Skoči na vsebino

PSP vs DS


Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?  

119 glasov

  1. 1. Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?



Priporočene objave

  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni

Jurc0, samo informativno - kok si star?

Ker si precej očitno v fazi, ko ti je najbolj pomembno na svetu, da se distanciraš od česarkoli otroškega - in s takimi se ponavadi res ne splača ubadat. Čeprov se mi vedno bolj dozdeva, da ta faza ni pogojena s starostjo, ampak s pametjo .. ? :rockbrow:

Link to comment
  • vrhovni
da vam je vsem jasn js se bom izrazu tk k se bom hotu tk da sam RESPEKT..

Vsekakor nam je jasno - zato se pa sedaj lahko izražaš na kakšnem drugem forumu, na tem se ne boš več. Naj bo to v opozorilo vsem, ki ste nameravali neargumentirano, nepismeno in predvsem žaljivo podajati svoja mnenja.

Odklepam topic, ker je do jurc0tovega prihoda deloval čisto normalno.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

True dat. PSP ga za filmčke seka... Vsaj, ko so enkrat gor. :thumbup:

Ti namreč vedno zahtevajo grozno dosadno konverzijo. Res tragično mi je, da je homebrew scena ogromno napredovala, Dark_Alex, folk ki nadgrajuje svoje programe dobesedno vsake dva dni in nevemkaj še, nihče pa ne uspe sklamfati enega orenk media playerja, ki bi fural video v formatu, ki se ga dobi. Smešno pri tem je, da obstaja nek obskuren player, ki je prišel ven ob samem začetku in dejansko lepo vrti AVIje, MPEGe in še nekaj formatov, a se zlomi pri WMV, ki naj bi jih podpiral, ampak zgleda, da ne. Ne vem zakaj zavraga nihče ne naredi vsaj ene nabildane verzije tega! :annoyed:

Glede bojazni za zaslon, je ta upravičena. Ampak že default zaščitna torbica od value packa + čudoviti Hori PSP Screen Filter (protector) rešita vse probleme in povsem odpravita skrbi.

http://www.psp411.com/show/product/254/ ... ilter.html

:cough: must

Link to comment

Sedaj, ko je znano da pride GoW na PSP, menim, da se zna zgoditi, da bomo na PSP gledali cez 5 let z veliko spostovanja. Na eni strani super homebrew scena, ki bo morda do takrat ponudila se kako cudovitost (N64 emu zgleda vedno bolj realnost) na drugi strani pa Sonyevi studiji, ki vendarle klamfajo zadeve tudi za PSP.

Upam, da se ne motim.

No na drugi strani nas caka letos Zelda na DSu...

Link to comment

in po drugi strani bo GOW spet predelava. :(

ampak, kul, bo vsaj nekaj brutalnega spet gor.

samo še DMC in smo zmagal. takrat pa ima da seka PSP v polni moči.

kot vidite, se je na japonskem kr neki cajta dobr prodajal MGS:PO, in napovedujem da bo tudi v evroopi tako

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
...menim, da se zna zgoditi, da bomo na PSP gledali cez 5 let z veliko spostovanja. ...

Jaz že zdaj. Burnout Dominator mi je že na PSPju boljši od Burnouta 3 na PS2/Xboxu in Burnouta Revenge na X360. Pa sta mi bila oba kar všeč. Trojka jasno, da je sekala, ampak tudi revengea sem kljub napakam vzljubil pri tem, kjer je uspel inovirati. A Dominator je tako zmagovita mešanica novega in predvsem stare čarobnosti Burnouta 1 in 2, da s prižganim turbom igralnostno (in torej po zabavi) pelje scat vse našteto po dvojni črti. Ja, že na PSPju. On the go. :amazed: :amazed: :amazed:

Link to comment

Pa po moje da tudi svetovna prodaja pove kaj je cool. DS lita prodajajo kot vroce zemljice ali ne. Graficno res ne more iti vstric PSPju ampak igre so igralne in se jih ne navelicas tako hitro kot pri drugih konzolicah.

PSP me se ni zagrabil, nintendo pa mocno ( gba, GBA SP, gba Micro, DS, vse je v bajti aj pa tudi od sonya ps2, pac furam kar je dobro:) , kupil bi pa tudi wii ja sam se se ne mudi).

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Problem je tudi v tem, da dobis DSL za 130 evrov + 40 za en dober spilj in si srecen dolgo casa. PSP na drugi strani stane 250 evrov, ce zelis imeti pooplni komplet za igranje. In defakto iz tega kompleta potrebujes vsaj eno dobro kartico in glede na to da bos verjetno gledal filme tudi slusalke, tako da je to edina pametna izbira. Potem rabis se kaksno igro, ki pa so za PSP pravtako med 50 do 60 evri, kar je spet drazje.

Mislim, da to tudi igra vlogo. Enostavno ni dovolj killer app iger, da bi upravicile nakup.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.