Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

10.01.2009 ob 01.05 se je zgodila tragedija, ko smo igrali COD5 MP!!!

Umrl je naš zvesti in vse cenjeni soborec ALEXS1, ko je hotel v stopiti v tank, ga je pokončala krogla.

Ni bila tragedij,ampak se je zgodil zločin brez meja , namreč ga ni ubil sovražnik, ampak soborec in prijatel Samotar (jaz :D ). Ko ga je pokončala moja krogla mu je verjetno crknil tudi x360 ( kar močno dvomim :headscratch: ), nato je izginil neznano kam, vsi ga pogrešamo in upamo da ga moja krogla ni ranila preveč, da se bo lahko boril naprej z nami :petting:

ALEXS1 jaz se globoko opravičujem, da nisi uspel priti v tank in obljubljam, da te več ne bom ustrelil :evil: (razen po pomoti :fiufiu: ) se razume ;):beer:

No če je kdo danes za kakšen cod5 mp sva gor jaz in zzr72 .... :crossfingers:

Xbox

Link to comment

pa ka je zdaj fotri ...alexs ,samotar bla bla....nič ne poročate kaj dogaja.nič več časa? pa več se sploh ne ve kaj dogaja. scena je pa popolna tolka nas je d a je vedno veselo.obenem bi rad izkoristo priložnost ....gdo si upa izzvati od slovencev fotr klan? če si gdo upa naj se javi.no da nebo pomote nimam se jaz za nekega dobrga vem pa da ko udarijo samotar zzr alexs pa še enih par bi to bilo zanimivo. no pa da vidimo gdo si upa izzvat naše ŠAMPIJONE v CoD5.HE HE :beer:;)

dprulles.gif
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.