Skoči na vsebino

COD 4 (pc)


Buge

Priporočene objave

Špilam Hard-Core mode na serverju terrorbase.com(veliko bolj resnično, čeprav se še zmeraj ne more niti primerjati z resničnostjo). Moje ime v igri je >|Sp33D|<. Če ma kdo server se lahko zmenivo pa gremo kakšen FW.

Drgac če vas bo veliko pisalo v to temo, se lahko zmenimo in naredimo klan, ter s pravimi vezami zrihtamo server.

P.S. Špilam tud Cod2 pod istim imenom :rock: .

Link to comment

ma uporabli kar ti paše(jz ponavad v konzolo vpišem IP). Drugače pa igra vsaj po mojem mnenju ma gameplay zafušan pa velik preveč je čiterov(ogromno jih je). Drugač velik rajš igram COD 2 samo je pa pri COD 4 vsaj zamen največja prednost nadgrajevanje orožij in pa perks(55lv dobiš u izi). Pri perkih pa glej, kaj ti najbolj paše(jz mam ponavad bandoliner, marthyodrom(al neki podobnga), pa da je močnejši metek,al pa kej podobnga).

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pandeck s tem nism hotel reči, da X-Fire uporabljajo popolnoma vsi in samo v Call of Duty 2 in 4. Lastim si tudi CSS in še polno drugih iger, samo se mi jih ni dalo naštevati ker mislim, da Ilichu pozna bistvo.

Kar pa se All Seeing Eye tiče. Edini problem je v tem, da je plačljiva. Drugače pa, vsaj mene, x-fire popolnoma zadovolji.

Pa prosim ne bodi tako presneto našpičen! Pikolovec....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.