Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

Besede NinjaKlan so tudi meni sle precej v nos. Saj je popolnoma vseeno kaj in kako, vazno da se spila. Poleg tega je potrebno, da si prekleto vesc orozja, da ne ostanes brez glave, ce se zadrzujes na eni in isti lokaciji,

Samotar je dokazal, da je vreden nasprotnik, ce ne boljsi. Obvlada svojo M16ko, tako kot se spodobi, kar je dokazal tudi v kasnejsih akcijah z svojimi kili, ki so bili vsako rajzo od 25-37 kilov :car:

Poleg tega, vsako igro igramo TeamDeatmach in lahko potrdim, da skoraj vedno udarimo akcijo najuris ali po domace KOLJIIIIII. Tako, da lahko Samotarju samo cestitamo za igro s katero je dokazal, da je legenda v COD4.

Roko na srce..., tudi sam nisem ravno navdusen nad "kampiranjem" in se raje podam v kaksen "loneranger" stil, toda kapo pred mudeli, ki jih ne bom(o) mogli razbiti. To lahko potrdijo tudi ostali clani FOTR, da smo marsikateri druscni (slabsih) cestitali, ki jim je uspelo premagati nas na ta nacin igranja.

Ce potegnem crto za zakljucek..., sem prav uzival v vcerajsnjem. oz danasnjem medsebojnem igranju. KBAPovci legende CODa v zadovoljstvo mi je bilo igrati z vami :car:

vidmo :china:

naslonjach.png
Link to comment
  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Samotar je dokazal, da je vreden nasprotnik, ce ne boljsi. Obvlada svojo M16ko, tako kot se spodobi, kar je dokazal tudi v kasnejsih akcijah z svojimi kili, ki so bili vsako rajzo od 25-37 kilov :car:

Poleg tega, vsako igro igramo TeamDeatmach in lahko potrdim, da skoraj vedno udarimo akcijo najuris ali po domace KOLJIIIIII. Tako, da lahko Samotarju samo cestitamo za igro s katero je dokazal, da je legenda v COD4.

:innocent: hvala za kompliment :objem: vzrok je bil verjetno pomanjkanje spanja in ko začnemo igro, drugo ne čuješ kot : KOOOOLLLLJJJJIIIIII in vsi letimo na nasprotnika ko fuknjeni psihiči :D amerikosi si sploh več neupajo pogovarjat v lobiju , ker jih FOTRi ustrašijo s svojo SLovenščino :lol:

Skratka FOTRI (vsi) ste zakon :bowdown:

FOTR klanu gre čedalje bolje: poznamo mape in orožja tako da s časom se spet lahko mal pomerimo z KBAPi

moto FOTR klana da se zabavamo in uživamo ob igranju tudi če izgubimo se nesekiramo preveč !!!

:rock: KOOOLLLLJIIIIIIIIIIIII :rock:

ps: ja pa še brezplačno učenje PREKMURŠČINE imamo v FOTR klanu , nemebast obvlada že osnovo rešpekt :lol::lol:

pss : a je kdo videl našega fotra FOTR klana dprulles , ga namreč pogrešamo že 3 dni v FOTR klanu ;) upam da ga niso ujeli KBAPi :D

dprulles mi te rabimo :petting:

Xbox

Link to comment

Samotar je dokazal, da je vreden nasprotnik, ce ne boljsi. Obvlada svojo M16ko, tako kot se spodobi, kar je dokazal tudi v kasnejsih akcijah z svojimi kili, ki so bili vsako rajzo od 25-37 kilov :car:

Poleg tega, vsako igro igramo TeamDeatmach in lahko potrdim, da skoraj vedno udarimo akcijo najuris ali po domace KOLJIIIIII. Tako, da lahko Samotarju samo cestitamo za igro s katero je dokazal, da je legenda v COD4.

:innocent: hvala za kompliment :objem: vzrok je bil verjetno pomanjkanje spanja in ko začnemo igro, drugo ne čuješ kot : KOOOOLLLLJJJJIIIIII in vsi letimo na nasprotnika ko fuknjeni psihiči :D amerikosi si sploh več neupajo pogovarjat v lobiju , ker jih FOTRi ustrašijo s svojo SLovenščino :lol:

Skratka FOTRI (vsi) ste zakon :bowdown:

FOTR klanu gre čedalje bolje: poznamo mape in orožja tako da s časom se spet lahko mal pomerimo z KBAPi

moto FOTR klana da se zabavamo in uživamo ob igranju tudi če izgubimo se nesekiramo preveč !!!

:rock: KOOOLLLLJIIIIIIIIIIIII :rock:

ps: ja pa še brezplačno učenje PREKMURŠČINE imamo v FOTR klanu , nemebast obvlada že osnovo rešpekt :lol::lol:

pss : a je kdo videl našega fotra FOTR klana dprulles , ga namreč pogrešamo že 3 dni v FOTR klanu ;) upam da ga niso ujeli KBAPi :D

dprulles mi te rabimo :petting:

ja mate problem ker zmagujete s preveliko razliko? :lol::lol: ja če rabite dosti deathov potem vam lahko pomagam,v killih sem pa :no_no: težko se bom spravil zraven ker tolko porabljenega časa za tak malo napredka :a_a:

samotar vi sam cepajte jaz sem z vami oz navijam za vas.na gb sem pa navijač kebapov jih redno spremljam,vas pa prek foruma in zaenkrat mi je to dovolj.fotri sem omenil da se je pri men začela sezona dela to pomeni od 8 do 22 ,če je gdo še lahko zbran po takem šihtu pa še to da nito šiht tek malo sedet malo sem malo tja naj vam zzr pove je moj sodelavec.v glavnem bolj težko da se vam pridružim,sem pa fasciniran ka k vem gre kak ste zrutinirani in vse delate avtomatsko instiktivno.samotar hvala ti za spodbudne..ampak verjemi mi ne ljubi se mi več da me negdo konstantno kolje jaz pa :fiufiu: to mi je daleč od užitka.fotri KOLJIIIIIIIIIIIIIIIIte. :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment
no včeraj sem jaz pauziral(sem se moral mal naspat :D končno)

danes sem pa berajt za FOTR seanso , sebek1 se nam lahko spet pridružiš če hočeš :)

Edino pametno si napravil. Mislim da bom tudi jaz en dan pavziral. Po dveh tednih 3 ure spanja na dan se zelo pozna na zbranosti in tudi na telesu. Včeraj mi ni šlo nič. Sem najslabši v timu, ampak to kaj je pa bilo včeraj je višek. V enem od mečev nisem imel nobenega killa, kar se mi je zgodilo prvič odkar igram CoD4. :doh: :doh: :chicken:

Sploh nisem vedel kaj se dogaja v nasprotju z zzr-om, nemebasat pa je tako spet pokazal da se z njim ni šalit in sebeka pa sem samo občudoval in po njegovi poti so bila sama trupla. :car:

Zgodilo se je celo da sem vmes streljal celo na kante in listje, ker sem mislil da se nekdo premika.

Zato živelo spanje :zzz::zzz::zzz:

Ti dprulles povem ti da te razumem, poznam in vem kako si obremenjen z delom. Ampak vseeno, ko boš imel čas, voljo in kak dan v tednu prosto se nam pridruži. Upam da bom takrat še igral z fanti, ker dobivam podoben sindrom kot ti (imam občutek da vložim preveč časa in truda za noben napredek).

Bravo nemebasat, šče malo pa te mo samo mi razmili tvoji pa do se škrabali po glavi ka nedo znali v kerom jeziki gučiš.:headscratch:

Iden ge spat, ka se mi že začne drodati. :zzz:

Link to comment

Ej FOTRi man predlog,glede na naše nespanje :zzz: (kar se pozna tudi pri naših Ženah) :headscratch: predlagam da se dobivamo 3 krat v tednu in takrat vsi. :mwahaha: Če ste za?moramo se dogovoriti za dneve :objem: SEVEDA PA VSAK PO ZMOžNOSTI TRENIRA. :rock::rock::rock:

JAZ žE V SLUžBI SPIM MED MASAžO TAKO DA SPLOH NEVEM KDAJ KOGA ZMASIRAM :disbelief: : :puppy: :disbelief:

KOLJIIIIIII :thumbup: :thumbup:

Link to comment
Ej FOTRi man predlog,glede na naše nespanje :zzz: (kar se pozna tudi pri naših Ženah) :headscratch: predlagam da se dobivamo 3 krat v tednu in takrat vsi. :mwahaha: Če ste za?moramo se dogovoriti za dneve :objem: SEVEDA PA VSAK PO ZMOžNOSTI TRENIRA. :rock::rock::rock:

JAZ žE V SLUžBI SPIM MED MASAžO TAKO DA SPLOH NEVEM KDAJ KOGA ZMASIRAM :disbelief: : :puppy: :disbelief:

KOLJIIIIIII :thumbup: :thumbup:

Haha..ZZR, pa ne reci da si utrujen :doh: no fucking way! Kaj si misli s tistim 3x na teden? Ce pa kadarkoli prletim na lajv, tebe opazim :ihih: Jest mislim, da sam naprej, dokler ne pocepamo kakor muhe hehe.

respect :car:

naslonjach.png
Link to comment

Fotri. Nemehecat...da se boste vsi pomehcal. Ejga...vas Prekmurce sem imel za legende fotri. Sej ni treba cez dan pretiravat, pejte na lajv sam zvecer ko se spedenajo family stuff. Vsem gre slabo, sam to je posledica prevec nabijanja in ponavadi clovek pamti samo slabe rezultate. Dober je samo en! Nic ne de...gremo naprej KOLJIIIIII..pa boli te kurac za kile, vazd da je pir ali pa vinck.

vidjamo :thumbup:

naslonjach.png
Link to comment
Fotri. Nemehecat...da se boste vsi pomehcal. Ejga...vas Prekmurce sem imel za legende fotri. Sej ni treba cez dan pretiravat, pejte na lajv sam zvecer ko se spedenajo family stuff. Vsem gre slabo, sam to je posledica prevec nabijanja in ponavadi clovek pamti samo slabe rezultate. Dober je samo en! Nic ne de...gremo naprej KOLJIIIIII..pa boli te kurac za kile, vazd da je pir ali pa vinck.

vidjamo :thumbup:

jaja nmb ma prav,zakaj bi se vsi po meni vrgli saj pa mate en šiht,pri meni je jebeno ker mam delo,pa brez pretiravanja na 4 strani. ko sem mel pauzo sem bil vsak dan gor.tak kak si reko zzr ja moraš zapreti v temico :lol::lol: pa potem nebo na liveju drugače ne verjamem.vi samo furajte bom pa vkratkem prišel vas malo pogledat vsaj da vidim napredek . itak nmb ne popusti pri naših prekmurcih. lep pozdrav fotrom in kebapu.

itak vsi berete to stran tak kot mi vašo :lol:

dprulles.gif
Link to comment
no fucking way :lol: moja draga ve ob 22.00-22.30 je FOTR klan time.

Danes sem gor 1000%, včeraj se mi ni dalo naporen dan :D

pa dprulles je rekel da danes pride gor

kooollljjjjiiiiii maderfakers :rock:

fotri ne da se zdržat.I M BACK.malo še solo pa grem zvami. ne morem ker mam vedno v glavi ......bom ampak ne tak dolgo v noč pa ne tak pogosto. ;):rock: krivca za to da sem nazaj sta:kot prvi samotar , drugi nemebesat.cod4 deluje name tak tak da nebom reko negativno(ker se preveč živciram ko mi ne gre),a nemebasat pa me dvigne po vseh stvareh ki jih preberem in tudi ko osebno z njim komuniciram.no ma vsi ste me predelali ker se eni fejst dobro poznamo že od prej ko še nismo meli xboxa. fotri vsaka vam čast. :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Helou fels! Long tajm no si :ihih: ste si odpocili ude, po vcerajsnji seansi? Popolna stalo je povzrocal Lajv. Kot da tega nebi vedli HA. Sicer se nismo kaj prevec sekirali..., samotar, dprulles, alex, zzr in jast smo pograbili vsak svojo pusko in na juris sami med sabo.

Klanja je bilo dovolj, smeha polna skleda. Ker smo spilali free 4 all, seveda brez kempiranja ne gre :D seanso zakljucili ob razumni uri, ki je kazala malce vec kot 1 (vsaj jaz in dprulles).

vceraj vsi dobro spilali in klali :thumbup:

do naslednjic....KOLJIIIIII :bringiton:

naslonjach.png
Link to comment

No kje ste bili ostali, danes smo samo igrali jaz, dprulles in zzr72 :D

dprulles je odšel ob 00.00 nato sva se pa jaz in zzr72 sama spustila v boj z lagom in glupi američani ... debili mislijo da mi govorimo francosko :doh:

res so amerikosi naj bolj glupi narod kaj obstaja na tem svetu :eviltongue:

drugače smo pa kar ownali tu pa tam pa smo tudi pušnoli :D sam bolj redko :lol:

jutri da se mi vsi nacrtate ob 22-22.30 razumeli FOTRi :x:beer:

opravičila ni :annoyed: ( se sam hecam :ihih: ) :bringiton:

Xbox

Link to comment

Alexs dezertiral. Po končanem violinskem nastopu drage mi hčerke prišel domov in zaspal v popolni bojni opremi na kavču. :zzz:

Za danes pa si je zriktal zdravniško opravičilo (popoldanski šiht + nočna inventura). :disbelief:

Razen če bo kdo od vas junakov po treh zjutraj še v rovih na bojni črti bo skočil v prvo vrsto in z popolnim znanjem francoščine pomagal težiti glupim gringosom. :hyper:

Link to comment
To mi delaj :lol: se vidmo zvečer 22.30 kooollljjjjiiiiiiiiii viva la france :D

dprulles mi je javil da je že pridno učil amerikose francoščino :lol: z zmago, ter z 19 kili in najboljši v teamdethmatchu :car:

.

da te popravim novi rekord 30 kill 8 krat riknil.2krat hell pa 2 air strike.e majke mi žena mi je priča. samo so pa bili slabi. mam posnetek(rezultata)

ps.včeraj sem igral z ninjo, sem mel tri kille pa 14 ali pa še več deathov. on pa itak veste ,model raztura celo sceno pa če je povezava ali pa šteka. on pa mlaky slo carja in res fantje respekt :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

fotri ta live mi je že malo beden.več se ukvarjamo da pridmo skupaj v igro kot s samo igro. fucking BILI ko ne morejo tega pošlihtat.me prav zanima kak je na ps3 MP.pa obstaj stran kjer je obrazloženo kaj se dogaja in ali se bo to uredilo.jaz že popizdim preden sploh začnemo. :roll: t eamerikance trebo cepat na tak način ko mlaky pa ninja pa samotar ......pa bojo mogoče onupali :lol: se vidimo danes :bringiton: :bringiton:

dprulles.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.