Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Drugače pa bi lahko dali še kako drugo zvrst za drugo tekmovalno igro - al je to kaki šport, Guitar Hero, dirkanje, kaj takega, da se ne bomo samo streljali

My Skate 2 ProfileTriGGer

VIP

vse igre se bodo igrale kot promocijsko od GH na logitechu z 5500 dirkačine itd.

jaz si to tako predstavljam da se v krog dajo 4 dvosedi pred vsakim en velik lcd z boxom...to recimo za tekmovalni del potem pa še enih trije boxi kot prezentacija iger da folk vidi kaj vse zmore ta zadeva vključno z multiplayerjem.no mogoče če nas bo res veliko bi taka dva seta kot sem že zgoraj omenil za tekmovalni del.finale pa v kinu.stvar se kuha in to resna stvar kot sem že omenil z konkretnimi nagradami.kot sem pa slišal naj bi generalni uvoznik za xbox v evropi tudi sodeloval in on sam promoviral igre. nitro mlaky kaj se tiče tehnične podpore računam na vas sicer pa mislim da naši fotri tudi zadevo obvladajo(no vem da jo da nebom spet kregan hehe).se že veselim da vas spet ene face vidim pa se malo pogovorimo pa tudi da pokažete kaj znate ker kolko vidim multyplajer ste cari od onih ki ste bili na cod4 pa tudi vsi novi ki ste pri cod5,res vašim veščinam pa spretnostim ...moj poklon :bowdown: .ok ideje predlogi ...gremo naprej,saj šef comshopa bere vse.

lep pozdrav vsem

dprulles.gif
Link to comment

A pol bi blo treba svoj stuff zraven prinest? Sicer ni glih problem, razen z ekrani je zdaj malo križ, ker sem televizijo zamenjal za eno večjo, pa je ne bi več zraven vlačo, računalniški ekran pa mi precej ogabno sliko prikaže... Pa upam, da ne bo problemov glede modanih konzol, al kako.

Drugače pa sem pripravljen ekstra plačat, če mi zrihtate majco z napisom "NitroBlast90 rulez teh Interwebz" :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

ma neee,vse bo comshopovo no naj bi bilo.he he malo povejte med folk kaj se načrtuje.a sploh ve folk kaj se na forumu dogaja?sicer pa ko bo datum so moderatorji KSI pripravljeni sodelovat(hvala vam lepa vsaka čast :bowdown: ),"zadolžen je pa SAMOTAR naš prijatelj ljubo.rabili pa bomo tehnično pomoč,da se kaj pomenimo okrog tekmovanja pa teh stufov kako kaj zakaj kje priklopit kolko na enbox igralcev .....take stvari vglavnem kot drugo pa da naženemo kompletno slo sceno sem v mursko kjer vam bomo tudi organizirali poceni prenočišča v bližini je pa novi hostel (6del he he).poskrbljeno pa mora biti vse v nulo za cod ownwrje pa do gow- halo partizanov.ker vem da če tega nebo primorcev(kekken) pa apollota morbida,pizda kaj nakladam imate da ste vsi tukaj.

če gdo ve a je ninjina punca tak kul tak dobra :ihih: ,da se je ninja predal pa ga ni nikjer več :lol: .saj mene tudi ni .čas!!?? :thumbup:

dprulles.gif
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.