no ja v sloveniji ga je premagal toda po svetu nevem ce ga je ker je bil psp v prvih treh dnevih v anglili rekordno prodan

Em, lol!

Media Create - Japonska, 13. november do 19. november 2006

Prodaja konzol:

DSL 128,621

PS3 42,099

PSP 16,690

PS2 15,068

Xbox360 4,050

GBASP 1,199

GBM 1,037

GC 514

DS 182

GBA 30

Xbox 6

NPD - Amerika, oktober 2006

Prodaja konzol

Nintendo DS 360k

Playstation 2 235k

Xbox 360 218k

Game Boy Advance 169k

Playstation Portable 130k

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... 0&start=60

A ti sploh preberes teme na forumu.....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.