Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

meni v cod4 na začetku tudi bil navaden boljši sam s časom ti postane hardcor boljši

v hardcore ti vsaj ni treba celega rafala v tipa spustit kot pri navadnem pa pol še veselo naprej koraka

nam FOTRom leži HARDCORE varijanta predvsem alekxsu da se zakempa s tankom ;)

še ena zanimivost katero smo včeraj ugotovili ko smo igrali privat igro samo z noži, namreč da lahko samo z nožem KEMPAŠŠŠ a ne :lol: matkurba in zzr ;)

Xbox

Link to comment

Res je to že prav žalostno, da včasih vsi Slovenci ne moremo igrat skupaj :lol: In potem sta 2 partyja, pa se sem pa tja vabimo, kdo bo s kom igral. Kdo bi si mislil.

Polek tega bi se lahko letos zgodil kaki večji - morda sponzoriran? - event, zdaj ko so na sceni večja slovenska podjetja, ala Big Bang in Comtron ter seveda ostala. Ne vem, pač malo na glas razmišljam, ampak zdaj pa res imamo vse, kar bi blo potrebno za en lep velik dogodek.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Včeraj spet zakon. Matkurba :car: , dprulles :car: , dejpoc? :car: , wacky :car: , sitingduck :car: , samotar v rožicah :D:car: , zzr :car: , moja malenkost zdržali na cod5 skoraj do dveh zjutraj. Ob 00.01 matkurba zgubil nedolžnost in napredoval v prvi prestiž :beer: . Nekaj pozneje me je začel wacky obkladati z nekimi potaci in šele z izdatno pomočjo ljublansko govorčih igralcev so meni prekmurcu razložili da je to v prekmurščini potač (kolo). Evo san znao ka mo zaradi toga liva pozabo še svoj lastni guč :doh: . In tako sem po 5. minutah ugotovil da mi wacky poskuša prodati kolo in po dodatnih 5. minutah s pomočjo ostalih da mi manjka potac v glavi :crazy: . Wacky nabavi si slušalke z mikrofonom jaz častim. Smeha spet polna gajba. Dobil sem pa tudi nov naziv poleg "garača" in "kempera" so mi prilepili še Grüber with litlle tank (iz serije ALO, ALO) :eviltongue: , samo zato ker sem bil vedno prvi v tanku. Hvala fantje za dobro igro in samo dve uri spanja, zdaj pa moram prenehat nakladat ker me šef že čudno gleda kaj imam toliko dela na compu. Se mogoče danes spet dobimo če ne bom zaspal :zzz::beer:

Link to comment

končno scena ki je vse prej kot zamorjena(v smislu ko nas je slovencev vedno na razpolago...včasih da ne moremo v en tim) . zdaj mamo še gruberja keremu bomo vrgli skup za točke da si menja gamer tag. tolko da omenim da so se začeli pogovori o tekmovanju v igranju xbox360 ki bo v sklopu comshopa in partymax centra in naša malenkost FOTRI. nebi še smel omenit ampak stvar je vroča in bo speljana nekje marca. bodo tudi nagrada hm in to mamliva stvar. :car::beer:

dprulles.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.