Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

končno smo zdaj končali 1 skupno [FOTR] klan seanso , jaz, dprulles, nemebasat, ZZR74 ----} fantje :car:

Tok zabave že dolgo ne :lol::beer:

Pri naslednji seansi more vsak FOTR član imet zraven x360 še PIVO ( jaz Laško) da bomo še boljši :D:lol:

Skratka FOTR-i hvala za lep večer oz. jutro :puppy: ob 7.00 pa v službo to mi delaj :tard: fak :lol:

edit: sem v službi ura je 07.25 :uke: this suxx :tard: jaz bi še :zzz:

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Aaaaaa :uke: :crybaby: matr sfukan sem kot norc. Malce bolje sem jo odnesel kot ti samotar. Sem zacel ob 9h :ihih:

Vceraj bila razpaljotka u nulo. Kr dobr smo se klal. Koncno prvic FOTR v igri. Fantje, lepo je bilo igrati in debatirati z vami. Na trenutke sem mislil, da se bom uscal v hlace. Kake izjave haha... legende :bowdown:

Igranje je pokazalo, da smo ze kar vesci borilnih vescin COD4ke. Se malo liftinga, pilinga in driftinga pa smo na konju. HAHA...se ena dobra ideja. Glede na to da smo nocne ptice, dejmo priredit klan matc z KBAPom v petkih v poznih urah. Jih tako sezujemo, da ne bo nic jasno. FOTRI razturamo v ranih jutranjih urah s pirom na mizi HAHA :bringiton:

vidmo mudeli :china:

naslonjach.png
Link to comment

Evo končana 2 seansa FOTR klana :car:

Moram reč da nam gre čedalje bolje :beer:

skratka se nam je tudi danes pridružil aleks1, tako da nas je že 5 komadov v FOTR klanu

Fantje rešpekt :bowdown: in komaj čakam na naslednjo rundo :D .

dprulles je pa vsem članom FOTR klana dolžan pivo ker je predčasno odšel :beer: in nas pustil v boju same :D

Zdaj pa spat in jutr spet na šiht :crybaby: fak

Xbox

Link to comment

Ja res! Kar dobri smo. Kapo dol fantje :bowdown: Dansnji mac je bil precej boljsi od vcerajsnjega. Se vidi, da ze precej bolje poznamo mape. Lep pozdrav novopecenemu clanu FOTR klana. Upamo, da se najde se kaksen "pacient" ki bo stal z nami v ubijalskem pohodu asaaaaa :bringiton:

do naslednjic pubeci,

sajonara :china:

naslonjach.png
Link to comment
Se če bo šlo vse po načrtu dobim ta teden CoD4 :hyper: pol pa [FOTR] clan dobi še (pomoje) najmlajšega člana :bringiton:

houk :china:

The best of :thumbup: Cimprej si zrihtaj, da zecnes z nami trenirati. Mamo hudo taktiko, ki se je nekateri Francozi in Italijani precej bojijo :ihih:

ninja s teboj ob strani ni slabo. Proti... :fiufiu: mamo premalo kilometrov. Ampak bo.

Po 22. uri, torej. Do takrat...

asta la vista :china:

naslonjach.png
Link to comment

Evo 3.FOTR seansa uspešno končana večinoma smo zmagovali tako da vsem :car:

Občutno izboljšanje igre pa je bilo pri dprullesu :thumbup: ki je dosegal 10-15 kilov

nemebasat,zzr72 - kot vedno dobra

alexs1 - glede da je začel včeraj mu kar gre in še malo in bo polnopravni član FOTR klana (12 level)

Pridružil se nam je 6 član FOTR klana spilar1 :) ki je tudi raztural , skratka velikooo izboljšanje skupne igre in to že v 3 seansi.

Igrali smo tudi z KBAP klanom komentar:

fantje kdaj drugič mogoče za kak mesec spet itak ste klasa zase :bowdown:

Xbox

Link to comment

Ja, FOTRi smo dobro odigrali vceraj. Ene par rundic je bilo tolk hudih, da smo nasprotnika dobesedno pohodili :bringiton: :ihih: Dober filing k nismo vec cisti n00bi. Komunikacija je dbest of s tem pa tudi timsko delo.

matkurba cestitke se z moje strani :thumbup: vljudno vabljen med legende

mudeli FOTR..., till the next time

Sayonara :china:

naslonjach.png
Link to comment

Igrali smo tudi z KBAP klanom komentar:

fantje kdaj drugič mogoče za kak mesec spet itak ste klasa zase :bowdown:

Klasa zase glih niso ne, maš take ekipe ki požerejo KBAP na izi :D vi (FOTR clan) pa se seveda ne morate kosat z njimi če odigrate 1 igro na mesec ali še manj? oni pa nabijajo skor vsak dan od jutra do večera :crazy:

Link to comment

ja to je seveda res mi igramo skup komaj tretjič , jaz sem pa komaj začel igrat COD4 MP :lol:

Drugače pa zdaj igramo vsak večer od 22.00 naprej in ta do 2-3 zjutraj, pol pa na šiht ob 6-7 uri :beer: pač FOTR-i ;)

Sam napredujemo pa neverjetno hitro pač Laško dela svoje :lol::beer:

KBAP pa že 2 meseca konstantno nabijajo cod4 :cough: tako da je komentar odveč ..

Xbox

Link to comment

Igrali smo tudi z KBAP klanom komentar:

fantje kdaj drugič mogoče za kak mesec spet itak ste klasa zase :bowdown:

Klasa zase glih niso ne, maš take ekipe ki požerejo KBAP na izi :D vi (FOTR clan) pa se seveda ne morate kosat z njimi če odigrate 1 igro na mesec ali še manj? oni pa nabijajo skor vsak dan od jutra do večera :crazy:

skyform ne bodi jezn, če pač nisi tak 1337 kot smo mi :D:lol:

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.