Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

KBAPovci za trening vam bomo dobri.Vsaj mislim da bomo. Žur pa bomo itak udarili skupno.Vsaj nekje vas bomo nažgali :lol::lol::lol::beer: .poanta vsega tega je da se malo hecamo pa sprostimo .Želim pada se spoznamo in bote vidli kaki gostitelji vemo biti prekmurci.Mi oni ki smo malo tam odmaknjeni.ninja nič ne komentiraš?Ja saj vem misliš si svoje ,kak nas boš spet pokal. Ej ninja? Ti si čudo od deteta pa enih par tvojih modelov tudi.Družba uživajte pa lep pozdrav vsem. :bowdown:

ja pa zdaj sem videl komaj tvoj komentar.Ej ti povem sa sem čist v kurcu ko vas gledam tak da ja res je jebe me to kar si povedal.malo bom mogel z vami ker se mam kaj učiti.pa tam v free for all še nekaj sčaram ampak v team match pa sem nula.me boste že ....

dprulles.gif
Link to comment
Ja ni problema, bom pa vseeno pri KBAPu ostal. V bistvu nimam niti osnovnega pogoja, da bi bil v FOTR klanu. Nisem fotr namreč. Pa nič za to :D

Res upam, da bo iz tega kaj nastalo, ker samo en klan na Slo sceni je itak brezveze. Pa ne mislim s tem nobene konkurence, bolj za finto ko zares. Na (lan) party bi pa itak prišo :lol:

tak kak si povedo.pa ta pogoj je bolj hec.itak smo vsi......eni dobri eni ....mislim da bo še iz tega hec.tak mora tudi biti.foter postat pa ni problem."sam enkrat med rundo(veš kakšno rundo,ne špil) ne greš scat pa bo" :ihih: :ihih: :ihih:

Na (lan) party bi pa itak prišo -te držim za besedo ;)

dprulles.gif
Link to comment

Mah sej itak da gree to za zabavo. Če bo kak lan parti upam, da smo vabljeni, oz. še raje ima, da se družba dobi brez konzol in vsega. Pa namest da gremo tekmovat u kill streakih greš raje kdo ma najboljši laško streak...btw tu mislim, da nas fotri nesete, že kolegi s faxa prekmurci so celi divjaki in ga tankajo po 2x več kot štajerci. :ninja:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Mah sej itak da gree to za zabavo. Če bo kak lan parti upam, da smo vabljeni, oz. še raje ima, da se družba dobi brez konzol in vsega. Pa namest da gremo tekmovat u kill streakih greš raje kdo ma najboljši laško streak...btw tu mislim, da nas fotri nesete, že kolegi s faxa

prekmurci so celi divjaki in ga tankajo po 2x več kot štajerci. :ninja:

no kaj vam jaz hočem povedat? vidim da ne rabim. tak kak si reko ,brez konzol :a_a: .to bo noro. tolk dan vam povem samotar nese tolk kot je dosegel pri CoD4,zzr72 spravi vase mali sod, alexs1 obožuje Laško,nemebasat mam občutek da tudi dost pospravi vase,jaz hm tak kot pri CoD4 :lol::lol::lol:

dprulles.gif
Link to comment
Mah sej itak da gree to za zabavo. Če bo kak lan parti upam, da smo vabljeni, oz. še raje ima, da se družba dobi brez konzol in vsega. Pa namest da gremo tekmovat u kill streakih greš raje kdo ma najboljši laško streak...btw tu mislim, da nas fotri nesete, že kolegi s faxa prekmurci so celi divjaki in ga tankajo po 2x več kot štajerci. :ninja:

Puba, ne mene podcenjevat ;) samo tok bom reku :D

Link to comment
evo lohk še mene daste zraven v FOTR klan- MOJ NICK JE-spilar1

lp

:beer: to pa nas je že 6 :car:

sest? kot berem nas je 5. Bi bil toliko dober in malce visje popravil listo strelcev ;) tolk da vidim, ce morm kksnega FOTRa dodat hehe.

O fantje, fantje... upam, da se ne hvalite na racun regij.Je ze res da stajerci in prekmurci popijete ulala. Sam treba je pogledat posameznike...npr mene. Jest nism stajerc ne prekmurc, pa zmer pozrem vse kar mi kdo pomoli pod nos :evil: :rock:

naslonjach.png
Link to comment

Sam da smo na jasnem,

nisem še foter (še sreča kukr sm star :), vedno uporablam zaščito )

Sm pa bol casual player, če bom pa doživel razsvetlitev,

bom pa lahko tudi v kbap clan presedlav pa kakšen resen ClanWar odigral.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ce bo moj xbox prezivel... eh taj tk novga dobim no mene zravn vkljucte ceprav mam ze org cod4 na pcju se mi je zlustal tut na xboxu in si jo bom narocu ko dobim moj 360 nazaj. Samotar ta lustn dojencek je tvoj??? Kere ql lasi ma xD. Take male je fajn v roki drzat pa cartlat hehehe. Mamo 3 dojencke v druzini vsi od bratrank xD.

Gapi x3.jpg

Link to comment
Ce bo moj xbox prezivel... eh taj tk novga dobim no mene zravn vkljucte ceprav mam ze org cod4 na pcju se mi je zlustal tut na xboxu in si jo bom narocu ko dobim moj 360 nazaj. Samotar ta lustn dojencek je tvoj??? Kere ql lasi ma xD. Take male je fajn v roki drzat pa cartlat hehehe. Mamo 3 dojencke v druzini vsi od bratrank xD.

hčerka lana-beri počutje ob strani ;):lol:

dprulles.gif
Link to comment

to sem tudi sam do nedavnega testiral. Kje je najbols igrati COD. Na PCju al BOXU. Ker sem oboje fural, mi ni potrebno posebej razlagati kaksen bulsit rata iz vsega. Nikjer ti ne gre prevec gut :ihih:

Zato sem se rajs sfokusiral na BOX. Sploh sedaj ko imamo svoj [FOTR] klan hehe.

ups! tole je letel na gpolenika

naslonjach.png
Link to comment
to sem tudi sam do nedavnega testiral. Kje je najbols igrati COD. Na PCju al BOXU. Ker sem oboje fural, mi ni potrebno posebej razlagati kaksen bulsit rata iz vsega. Nikjer ti ne gre prevec gut :ihih:

Zato sem se rajs sfokusiral na BOX. Sploh sedaj ko imamo svoj [FOTR] klan hehe.

ups! tole je letel na gpolenika

Sej se navadis. Pri cod3 sm na 360 tak owno potem lol sensitivity 100% hehehe. POtem grem nazaj na pc cod2... owned... premikam se bolj leseno ko ostrzek. Pa se bolj pravicno je na 360 kjer ma vsak isto fps(frames per second), pri codu ga mam kolkr hocm lol. PC mam bolj za gre kot so NFS ProStreet, Crysis, pa kaksne mmorpgje. Ponavad pa donwloadam pa sprobam igrat original igro na pcju potem pa kupim za xbox.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.