Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

OK ja opazil sem, da sploh ni kje kaksne uradne teme ali pogovora o GTA4 zato sem se odlocil da ga bom naredil kar js. Kaj si pravzaprav mislite v trailerjih? Ta zadnji tretji trailer je res odlicen, grafiko so res naredili dobro. Kar ql bo hodit po New Yorku. Sam slisal sem govorice da morda ne bo vec freroam. Sicer jim ne verjamem saj je ze GTA1 bil freroam tak da to verjetno ne more bit res.

Aja pa se nekaj a slucajno kdo ve kaj rece un gangster na koncu 3. trailerja ko je: so are you aXXXXX(to ne vem kera beseda in me ta zanima xD) big guy, or are we gonna have to kill you.......weeeel since you put it that way... I'M IN (najbolj kul stvar v tem trailerju xDxD).

Trailer 1: http://www.gametrailers.com/player/18206.html (ogromno presenecenje ko je trailer prisel na internet, a v njem nismo veliko izvedeli in nam ni dosti kaj povedal zato smo cakali in cakali... na...)

Trailer 2: http://www.gametrailers.com/player/21048.html (ko je prisel na internet smo o igri veliko kaj izvedeli imamo tudi analiste s katerimi zvemo veliko next gen stvari o tej igri. Je bil tudi eden izmed najbolj gledanih trailerjev leta in najbolj downloadanih)

Trailer 3: http://www.gametrailers.com/player/28633.html (nanj smo cakali...cakali in ga docakali... vsi so bili preseneceni, razkrite so bile osebe in vec funkcij kot so imeti punco ki so ze bile v GTA San Andreas. Res dolg in fantasticen trailer.)

.... ko boste videli ocene teh trailerjev... lahko pozabite na vse ostale :D :ihih:

http://www.gametrailers.com/player/29197.html ---> to so se analisti tretjega trailerja.... predlagam da si ustavite sliko na vsakem mestu kjer se kaj napise saj jaz nisem utegnil prebrat brez ustavljanja.

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

GTA 4 težko pričakujem, upam pa, da bo upravičil pričakovanja, ki so, roko na srce, zelo visoka :)

****

Pomoje bi bilo pa potrebno malo sankcionirat ljudi, katerih poste beremo z večjim naporom, zaradi pretirane uporabe narečja.

In orenk mi gre na kito, da ne morejo biti niti uradne teme slovnično (ali vsaj blizu tega) napisane...

****

Link to comment
Ka ko bi tole v multiplatform prestavli ker ni sam za 360?! :doh:

Ja sam sm mislo posebej za 360 ownerje saj so tisti ps3 skorajda mrtvi in neaktivni zanima me predvsem ali ga boste kupili saj navsezadnje bo na 2 dvdjih a ne in bo stal verjetno malce vec no mo vidli pustmo se presenetit xD.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Ok, ni vazno, tema je tam ko more bit in je vse tko, koker more bit (slike ti sezmeraj mankajo v naslovnem postu)!!!

Let's talk about GTA 4 now!

Jst mislm d bo spil odlicen, ampak tod tvojimi pricakovanji, Judozerc.

Sam ga se nebom mogu kmal sprobat (nimam ne x360 in ne PS3, da pride na PC bo pa se trajal), ampak vseeni komaj cakam, da pride, da vidim kaj bodo ljudje povedali o njem....

Ampak ze zdaj mislim, da bo v spilu karnekaj graficnih napak oz pomankljivosti....na zunaj bo lepo, sam ce bos pa pozorn....

Bomo videli.... :tepen:

Link to comment

Mah, za grafiko mi je, ako bo ustrezala vsaj minimalnim standardom next-gen iger, vseeno...

Bolj se mi gre za igralnost, upam da bodo na tem področju naredili korak naprej, saj - roko na srce - zadnji trije deli niso kaj preveč napredovali (dodali so motorje, notranjost zgradb, večja mesta, ostalo pa je ostalo več ali manj identično izvirnemu 3D GTA-ju, torej trojki)

Link to comment
Mah, za grafiko mi je, ako bo ustrezala vsaj minimalnim standardom next-gen iger, vseeno...

Bolj se mi gre za igralnost, upam da bodo na tem področju naredili korak naprej, saj - roko na srce - zadnji trije deli niso kaj preveč napredovali (dodali so motorje, notranjost zgradb, večja mesta, ostalo pa je ostalo več ali manj identično izvirnemu 3D GTA-ju, torej trojki)

men je pa sam pomembna story freeroam pa grafika. Story more bit dobra ker pri SA je blo tako dozivetje da ga ne mors pozabit res fenomenalno!

Gapi x3.jpg

Link to comment

pa jst mislim da bo igra kar hitro tut prisla na pc saj so za SA naredli isto. Najprej na konzolah in tut sploh niso kaj govorli da pride za pc potem pa kar naenkrat. Na koncu so opazli da jim je pc dav najvecji dobicek tak da ne verjamem da na pc ne bi prisla. Seveda pa si jo bom vseeno kupil za konzolo ker ne nameravam cakat se 1 mesec xD.

Gapi x3.jpg

Link to comment
Mah, za grafiko mi je, ako bo ustrezala vsaj minimalnim standardom next-gen iger, vseeno...

Bolj se mi gre za igralnost, upam da bodo na tem področju naredili korak naprej, saj - roko na srce - zadnji trije deli niso kaj preveč napredovali (dodali so motorje, notranjost zgradb, večja mesta, ostalo pa je ostalo več ali manj identično izvirnemu 3D GTA-ju, torej trojki)

Glede grafike: enako. Jst dam ponavadi vse na low (tudi ce bi na cem bolsem delalo), samo da tece GLADKOO!

Za kritiko, ker ni bilo veliko sprememb: Za to imajo ustvarjalci dober izgovor. Gta 3, je bil gta 3, VC in SA, sta bla sezmeraj pod tretjo generacijo spila....

sedaj, ko je to GTA4, naj bi bila to nova generacija gta-ja, z veliko novosti....upajmo :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.