Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Katere avtomobile imate vse? Jaz mam Coquette kao Chevrolet Corvette,Sentinel XS STD in pa Sultan RS. :)

Zanima me katera je najlažja pot da pridem do 6 zvezdic? :sweat:

Skrij se na en stolp z lojtro, in potem čepiš gor in streljaš policaje ki prihajajo gor. Ko pride helikopter ga sklatiš z bazooko. In to gre v neskončnost (oz. dokler maš metke).

Jaz sem se naveličal preden je zmanjkalo metkov in pod stolpom je bil dobesedno kup enih 20 policajev (ubil sem jih veliko več sam so trupla zginla).

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Meni je tud čisto beda že... Rad bi delal še neke druga razn tega, pa se ne morem zravn spravit. Kera beda. Glih smo ugotavljali, da sploh ni več dobrih iger. Včasih so ble tak kul igre, se spomnim da sem recimo Mafio na PCju obrnil enih 8x, isto Freelancerja. Pa še kup ostalih. Zdaj pa samo nekaj pričakujemo, pol pa igramo 2 tedna, pa se spet žalimo en drugemu pa pričakujemo nek drug špil. Moj svet je kaput, najboljše da si nabavim WoW za čez počitnice, ker Battlefield BC bo itak samo za kaki tedn al pa dva. Ga pa že težko čakam :fiufiu:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pomojem je problem v tem, da je nas gaming svet postal prenasicen z igrami. Vcasih je bila dobra igra nekaj zelo posebnega. Danes pa je iger ze toliko, da enostavno nimas vec volje, da bi zadevo dodobra preigral.

Stvar je pa tudi v tem, da smo se skozi leta nekoliko navelicali iger in zato niso vec tako posebne.

Se spomenm svojih casov, ko sem preigraval moto racer in dark colony 8oboje demo) Vsaj 99999x. Enostavno takrat sem bil cisto IN the game, da ne omenjam svojega NESa... :innocent:

Link to comment

Jah sej je res... Igram nekaj cajta eno igro igro, pa me že obmetavajo z game inviti, pa če se mi res ni za MP igrat se dam pod appear offline. In igram dalje, kao da dobim še nekaj achievementov pa to... Pa si začnem mislit čez čas "mam pa še ono igro, tam bi tud lahko še kaj dobil." In tak pol samo menjavam igre, tistih zastavljenih achievementov pa pol še nekaj časa ne naredim. Al pa jih sploh ne.

Če ste gledali Fight Club se boste najbrž spomnili fraze the things you own end up owning you. In tak je.

Mater, naslednjo sezono bom začel hodit na tekme NK Maribora. Tam se lahko vsaj dereš kolk hočeš, pa še vzdušje je dobro. Ne pa Live, ko itak vsak dan iste fore poslušam. En klub! Ena čast! :beer: Sem bil na finalu pokala v Celju letos in me je čist prevzelo. Fantastična publika :car:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Mah ne vem no... CoD4 in pa GoW sta kar dolgo ostala na sceni oz. sta se vedno!

Za CoD4 se strinjam ja, sej je kr kul igra, ampak vseeno. Rešo ga je prestige mode sistem, ki je po eni strani spet totalna bedarija - kdo bi pa hoto v keri slabši igri 10x zgubit orožje in ga potem spet odklepat. Ampak CoD-ju se je pač izšlo. Vse je tolk dobro nareto, da ljudje pač igrajo igro znova in znova pa ponovno odklepajo že 7x odklenjena orožja. Sam najbrž ne bojo več dolgo, smo se glih včeraj jokali en drugemu da igra ni več to kaj je bla,. Po 300 urah online igranja se tud meni ni več slayat nekih random noobov.

Kar se tiče pa GoW, meni nikoli ni potegnila. Taka lesena se mi zdi s tistim cover sistemom, nekak preveč na ozko pa temno je vse narejeno. Zdaj video iz dvojke je že dost bolj svetel, tud več vojske je prisotne na obeh straneh. Pa hitreje se mi zdi vse skupaj. Probal ga bom in hopefully pozabo na to, da me v real lifu nihče nima rad :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Mnja tud men nikol ni potegnu GOW kej preveč, resda smo anbijal kr nč druga ni bilo ampak spregledat dejstva da je polnop bugov, lag in host advantage res ne gre spregledat. Drgač pa tisti, ki komaj čakate na BF BC če imate BF MC za X360 me dejte dans bipnat na Lajvu pa gremo eno odšpilat :P

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Igrca ku te pa čist zasvoji in jo kumi nehaš igrat je pa wow.

Eh, WoW sploh igra ni. Bolj neko blizzardovo orodje za obvladovanje večmiljonskega števila ljudi. Če bi blo alpsko mleko uradna pijača WoW bi mele ljubljanske mlekarne 2 bolida v formuli 1. Res ne vem zakaj ljudje silijo igrat neko igro z bedno grafiko, za katero je treba plačevat naročnino vsakih par mescev. Pa niti nočem vedet :doh:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Igrca ku te pa čist zasvoji in jo kumi nehaš igrat je pa wow.

Eh, WoW sploh igra ni. Bolj neko blizzardovo orodje za obvladovanje večmiljonskega števila ljudi. Če bi blo alpsko mleko uradna pijača WoW bi mele ljubljanske mlekarne 2 bolida v formuli 1. Res ne vem zakaj ljudje silijo igrat neko igro z bedno grafiko, za katero je treba plačevat naročnino vsakih par mescev. Pa niti nočem vedet :doh:

No, to, da noces vedet je ravno razlog, da tega tudi ne ves...

Glede tega, da ne mores nehat je pa bedarija.

Link to comment

Vse se da nehat samo, če imaš v glavi to pošlihtan, če si pa tak, da nimas karakterja potem ti pa ni pomoči.Glede iger ja trigger lepo si povedu tud jest sm se ze pogovarju z parimi in res nobenih pametnih iger ni več.Doma imam dark sector, ki ga še nisem preigral ampak me ne vleče več, potem imam virua online 5 ga ne igram, forza 2 sem jo igral samo 1 tedn, GTA 4 nehu igrat pa sem na 60%. Največ igram nba 2k8 :) Ostalo je pa podn tudi vikinge sem igral ampak jih je večinoma moj prjatu odigral in tako naprej ni več iger, ki bi te potegnile notr in bi res užival v igri.Z GTA so res pretiraval 10 oceno si ne zasluz ampak ene 8 bi bilo čist pravično.

xbox360 > all

Link to comment
Igrca ku te pa čist zasvoji in jo kumi nehaš igrat je pa wow.

Eh, WoW sploh igra ni. Bolj neko blizzardovo orodje za obvladovanje večmiljonskega števila ljudi. Če bi blo alpsko mleko uradna pijača WoW bi mele ljubljanske mlekarne 2 bolida v formuli 1. Res ne vem zakaj ljudje silijo igrat neko igro z bedno grafiko, za katero je treba plačevat naročnino vsakih par mescev. Pa niti nočem vedet :doh:

Jaz sem se WoWa kot vseh iger naveličal, špilal sem ga vse skupaj 3 tedne, zdaj se mi ga pa niti ne da zagnati. Saj je ql, da igraš z drugimi igralci, a igra temelji na istem principu. Ves čas: "Get that" "Kill that" "Carry that". Grafika ni ravno grda, predvsem pa je taka zaradi tega, da igro lahko igrajo ljudje z pentiom 3 :tepen: .

Drugače pa komaj čakam na GTA 4 PC release. Še vedno občasno igram GTA: SA in GTA: SA: MP :tepen: .

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.