Skoči na vsebino

leto 2008 ps3>x360 ?


Priporočene objave

malo sem gledal keri spili predejo v letu 2008 za ps3 pa za xbox360? za ps3 jih zej kr neki pride najbolj vablivo men (ff13 pa metal gear solid 4) za xbox360 pa je seveda ninja guiden 2.

kaj mislte kera konzola bo bolj uspešna v letu 2008.

nastejte prosim tudi x360 exclusive ki se jih najbolj veselite

Link to comment
  • Odgovorov 81
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Najbolj se veselim da MGS4 ne bo več excusiva za PS3.

nadvse zanimivo, kakor pridejo ruomorji o tem da bo MGS na 360, vsi xombiji pravite da je mgs kul. takoj ko kojima to zanika spet flejmate po mgs.

lol

Ahahahahaha. Samo res.

No za Shoelacea vem, da mu novi MGSji smrdijo in je to zgolj provokacija. V ostalih primerih pa je pri vseh uspešnicah vedno tako. Ko je na "sovražnem" sistemu je zanič, ko pa pride na domačo platformo pa takoj postane igra leta. Priceless... :lol:

lp,

k_k

Link to comment

PS3 bo kralj leta 2008 ker dobi Little Big Planet.

Xbox bo kralj leta 2008 ker dobi GTA IV exclusive content.

Skratka dobro bo imeti obe konzole.

Sicer pa po mojem vedenju...

PS3 ekskluzive vredne spremljanja: MGS, FF13, GT5, Little Big Planet (jaz osebno od tega pričakujem samo Little big planet)

XBOX ekskluzive: Alan Wake... a je sploh še kej? Je je... GTA IV exclusive content!!!!!!!!!!!! GTA IV exclusive content je razlog, ki me je prepričal, da sem sploh kupu xbox.

GTA ftw!

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Zarad mene je lahk MGS4 lahk tud na DVD playerju se zmer kot spil ni bil nikol kej pametnga, razen 1ke. Sicer pa, ce hocs gledat dobro zgodbo in akcijo, go buy a movie. Ce pa bo gameplay neki novga in ga bo celo sorazmerno dost proti animacijam, pol pa lahk recm, da bo zakon. Na 360 pa ne rab pridt, itak bom PS3 ubodu zarad drugih spilov, GT5 je definitivno edn izmed teh. :bowdown:

DejchSLO.png
Link to comment

Ahahahaha. In vi res mislite da bi Kojima za Xboxfamily povedal to?

Ja ...... sanja svinja o koruzi

Nekje sm bral respond in Kojima je ze DESETIC povedal da je samo za PS3 ...

In lepo vas prosim ne nasedajte takim bednim stranem kot je XBF...

Za 08 ... mja ... velik stvari za PS3 ... :P

LBP, KZ2, MGS4, Haze :bowdown:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Če se ne motim, bo imel PS 3 (Haze, MGS 4, K2, GT 5,...) letos celo nekaj več ekskluziv kot X360 (Splinter Cell 5, Ninja GAiden 2, Alan Wake).

Drugač pa večinoma multiplatform naslovi (GTA IV, RE 5, SH 5 mogoče, DMC 4, Vegas 2, End War...)

Aja, L.A. Noire ma šanse, da ugleda tudi X360. :)

Ne vem sicer kdo se sekira, da MGS 4 ne bo na X360, jaz zagotovo ne.

Link to comment

baje da je enemu iz free radical ušlo da so 360 verzijo trenutno opustili in da bo čez mesece tudi na 360

pa bral sem da se je en od sonyjevcev hvalil, da razvijalci začenjajo počasi igre razvijati najprej za ps3 in nato za 360 in kot primer podal ravno haze

sicer čist mogoče da so to samo bluzenja, a če pomisliš, zakaj sploh bi igro razvili samo za ps3, ko pa je 360 veliko več prodanih, first party pa tud niso

Link to comment

Sonya ne reši nobena exlusiva več, nič. Zajebal je. Ne more konkurirat več xboxu. Zdej nebi se spuščal v to kera konzola je bolša, ampak microsoft zna pač bolje do denarja pridt.

Xbox je pač prej vn prišel, cenejši je, kar bistveno bi rekel. Folku je vseen a ma konsola švicarski nož vgrajen al ne, samo da je cenovno dostopna in da ma napredno grafiko in dobre igre. In tukaj je xbox že zdavnej zmagal.

Saj je xboxov 3x več, kar producenti iger dobro vejo da pomeni tudi potem 3x večji zaslužek na tej konzoli.

Link to comment

Še eno tako temo rabimo...

No, mislim, da se bo letos stanje glede iger na PS3 precej popravilo in bo konzola vredna svoje cene, a mislim tudi, da bo XB360 vseeno zopet imel največ hudih špilov. Tudi sam se nagibam bolj na stran XB360, vendar je treba upoštevat tudi osebne preference, ker vsi pač ne igramo istih iger in kar je nekomu super, je lahko komu drugemu nezanimivo, da ne rečem bedno.

Čeprav bom jaz prej nabavil Wii, ker mi je bolj kul kot oba skupaj (žal imam zadnje cajte bolj malo časa za špile :tepen:).

Link to comment

PS3 več ekskluziv? Malo morgen.

No ja, sem presenečen, da ste pri Xbox360 pozabili na:

Gears of War 2

Too Human

Fable 2

Splinter Cell: Conviction

Age of Conan ...

Dober seznam je na naslednji povezavi: http://www.gamespot.com/pages/forums/sh ... 934&page=0

Vendar se mi zdi, da niso vsi naslovi 360 ekskluzive.

V glavnem, obeta se odlično leto za Xbox360.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.