Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

:tard: jaz spet delam :( spat šel zjutraj ob 3.30 :doh:

Skratka včeraj spet smeha do obisti :lol: dprulles je imel spet enega pacijenta, keremu je poj**al celo familijo in še njega zraven :lol: tok smo se režal, da sploh nisem mogel igrat .

nemebasat in dprulles sta odšla mal prej , nato sva ostala sam jaz in zzr72 :thumbup:

Začetek je bil slab smo pušili , kasneje smo pa turili in to konkretno .

Tudi ko smo izgubili smo se zabavali , eno rundo je kriv dprulles :lol: ko je jeb*l onega maderfakera amerikosa tudi nemebasat ni mogel strelat od smeha :beer: skratka .. da best .... smo se res fino zajebavali ... :car:

Xbox

Link to comment

nemebasta - sorry za lučke :( zdaj pa hitro v štacuno po ARCADE pak in nazaj nažigat COD4 v FOTR klan !!!!

Danes si nažalost zamudil kako smo z ZZR72,alexs1 in dprulles-om(spet odšel prej :x ) poniževali američane,špance,francoze pa bog še vedi kaj :lol: . Izgubili smo mogoče vsega skup 3 igre in to je bil tudi kriv jebeni LAGGGG :x

FOTRI smo bili skoraj zmeraj med prvimi tremi na koncu igre :thumbup:

Si nam manjko nemebasat ;)

Skratka FOTRi z nami se ni več za zajebavat ne igralno in tudi ne verbalno :cough: naš skriti adut za provokacijo amerikosov je pa itak dprulles :lol: ko ji jebe u glavo :lol:

FOTRi :car: rešpekt

KKKKOOOOOOOLLLLLLLJJJJJJJJJIIIIIIIIIIIIIIIII ! :innocent:

Xbox

Link to comment

FOTRi včeraj je bil večer KLANJAAAA :rock::rock::rock: Vsi so spraševali od kod smo(seveda če smo bili vedno med prvimi tremi-SAMOTAR VEDNO PRVI :bowdown: )Glup narod neve kje je SLOVENIJA :crazy::crazy::crazy: Človek dobi občutek da se samo pri nas učimo zemljepisa :yuck:

NEMEBASAT škoda da nisi bil zraven :crybaby: Upam da boš hitro popravil XBOX in bomo naprej KLALIIIIII :bringiton: :bringiton: :bringiton:

Alex vidno napredoval, :thumbup: DPRULES naŽalost prej končal seanso :zzz: SAMOTAR pa itak poglavje zase :thumbup:

Se vidimo :bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment

vsi napredujete samo jaz ostajam na točki :doh: :doh: :doh: :doh: .sem žal anti za igranje iger. svaka čast res alexs1 je napredoval tri klase ne eno. nismo vsi za vse enim leži to enim drugo.....ne želim biti the best ampak najslabši pa tudi mi ni užitek. sory fotri ampak CoD4 mi začenja predstavljat vse drugo kot užitek in vse drugo doživljam samo sprostitev ne. dober špil vam želim še naprej . :(

dprulles.gif
Link to comment

:petting: ne biti tako črnogled včasih pač nejde :bleh:

Važno je da se zabavamo in ne kdo kako napreduje :cough::)

Amerikosi so včeraj spet bluzili in dprulles pravi : Jaz sem sin od BIN LADEN-a , kako bombo hočete imet amerikosi , atomsko ali pa ... buh ?? v lobiju je nastala smrtna tišina ;) mi se pa režali ko budale :lol:

A ja po novem nismo več FRANCOZI :lol: zdaj smo RUSI :car::beer:

za crknit

the FOTR-i --} RUSKI clan :crazy:

Xbox

Link to comment

Danes sva igrala zzr in jaz nekje do 3 zjutraj. Kje ste bili fantje? Dobila sva skoraj vsak metch in sva skoraj vedno bila prva tudi proti višjim činom.

Koliko sva se pa danes nasmejala pa že dolgo ne. Nekaj rund sva bila z nekimi noobiji. Ti so najdva vztrajno poskušali ubiti, čeprav smo bili v istem timu. Najlepše pa je bilo, ko so se ti štirje zabarikadirali v stavbo in streljali vse povprek, tako da sva lahko nasprotnike ki so se čudili naši taktiki velikega ognjemeta pospravljala kar od zadaj in samo z nožem. :lol:

Vmes pa so bile tudi scene ko nisem vedel ali naj se smejim ali pa umrem od smeha. Eden izmed teh mi je vztrajno sledil in se mi pri vsakem postanku motal za hrbtom, ali pa mi ob nepravem času blokiral vrata, ko so me pa ubili jo je ucvrl po celi mapi na drug kraj in se skril. Ja in še da omenim našega veseljaka, ki je ob vsakem začetku izpraznil cel šaržer v zrak da nas ubogi nasprotnik ja najde ker smo se izgubili. :crazy:

Nemebasat upam, da ti čim prej popravijo belo škatlico, ker te pogrešamo :beer:

KOOOLLJIIIIIIIII

Link to comment

fantje da se poslovim kak treba. želim vam dobre špile čimveč kilov pa da me tu pa tam pokličete na gsm,no ali pa bom jaz vas.vas pa prosim da mi ne omenjate mp,ker ga mam poln kurac žal mi je ne ur z vami žal mi je za 4 dni in pol ki sem ga vrgel vstran da malo natreniram in kje sem ? tam kot sem bil pred dvema masecema.namesto ukvarjal se z družino ,gubil živce.kak sem rekel 4dni pa nič od nič,škoda časa.zaradi cod 4 igre sem hodil v službo ko megla družina trpela nič niso meli od mene brez veze.špil pa vse ok samo jaz..........ni pač zame. :sweat:

dprulles.gif
Link to comment

A dej dprulles, sedaj ga pa ze malo biksas. Saj sem ti nekaj casa nazaj povedal, da ne spilaj cez dan. Cez dan se pac posvetis ril lajfu, ponoc pa pridemo na vrsto mi pacienti :ihih:

Je res, da se vsak prej kot slej sfuka. Kako pak ne ob taksnih nenormalnih urah igrati tudi do 3h je adijos mucachos. Sam je treba malce pauzirat, pa na izi si ga uzet.

Je pa res, da na stanje igralca COD4 najvec pripomore vec spilas-boljsi si. Spet, tukaj je "touch" gamepada, kateri je pomoje najvecja bremza. Ce se ga navadis oz. ti sede si car. Ce ti ne ide - nisi ;) treniraj vec.

Vidim, da si kot idejni FOTR izgubil navdih do najboljsega stavka:"Igrajmo COD4 za zabavo!"skoda

vidmo :china:

naslonjach.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.