Skoči na vsebino

Animeji in priporočila


Priporočene objave

  • Odgovorov 83
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Začela se je nova sezona animejev... nekaj precej zanimivih, če sem lahko odkrit :3

Sam bom zagotovo začel gledat Kanokon (malce perverzna serija :P ) in pa BLASSREITER (danes se začne brezplačno predvajat na spletnem predvajalniku Crunchyroll/youtube/bosttv) (akcijska zadeva)

Še vedno pa si lahko Druaga no To: the Aegis of Uruk (adventura, komedija) pogledate na Crunchyroll brezplačno (od včeraj naprej).

Pa še dosti serij prihaja ta mesec (okoli 20) ^^ Celoten spisek

sa2-banner180x50.gif
Link to comment

Hvala ke_kit, mi je že nekoč LEVA vsilil, da naj pogledam. Začne se nadzakonodajno, a mi je nekje od dveh tretjin dalje vse bilo vse bolj tako.. no.. ne glih to, kar sem upal. Na koncu pa je sploh krneki. No ja, če pomislim, podobno se ukrivi, kot se je Berserk manga v sedanjih epizodah glede na izvirnik/anime, ki iz hladnega, realnega sveta z ravno dovolj majhno dozo fantasyja, da nas še vedno žene resno jemati vse skupaj, preide v neko okultno-magično preserancijo... Morda strip, morda. A prav zaradi vzora berserka nimam pretiranih upov.

No ja, je pa vsekakor cca prvih 13 epizod Claymorea top tier! :bowdown:

Link to comment

Prvih šest epizod od dvanajstih je celo slovensko podnaslovljenih s strani fansub skupine Animande (prevajali tudi Death Note).

Na mojem spisku pa trenutno trije animeji. Kot prvi Code Geass: Lelouch of The Rebellion. Izjemen anime, ki vključuje podobno miselnost kot v DN, ter izjemne like. Tudi art je všečen. Nadalje je seveda Gundam 00. Vsaj za mene je Gundam izjemna serija, vsem ki ljubite robote, ki se bojujejo je pa tako ali tako seveda must-have. Akcija, mecha roboti in odlična animacija ter sodobna (beri: teroristi) zgodba jo delajo odlično. Kot zadnji anime, ki ga pa ta trenutek gledam pa je Crest of the Stars. Nekoliko starejši Sci-Fi anime, ki pa nadkriljuje z odličnimi liki ter c`est perfect zgodbo.

Link to comment

@Mini.Shark - Klik

Code Geass je zelo podoben Death Notu, le malce se razlikuje plot. ;)

Drgač se pa pri akcijah se splača pogledat tudi Karas OVA, Baccano!, Darker Than Black. Priporočal bi pa še eno nadhudo letalščino - Sentou Yousei Yukikaze

Če pa koga mika malo manj akcije, ampak krute eno-potezne bitke med samuraji, je Shigurui odlična serija :D

BTW, Devil May Cry je crap... no ja, vsaj mene je precej razočaral... :roll: Pomoje bo Blassreiter dosti boljši od DMCja. :fiufiu:

sa2-banner180x50.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.