Skoči na vsebino

Nov Računalnik


iLichu

Priporočene objave

Ker ne smem kupiti xboxa si bom kupil računalnik in me zanima par stvari...

1. zanima če se da dobit kakšn dobr računalnik za 550€

2.so kake fajn igre že na visti ???

3.npr. če hočem igrati Half Life 2(windows Xp) na Visti se da kakšne program dat dol ali patch da se potem da igrati na Visti

Hwla za odgovore :beer:

markolepisig1.png
Link to comment
  • Odgovorov 302
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Takšne so pač cene. meni se zdijo še dokaj normalne. Sm pogledu kolk bi pršlo vse skupaj če bi kupoval po kosih in pride"hi-end computer" 720€kar je enako kot pri njih. Če hočeš računalnik za igrce se ti splača vzet kakšno 8800gts/gt, samo boš hitro prekoračil 550€. Najbolj se ti splača pogledat če dobiš kje druge roke računalnik za 550€, ker za tak denar dobiš neko srednjo reč (novo).

Link to comment

Za 550€ se pa ja soliden komp dobi (ce rabis samo kisto).

Malo pobrskas, pa racunas itd. in bi moral kje najti kake 4gb rama, dvojedrni procesor, 400gb placa, 375 (al kok ze)Mb graficne....

V comshopu so imeli nekaj podobnega (celo bolsa graficna), za podobno ceno. Ampak je bilo 2gb rama dodanega kot "novoletno darilo".

Sevede se dobi :D

Pa ce se poznas koga v keri fermi, dobis se kakih 10% popusta....

:beer:

Link to comment

No, ker se mi glih da, ti bom nahitro sestavil en za igre primeren under 500€ komp pri mlacom.si, ki niso najcenješi, a imajo zato pošten servis:

grafična: SAPPHIRE Radeon HD3850 256MB PCIe - 165,16 EUR

matična: BIOSTAR NF520-A2 nForce520LE - 51,16 EUR

ohišje: MIDI TOWER CA461 400W srebrn/črn (front USB) - 29,07 EUR

pekač: NEC AD-5170A DVD-+RW 18x dvoslojni črn oem - 24,57 EUR

pomnilnik: Geil Value 2GB (2x1GB) PC6400 DDR2 - 49,81 EUR

procesor: AMD Athlon 64 X2 5600+ BOX AM2 - 125,40 EUR

disk: WD WD1600AAJS 160GB 7.2/8M/S300 - 48,21 EUR

skupaj: 493,38 EUR

Nekaj takega bi jaz skupaj spravil, če bi kupoval gaming PC pod 500€. Grafična karta je najbolj pomembna za igre, tako da se izogibaj raznih GeForcev 8500 in Radeonov 2400, ker so pri špilih za en drek. Bolje boljša grafična in slabši procesor kot obratno. Drugač pa je itak konzola velik boljša izbira, če ti dogajajo bolj akcijski špili. Raje XB360 + PS3 kombo kot hud komp. PCji so pač bolj za to, da se mularija in giki oz. gikasta mularija šopiri kdo dobi več pik v 3D marku, za Blizzard špile in diapozitiv shooterje :D

p.s.: nabavi Wii, pa boš nad igrami navdušil vso družino ;)

Link to comment

mogoce je res....

ampak jst mislim, da je racunalniska miska nenadomestjiva za igranje spilov.

Tudi tipkovnica ni od muh....boljs si loh prilagodis kontrole...seposebej ce mas kake tipke, ki se jih da totalno samostojno programirat (npr logitech G-keys)

Drugace mislim, da so za spile (seveda) bolj primerne konzole, ampak tisti kontrolerji mi niso zelo vsec....ni mi jasno kko loh tm spilas prvoosebne streljacine, napriemr. :bleh:

Link to comment

Se strinjam, da je za FPS-e kombinacija miške + tipkovnice verjetno še vedno najboljša možna rešitev.

Nintendojev Wiimote je tudi zanimiv za špilanje FPS-ov.

Nekateri pravijo, da ja, drugi da ne.

Vsekakor pa menim, da je dosti-dosti boljši občutek igrati Gears of War z miško + tipkovnico kot pa z gamepadom. Ampak to je samo moje mnenje.

Za 500-550 € ti brez problemov sestavim kišto, ki ti bo večino novejših stvari poganjal brez zatikanja, razen Crysis (velik drek neoptimizirane kode - ampak, kaj čes, se vidi, kaj vse naredi marketing :doh:).

Link to comment
No, ker se mi glih da, ti bom nahitro sestavil en za igre primeren under 500€ komp pri mlacom.si, ki niso najcenješi, a imajo zato pošten servis:

grafična: SAPPHIRE Radeon HD3850 256MB PCIe - 165,16 EUR

matična: BIOSTAR NF520-A2 nForce520LE - 51,16 EUR

ohišje: MIDI TOWER CA461 400W srebrn/črn (front USB) - 29,07 EUR

pekač: NEC AD-5170A DVD-+RW 18x dvoslojni črn oem - 24,57 EUR

pomnilnik: Geil Value 2GB (2x1GB) PC6400 DDR2 - 49,81 EUR

procesor: AMD Athlon 64 X2 5600+ BOX AM2 - 125,40 EUR

disk: WD WD1600AAJS 160GB 7.2/8M/S300 - 48,21 EUR

skupaj: 493,38 EUR

Nekaj takega bi jaz skupaj spravil, če bi kupoval gaming PC pod 500€. Grafična karta je najbolj pomembna za igre, tako da se izogibaj raznih GeForcev 8500 in Radeonov 2400, ker so pri špilih za en drek. Bolje boljša grafična in slabši procesor kot obratno. Drugač pa je itak konzola velik boljša izbira, če ti dogajajo bolj akcijski špili. Raje XB360 + PS3 kombo kot hud komp. PCji so pač bolj za to, da se mularija in giki oz. gikasta mularija šopiri kdo dobi več pik v 3D marku, za Blizzard špile in diapozitiv shooterje :D

p.s.: nabavi Wii, pa boš nad igrami navdušil vso družino ;)

kaj bi lahk boljš dal za 600 € ??? pa kok stane vista pa če mi poveš kje se nahaja ta trgovina mlacom

hwala za odgovor

markolepisig1.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.