Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

No še naš uradni FOTR logo :beer::lol:

fotrs1360x806-full;init:.jpg

mypictr_185x155-full;init:.jpg

edit Samotar: klan se je preimenoval v [FOTR] klan :beer:

Ja po informacijah ki jih mam nas je že kar nekaj ki smo ponosni očetje, zaradi česar imamo "ogromno" časa in to vsi igramo CoD4.

Zato bi tak malo za šalo naredili en tak DADDY'S KLAN potencijalni kandidati so: jaz, Samotar, zzr72, alexs1, nenebasat in ja NinjaKlan bi nam prav prišel sam rabi samo potrdilo da je vsaj sponzor, če že ne ata. :lol:

IŠČE SE " LIDER "malo zajebancije ne škodi!

Zdaj pa še ko sem vas vido kake face ste, tam na onem nažigalskem srečanju. Ninja tebe nisem vido, kekkenu se je vidlo da premalo spi, Relix faca da padeš, ma savka vam čast .

Prekmurcev nas je dosti tak, da bi se dalo kaj ....ti ki pa bojo v "daddy s klanu " pa obljubim enkrat letno žur na vikendu pri " tam ko je Samotar doma " Moravskih Toplicah.

Zdaj pa da vidimo gdo ma muda da pove:" sem oče in nažigam xbox360 ".

lp vsem :beer::rock:

dprulles.gif
Link to comment
  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

:beer: hehe super ideja tole o fotr klanu. Takoj sem za! Sicer bi moral še malce potrenirati..., sem videl mudele iz tegale KBAP klana...fijuu??? a ti mladci sploh kaj počivajo :doh: ludnica!

dprulles, kot idejni fotr imaš čast da spraviš zadevo skupaj. Mi ti bomo stali ob strani :thumbup: jeeeeeeeeeeeee

Lp,

nemebasat

naslonjach.png
Link to comment

Zgleda, da nam res preti konkurenca :lol: Vi kr dajte, mi se nikoga ne bojimo :a_a:

Pa itak nas je ful preveč v tem KBAPu, tak da bi blo kr kul met še kaki drugi klan, da bi meli pol kao clan ware.

En hint, čist BTW... DADDY'S najbrž ne bo šlo v clantag, mogoče ste lahko pa FotR :lol: Joke, joke...

Pa veliko sreče... You're gonna need it

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja sem glig včeraj premišljeval glede dolžine clantaga (4 črke) DADDY'S je predolgo in mi je najbolj bilo všeč naziv od nemebasat" super ideja tole o fotr klanuˇ"

Tako da bi spremenili DADDY'S v FOTR klan ;) kaj praviš 'lider dprulles' ??

:headscratch:

TriGGer :lol::beer:[KBAP] vs [FOTR] klan WAR :bringiton: :rock:

Xbox

Link to comment

Bravo nemebasat. Ime mamo.Zdaj pa naprej.Lider pri kbap je Ninja.Kolkor vem je najboljši se pravi vzor.Jaz najbolj levi nažigalec,ne ne jaz se v te stvari malo bolj kot nič razumem.Moj predlog je da keri ma najvišji game score naj stvar vodi. Se vam zahvaljujem za predlog,ampak verjemite mi sam sebe poznam. Raje ne. Gamer tage mate poglejte si liderja.Ne pojavljamo se kot "konkurenca" ampak če nas je že tolko zakaj nebi bil en klan malo bolj za šalo eden pa zares.Hm samo ne nas pa razpizdit.Se še spomnite ko je FOTRpopizdo.Nitro ta klan bo da se bo letno enkrat zgodil žur,ker kak je že nemebasat omeno juhuhu.Jaz sem vas tudi vido pa skoraj da mi ni za zvami it špil.Še malo joge pa full kontakta pa zvečer CoD4 pa bi že mogoče kakega skino.Včeraj smo bili malo gor pa ....nene.Zajebano. Se pravi FOTR klan za one z malo časa kbap pa za une ki so bolj resni.Samo pa ne pomeni da kbap klan nebo vabljen na žur.evo zaenkrat mi je zmanjkalo....itak že preveč nakladam.Samotar13 na potezi si.To bo še luštno. :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Ja ni problema, bom pa vseeno pri KBAPu ostal. V bistvu nimam niti osnovnega pogoja, da bi bil v FOTR klanu. Nisem fotr namreč. Pa nič za to :D

Res upam, da bo iz tega kaj nastalo, ker samo en klan na Slo sceni je itak brezveze. Pa ne mislim s tem nobene konkurence, bolj za finto ko zares. Na (lan) party bi pa itak prišo :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Ja ni problema, bom pa vseeno pri KBAPu ostal. V bistvu nimam niti osnovnega pogoja, da bi bil v FOTR klanu. Nisem fotr namreč. Pa nič za to :D

Res upam, da bo iz tega kaj nastalo, ker samo en klan na Slo sceni je itak brezveze. Pa ne mislim s tem nobene konkurence, bolj za finto ko zares. Na (lan) party bi pa itak prišo :lol:

tak kak si povedo.pa ta pogoj je bolj hec.itak smo vsi......eni dobri eni ....mislim da bo še iz tega hec.tak mora tudi biti.foter postat pa ni problem."sam enkrat med rundo(veš kakšno rundo,ne špil) ne greš scat pa bo" :ihih: :ihih: :ihih:

dprulles.gif
Link to comment

No to je še treba predebatirat če je osnovni pogoj da si oče za vstop v FOTR klanu :headscratch:

Mislim da ne , da se lahko pridruži bilo kdo :petting:

Sam namen FOTR klana je, da imamo tudi občasni igralci (ki nimamo toliko časa za igranje) bolj za zajebancijo klan in ne kot hardcorKBAP klan

glede fotrstva boste sigurno vsi še kdaj očetje tako da... :beer:

a ja pa kot dokaz, da sem [FOTR] en slikca jaz in Lana :lol::D

Lxt4Bv065030-02.jpg

no še dokaz, da sem tudi za dprullesovo fešto (rdečka je zakon ;) )

OqLeIN436225-02.jpg

Xbox

Link to comment
No to je še treba predebatirat če je osnovni pogoj da si oče za vstop v FOTR klanu :headscratch:

Mislim da ne , da se lahko pridruži bilo kdo :petting:

Sam namen FOTR klana je, da imamo tudi občasni igralci (ki nimamo toliko časa za igranje) bolj za zajebancijo klan in ne kot hardcorKBAP klan

glede fotrstva boste sigurno vsi še kdaj očetje tako da... :beer:

a ja pa kot dokaz, da sem [FOTR] en slikca jaz in Lana :lol::D

no še dokaz, da sem tudi za dprullesovo fešto (rdečka je zakon ;) )

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :beer: svaka čast samotar. evo nitro recept sem ti dal zdaj pa ....

dprulles.gif
Link to comment

[FOTR]dprulles

[FOTR]Samotar13

[FOTR]alexs1

[FOTR]nemebasat

očetostvo ni pogoj ok ;)

hehe...smo pa zozali pogoje :ihih: nic ne de. Ce smo pravi pacienti, ga ni para! pomoje da se bo se kksn "autsajder" javil. Dobro ime imamo - hudoooo. joke@ FOTR mi nekako diši na...FO-fotri TR-trdi HAHAHA....paše, kar paše ;-)

vidmo,

nemebasat

naslonjach.png
Link to comment

Bi se pridružil vendar že imamo KBAP in sem že preveč navajen, da nastopam pod tem imenom. Sem pa vsekakor za da užgemo kak friendly match, vendar verjamem, da boste mogli še veliko trenirat.

Nemebasat ni švoh, samotarja še nisem videl v COD4 vendar kr obvladaš joypad, dprulles se more še navadit hodit in strelat hkrati ampak bo ane ;)

Eee, drgač pravkar delam na registraciji KBAP klana na gamebattles :rock:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.