Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz sem tudi pri svet iger naroco ko so meli tisto z popustom. Pa nisem nic se dobo klica.

Ocitno je ta trgovin ripoff. Prvo majo dobro ceno in se cudijo da dobijo dosti narocil. Zdaj so pa kr ceno dvignili pa seenrkat narocila zbirajo. Mislim wtf. Grem reje drugam kupit pol.

Lepo pise da je cena za prednarocila mal nizja ko pa za tiste ko jo narocajo po izidu ... + tisti ko so prednarocili igro jo bojo meli prvi 29 v nabiralniku ...

Tist "intro" je fake ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Tist "intro" je fake ...

A si že vido kerga drugega? Meni zgleda čist OK, tud škatla je kr v redu... Zakaj bi moglo bit fake? Sej je še slaba 2 tedna do izida, intro je še najmanj kaj nam lahko pokažejo, leak or not.

Fake je intro...Poglej malo bolje dvd, ker originalne xbox igre imajo na srefini srebrni obroček, kjer piše xbox360...Pa tudi če ga ima ta tipček, njegovo življenje ne bo nič lepše zaradi tega...saj 29 april je že blizu :beer:

hasta la victoria siempre

www.3d-svet.com

Link to comment

Downloadable content bo mogoče celo novo mesto!! To pa bi bilo nekaj!

Me zanima kdo lahko iskreno reče, da ga DLC ne zanima... ja itak da DLC neke gnile igre ni vreden nič in osebno nisem kupil še enega dodatka ker se mi zdi to whatever... Sam GTA DLC = GTA DLC... in vse kar je GTA = sick as hell!

Lahko rečete, da je Sony lažniva nategunska gnida in res je tako.

Lahko rečete, da je M$ še večja kapitalistična kurba in tudi to je res.

Ampak stričku Sam-u (Houser) pa sem do zdej verjel vsako besedo in me še ni razočaral... To je Rockstar.

Go GTA!

Vir: http://kotaku.com/380938/grand-theft-au ... ole-cities

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.