Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

uf kontroler za cod zdaj cod4 2 del gld mi poteče točk za nove mape nimam :doh:

ja neki vrstni red bom moral narediti.samo jaz za moje zmučene prste rabim modificiran kontroler.ka praviš nitro?samo nevem kak v pi....nima zzr zmučene pa isti posel delava.he hegdaj pride ven cod4 drugi del?da si malo splaniram.lp vsem

dprulles.gif
Link to comment

Uhm, jaz ne bi tega priporočal... Ne tega osebno jemat, ampak tile controller modi mi grejo pošteno na k. Maš v CoD 4 recimo take nube, ki majo tole modifikacijo - vidi se po killcamu - in mislijo, da bojo s tem kaj boljši od ostalih, v resnici pa sploh merit ne znajo. In potem frajer pride in vzame G3, ki mu pol omogoča avtomatsko streljanje, ampak potem nastane tudi ogromno recoila in itak da je potem še težje igrat kot brez moda. Da ne govorim o tem, da potem budalo izpadeš, vsi te reportajo, na koncu te pa banajo z Liva zaradi hackanja oz. cheatanja. Drugače ti pa pri avtomatskih puškah to dejansko ne koristi, ker itak držiš trigger konstantno pritisnjen. Mogoče ti pomaga pri semi-auto riflih v CoD WaW, kjer je potem spet vprašanje natančnosti, al pa recimo pri BRju v Haloju, pa še to ne vem če glih. Igraj rajši brez tega, boš sigurno bolj užival, kot pa da boš vedno mel ta mod na duši.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

no, benal te najbrž ne bojo zaradi tega oz. se ne da tako lahko ugotovit.

mogoče pa en nasvet glede kontrolerja. Večina zmotno misli, da je desni triger potrebno stisnit do konca da prime oz. da začne streljat. V resnici zadostuje že pol centimetra ali manj da pride do kontakta. Kar pomeni da ti ni potrebno stiskat do konca - več cajta porabiš in prst se hitreje utrudi. Z nalahnim stiskanjem lahko streljaš skoraj tako hitro kot rapidfire.

Link to comment

glede lan partyja ali kar xbox360 eventa tolko da veste da se dela na tem lahko si vtipkate maximus murska sobota ali party max pa boste videli kraj dogajanja.čakam na konkreten datum od vodje comshopa....drugače nekaj nagrad kot recimo lcd trije xboxi itd. bo vse bo.samo da vas bo dosti prišlo. no finale bi naj potekal v kino dvorani.lahko tudi kaj napišete kaj bi se naj igralo v tekmovalnem delu,ker bo en del tekmovalni en del pa promocijski .dve igri bosta na razpolago.keri odvisno od vas. jaz sem s šefom frend tak da se bodo vse želje upoštevale. tolko za danes lp vsem

no tolko da veste ideje o poteku tekmovanja in kere igre, bi bilo fajn da se izrazijo ker potem tako tudi posredujem naprej.bo pa tudi oglas-reklama na konzole slovenija kerim se zahvaljujem da so pokazali dobro voljo.v glavnem menimo se pogovarjajmo se ideje dobrodošle da skuhamo neko štalo ....cilj comshopa microsofta je tudi dobit na party kompletno slo sceno(avtocesta he he ni blema),hrvaško in avstrijsko sceno tak da ni heca.

dprulles.gif
Link to comment

A tud tujci bojo? Fajn, celo to, kdo bi si mislo. Meni bi bla največja finta, da bi počakali s tem do jeseni in bi ga naredli ob izidu CoD MW2 :car: To bi blo res zakon, kaki teden po izidu, da nihče ne bi mel kaj preveč prednosti. Drugače pa navijam za kasnejši datum tudi zato, ker mam cilj do jeseni avto nabavit, da ne bom več odvisen od recimo mlakyja pa numberUroša ki sta me do zdaj vozakala okoli.

Drugače pa bi lahko dali še kako drugo zvrst za drugo tekmovalno igro - al je to kaki šport, Guitar Hero, dirkanje, kaj takega, da se ne bomo samo streljali :beer:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.