Skoči na vsebino

leto 2008 ps3>x360 ?


Priporočene objave

Gears of War 2

Too Human

Fable 2

Splinter Cell: Conviction

Resident Evil 5

Age of Conan ...

RE5 ni ekskluziva... Ostale naštete igre so pa precej nezanimive. Res nevem ali se pogovarjamo o title igrah ali kr naštevamo vse povprek kar pride.

Splinter Cell: Conviction bo verjetno glih tok dobrk kot vseh 10 splinter cell iger pred njim. Izvrsten!

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 81
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Gears of War 2

Too Human

Fable 2

Splinter Cell: Conviction

Resident Evil 5

Age of Conan ...

RE5 ni ekskluziva... Ostale naštete igre so pa precej nezanimive. Res nevem ali se pogovarjamo o title igrah ali kr naštevamo vse povprek kar pride.

Splinter Cell: Conviction bo verjetno glih tok dobrk kot vseh 10 splinter cell iger pred njim. Izvrsten!

OK, pa razloži zakaj so nezanimive (zate)? Ker so vse odlični title-i in ne kar nekaj ..., ki ali so nasledniki odličnih predhodnikov (Gears od War 2 nezanimiv, bolj ga nisi mogel vsekati mimo; s tem si izgubil vso verodostojnost), ali pa po previewih obetajo veliko.

Seveda dovoljujem možnost, da pač nekaterim ene igre ne sedejo, kar pa še ne pomeni, da so nezanimive, recimo za ostale.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
PS3 več ekskluziv? Malo morgen.

No ja, sem presenečen, da ste pri Xbox360 pozabili na:

Gears of War 2

Too Human

Fable 2

Splinter Cell: Conviction

Age of Conan ...

Dober seznam je na naslednji povezavi: http://www.gamespot.com/pages/forums/sh ... 934&page=0

Vendar se mi zdi, da niso vsi naslovi 360 ekskluzive.

V glavnem, obeta se odlično leto za Xbox360.

Gears 2 ne bo nic vec nic manj kot prvi ...

Fable 2 ... no ja ...

Splinter Cell ... mi ni do tega spila ... zal ...

too human ... apn ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Gears 2 ne bo nic vec nic manj kot prvi ...

LOOOOOOOL. Če ne bo nič več in nič manj pomeni da bo vsaj dober, I guess?

Naj te spomnem da si par postov višje napisal:

LBP, KZ2, MGS4, Haze :bowdown:

Če si do Gears 2 tako ravnodušen, kako lahko sploh omenjaš KZ2 (Killzone 2) ?!

Ker če bo KZ2 nič več in nič manj kot je bil Killzone 1 potem bo SMRDEL DO NEBA IN ŠE DLJE!!!!! (kar itak bo).

@Mattra: Dej, fanboy, povej mi: Po kakšni logiki si do Gears 2 tako ravnodušen, zraven pa omenjaš KZ2 skupaj z "klanjajočim se" smajlijem? "klanjajoči se" smajli = :bowdown:

Po kakšni logiki? Fanboyevski valda!

Fanboyev način ocenjevanja iger:

"Bo na moji platformi?"

"Ne."

"Kakšna smet od igre."

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Trol na vidiku - MaTTra

Gears 2 ne bo nic vec nic manj kot prvi ... - a je slučajno bil prvi del slab?

Fable 2 ... no ja ... - in kaj? ... samo to iz tebe, ne znaš več napisat? Kaj ti ne ustreza? Prvi del je bil spodobna igra.

Splinter Cell ... mi ni do tega spila ... zal ... - in ker tebi biser ni do špila, je sedaj slab LOL

too human ... apn ... Zakaj? Ti ne diši naslov, zgodba, grafika, a si biserček morda igral preview?

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Z vami se je res fajn zabavat.

Halo 3 je garbage!

:lol:

Too Human, kolker sm js vido je neki takiga kot bi Heavenly Sword/God of War igral z preobleko.

Splinter Cell ... ma kje sm napiso da je slab spil? Mi pac ne sede.

A je to slabo ce reces da Gears ne bo nic vec nic manj kot predhodnjik? Men se ne zdi nek res dober spil. Neki povprecnega. Jebiga. Bi lahk spilo na PCju cel dan ce bi hoto... :fiufiu:

Ni slab samo ze prvi del se ponavlja da je za znoret ... sp ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Če si do Gears 2 tako ravnodušen, kako lahko sploh omenjaš KZ2 (Killzone 2) ?!

Ker če bo KZ2 nič več in nič manj kot je bil Killzone 1 potem bo SMRDEL DO NEBA IN ŠE DLJE!!!!! (kar itak bo).

@Mattra: Dej, fanboy, povej mi: Po kakšni logiki si do Gears 2 tako ravnodušen, zraven pa omenjaš KZ2 skupaj z "klanjajočim se" smajlijem? "klanjajoči se" smajli = :bowdown:

Po kakšni logiki? Fanboyevski valda!

Mattra: Meni ne odgovoriš? A zate je Killzone2 vreden klanjajočega se smilija?

Dej razloži prosim.

Nič ni narobe če napišeš da Gears2 ne bo ne bolši ne slabši od Gears 1... zelo ravnodušno... Ali pa zelo čuden način za povedat da bo Gears 2 pač dober.

Je pa rahlo čudno, da omenjaš Killzone 2 v kombinaciji s klanjajočim se smilijem.. temle -> :bowdown:

A ti je bla enka tok všeč? Namreč množice za Killzone pravijo da je v najoljšem primeru tretje razredna streljačina... Za Gears 1 sem pa slišal da ni glih tok slab.

Kakšna so torej merila? Je to v tesni povezavi s tem na kateri platformi je neka igra?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Fable 2 ... no ja ... - in kaj? ... samo to iz tebe, ne znaš več napisat? Kaj ti ne ustreza? Prvi del je bil spodobna igra.

?

Ma kaka spodobna igra, Fable je žalitev za frp zvrst. Jaz se na dvojko nebi kaj preveč zanašal da bo dobra igra, sploh pa da bi bila še vredna pričakovanja...

Link to comment

MaTTra ... Recimo, da je Killzone še večji garbage.

Glede Too Human, lahko pa je tudi mešanica Devil May Cry-a in Diabla. Sedaj pa sam oceni, kakšna je razlika med temi in naslovi, ki si jih omenil ti.

BTW torej je Heavenly Sword samo slabša preobleka od God of War (torej po tvoje apn).

Ali se tudi MGS ponavlja toliko kot Splinter Cell?

Alkhor ... Fable za povprečno oceno 80 spodobna igra. Sicer pa, upamo da drugi del ne bo kot Lair ;).

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
In zdj bos mel v Fable 2 svojga psa in so vsi Xboti cist razrajcani ... haha :lol:

jp! Se mi zdi da eden izmed prvih spilov kjer imas svojega cucka:?

In zdj bos mel v PS home svoj avto ki bo stal x tock in so vsi PS3jasi (Respect PS2 in PS1) cist zrajcani ... haha :lol:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Ok, da temo speljem spet nazaj v smiselne vode, preden postane vsesplošna kregarija...

APB (All Points Bulletin). Nevem, če je kdo že kaj slišal o tej igri, zato so tu dejstva:

- gre za Action MMO, kjer bo moral igralec izbirati med dvema fakcijama - Enforcement in Criminals

- koncept izpod rok Davida Jonesa, ki je odgovoren za serijo GTA in Crackdown

- unreal 3 grafični pogon

- izide letos za (domnevno) X360 in PC

Še linki do raznih game-connected strani:

Trailer na Gametrailers

Uradna stran

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Ok, da temo speljem spet nazaj v smiselne vode, preden postane vsesplošna kregarija...

APB (All Points Bulletin). Nevem, če je kdo že kaj slišal o tej igri, zato so tu dejstva:

- gre za Action MMO, kjer bo moral igralec izbirati med dvema fakcijama - Enforcement in Criminals

- koncept izpod rok Davida Jonesa, ki je odgovoren za serijo GTA in Crackdown

- unreal 3 grafični pogon

- izide letos za (domnevno) X360 in PC

Še linki do raznih game-connected strani:

Trailer na Gametrailers

Uradna stran

M-u-l-t-i-p-l-a-t-f-o-r-m se ne steje ko se ljudje porekajo kater sistem ima boljsi lineup.

deletethis.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.