Skoči na vsebino

{Uradna Tema} Burnout Paradise


Gapi x3

Priporočene objave

OK zanima me kdo bo kupo Burnout paradise za 360 sqaj ste verjetno ze vsi igrali demo. A ni ql??? Tista MP stvar je dobra ko takoj ko dobis povabilo si kar online ko das accept. Mesto je ogromno. Ravno tak je kot sem si predstavljal NFS ProStreet. Torej kdo ga bo kupil js sm 100% xD? MA ti bi bla dobra anketa. Vi povejte za kaj ste votali in zakaj xD.

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Men se pa zdi, da je najjaca igra doslej (dirkaska).

Fizika, poskodbeni model, razni stunti in vse ostalo nardijo to igro.... :amazed: :drool:

Ja js sm si predstavljo da bo tak ta novi NFS. Pa je nastavo iz njega kr neki Forza 3. Burnout ostaja na nerealistiki glede teh skokov in tega in ta je vsem vsec!!

Gapi x3.jpg

Link to comment

Sem igral demo par minut in mi je beden. Mogoče tudi zato, ker se nisem poglobil v njega a nekak se mi ne da. Ker mi sploh ni bil zanimiv. Recimo igral sem Burnout na starem xboxu in ga včasih še igram. Tisti je zakon, ta novi z "nextgen" grafiko mi je pa kar neki... Tam mi je tudi veliko boljši občutek hitrosti..

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pobrskaj po internetu. Obstaja neka stran kjer ti delodajalci dajejo gor oglase za studente in dijake.

Nekatere so zelo dobro placane.

Jaz dobim 4€ na uro, je pa res, da je delo res zahtevno in te pol do konca vikenda po enmu dnevu use boli (torej dan do dveh).

Ampak se navadis. Ce imas voljo se, da denar na lahkoten nacin zasluzit.

Tako, kot sem si jaz svojega Xeca360.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.