Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Sem ga kar jaz, pa še vso ostalo govno, ki nikomur ne koristi. Ilichu, če nimaš pojma o odgovoru, ki ga je zastavil .*LuKa*., nikogar ne zanima, a ti hočeš špil na PCju ali ne, jasno? In naslednjič, ko boš mislil koga takole direktno žaliti, bom precej nepomotoma uporabil gumbek, ki ga omenja Solid.

Link to comment
French site Jeuxpo reports that Grand Theft Auto IV will be released on PC in Europe this October. Though they do not offer any specific sources, they do cite retail plans. Neither Rockstar, nor Take Two has confirmed this to be true, but as one can expect, the PC version should be out within six to eight months of the game’s console release.
markolepisig1.png
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Sedaj sem po 25 urah igranja končal tole izvrstno igro. Vem, da sem že velikokrat rekel, da sem igral neko zakon igro, ki jo uvrščam takoj za legendarno Zeldo OoT, pa se je moje mnenje dokaj hitro spremenilo oz. je na tisto mesto prišla vedno nova igra.

Grand Theft Auto IV pa je sedaj zasidral drugo mesto in bo tukaj ostal pomojem še lep čas (ker taka mojstrovina ne nastane čez noč). Nekateri pravite, da igra ni vredna tistih 9.5-10 točk pri oceni, ampak je vse odvisno, od dejavnikov, ki vam vplivajo na igranje igre. Meni je definitivno na prvem mestu zgodba, ki pa je v GTAIV A++. In tisti pregovori iz trailerjev, s katerimi so nam avtorji povzročali nenadzorovane reke slin, se izkažejo za resnične:

Everyone's a rat !

Ker je tako zgodbo GREH zaspoilat pa nebom napisal več razen tega, da so po mojem mnenju v igri samo 3 dobre osebe (Niko, Roman, Little Jacob).

1:"Reci mi zašto"

2:"Zašto"

1:"Zašto smo bili prijatelji, vsi smo odrasli za jedno!"

Citat iz najboljše scene v igri, kar pa mi je ena najboljših scen iz vseh iger nasploh (zraven Mr. & Mrs. Bellic scene).

:bowdown: :bowdown:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

LP!

Mam en problem glede gta 4 na xbox 360

Igro imam trenutno na približno 57% in pravkar sem končal vseh devet assasin misij in sem dobil 20 achiwmenta za to...in zdej nevem več kar naredit...nobenih misij nimam več...tudi če me kdo pokliče mi ne da več misij...na email sem dobil pošto od US paper al neki takega naj nebom več kriminalc in to...kaj naj naredim da bom lahko igro naredu 100% nekje sem prebral da je to to in da zdej morem še za prijatelje tiste + jobe nardit...pa iz police computerja jobe nardit..pa vseh 200 ptičov ubit in to...in da mi da vse to nekaj % ampak men se neda vse to delat XD

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment

škoda k js bi rad še kakšne misije delu xD bom bonus misij naredu kokr se mi bo lubl pol bom mal free play igrou (stunt in to :D) in pol če bom mel preveč časa imam pa itak sprintan zemljevid kje so te frdamani ptiči in jih šou pobivat XD

Če kdo igra multiplayer gta naj me prosim doda Gamertag: SLOwner

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
škoda k js bi rad še kakšne misije delu xD bom bonus misij naredu kokr se mi bo lubl pol bom mal free play igrou (stunt in to :D) in pol če bom mel preveč časa imam pa itak sprintan zemljevid kje so te frdamani ptiči in jih šou pobivat XD

Če kdo igra multiplayer gta naj me prosim doda Gamertag: SLOwner

sej zdej bo itak samosvoj dodatek pršu (the lost and damned)

xboxg33k.png
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 years later...
  • vrhovni

Ja, teli GTA4 modi na PCju so fakin mind-blowing. Zaradi takih stvari PC nikoli ne bo crknu kot gaming sistem .. teli modi sicer ubijejo grafično (folku pade FPS s konstantnih 80+ na 25-30), ampak a se kdo čudi, glede na kvaliteto?

Nekej random fotk enega modela z NeoGAF forumov:

108533710.png

541924060.png

679400083.png

967358184.png

120965352.png

524158959.png

Čist noro. GT5 who? :lol:

Link to comment

Ja, dobili smo pa drek na palci. Sej se je že pri prvih videih vidlo, da TDU2 ne bo ravno grafični biser, ampak potem niti igralnost ni bila ne vem kaj. Sranje v glavnem.

Kar se tiče GTAja so pa ti modi res osupljivi, samo kaj ko rabiš za take rezultate res zmogljivo mašino. Mogoče bo naslednja generacija konzol kje blizu tega...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Ja, dobili smo pa drek na palci. Sej se je že pri prvih videih vidlo, da TDU2 ne bo ravno grafični biser, ampak potem niti igralnost ni bila ne vem kaj. Sranje v glavnem.

Kar se tiče GTAja so pa ti modi res osupljivi, samo kaj ko rabiš za take rezultate res zmogljivo mašino. Mogoče bo naslednja generacija konzol kje blizu tega...

Sliši se grmenje PS4? :P

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.