Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Upam da se da legalne stvari še vedno razglabljat... Vprašal bi namreč, kdo vse bo to igral prek neta. Dajte se napisat plztnx

Jaz, jaz in jaz; mi trije bomo igral pa še en friend sam nima prednaročene tko da ne ravno 1. teden izida (drug teden gre po Xbox)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Tudi ce ga dobi po legalni poti ? ^^

Jap, saj ga pred 29.4 ne bi sploh smel dobit, razen če si recenzent kakega medija. Pa še oni morajo biti tiho do torka, saj je tak NDA.

Izjema bo le, če bo po celi državi padel streetdate in se bo špil na policah trgovin pojavil recimo v ponedeljek.

 

 

Link to comment

E sem dodal kot spoiler da nam koga razburu:

Danes sem nabijal do 5.00 zjutraj in lahko samo rečem da je tole preprosto najjači špil. Tako veliko življenja še nisem videl, kamorkoli greš vedno se neki zgodi, kakšna cvetka z civilisti, kakšnimi bandami itd. Najboljse fore sao itak une random, ko hodim po ulici, pa me kren model ustavi in se zarola cutscene in mi džanks neki bluzi pa kr da 100$ pol se pa spoka, pa recimo najdem sentinel avto, ki je ful podoben BMW M3 in se na križišču trashnem v eno bakico, stopim ven da ji pokažem kva zej in jo nalamam, jo sam ven potegnem, iz zadnjih zicov skočta dva nabita modela, ki ju sploh vidu nisem in se mi začneta po albansk al srbsk dret jebu ti mamicu al neki v tem smislu in me kr ustrelita z šotgani.

Sam rad bi še reku glede grafike, okej tu pa tam ko hodiš po mestu vidiš kakšne čudne texture izložb trgovin itd ampak ej, mesto JE GROMOZANSKO!!!! Jz še sploh nisem pršu ven iz prve 1/20 mesta, kjer začneš, lahko bi ampak sploh nisem še poti najdu hehe. No kar sem hotel reči glede grafike, namreč veliko vidim nekih skeptikov itd - grafika je ubijalska, od designa mesta, ubijalskega senčenja, ki res naredi vse skupaj močno realistično, lightning sistema, itd itd. Res da niso modeli in ostalo okolje tako high res kot recimo v gearsu ampak če vse skupaj zapakiraš v GTA, kjer btw nisem dožvel niti enga padca FPS (mp nisem sprobal na lajv priem next week d nam benan) je grafika tu res HUUUUUDA. ajt grem naprewj spilat

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ma dejte no, vsaka druga štacuna v tujini že ima špil, prav tako bo v petek ponekod tudi pri nas, zdej pa se boste šli neke policaje medtem, ko vsak drug špil se vedno pred izidom debatira, pa noben ne reče nič.

Če se grete pravil in natančnosti to tudi upoštevajte pri vseh igrah, ne pa, da zdej nekaj jajcate okoli, ker je to GTA in ste očitno eni fauš, ker ga nimate.

Odločitev bo tak vaša, jaz sem sam povedal moje mnjenje glede tega.

Link to comment

Kter tipicen slovenski kmetavzercek. Jz sem mal napisal in se ponudil za vprašanja, glede na to da dost ljudi komi čaka tale špil in ga še par dni ne bodo mogel igrat, nisem pa pisal, da boš ti tule nam razlagal kako imaš rad banano v rit. In nevem od kdaj je prepovedano govorit o špilu in njegovi vsebini pred izzidom, čeprav kot je že sebek reku ga štancajo povsod v tujini že?

Anyway fuck off mister nobody če nimaš nč pametnga za poveat

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
In nevem od kdaj je prepovedano govorit o špilu in njegovi vsebini pred izzidom, čeprav kot je že sebek reku ga štancajo povsod v tujini že?

Razlogu za to se reče fovšija. Preprosto.

Je pa po svoje smešna tale fovšija. :D

Sploh zato ker je popolnoma jasno kateri del populacije "trpi" ob leaku GTA-ja.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Eh, ste hecni. Meni je pac cisto vseeno za to igro in pac ne morem doumeti, kako so eni zagreti za ta GTA4, da niti do uradnega izida ne morejo pocakati.

Zelo mi je hecno, kako je shoelace ponosno napisal, da ima GTA4, se bolj mi je pa hecno, kako je DrMiha cisto resno pisal o tistem bananju. Preprosto ne kapiram vsega tega cirkusa, ki je okoli izida enega random GTAja po svetu nastal.

OK, saj to je/bo sigurno najboljsa igra vseh casov, samo kaj potem. Se vedno je samo igra. (Drugace se pa seveda tudi meni ne zdi nic narobe pred uradnim izidom o igri govoriti in me je DrMihatov post resnicno sokiral, da sem kar moral tisti butast post napisat, da sem malo k sebi prisel.)

Edit: hehe - ker to pisem z Wiijem in toliko casa traja, da post ni vec aktualen, ko ga dejansko prijavim.

Potegaman.jpg
Link to comment
Sam res, kaj mi bo tale GTA, če jutri izide Wii-fit, pa še ukrast se ga ne da ;)

Na Radiu Ena sem danes med furanjem na Jesenice in nazaj 3x slišal reklamo za Wii Fit (Istočasno igraj in vadi, od petka, 25.4 v vseh prodajalnah Big Banga)

Ok, sdej pa back on topic. Em ja, un post učerej je bil malo čuden oz. je nastal v čudnih okoliščinah, takrat ko kaki promili začenjo it v višave...khm.

 

 

Link to comment

Sicer bom tudi jaz sigurno nekoc (cez nekaj mesecev/let) GTA4 nabavil in itak se bom za tri mesece nekam izoliral, da bom v miru zadevo na 100% obrnil, pri cemer mi bo to najboljsa igra sploh, boljsa od NGB, boljsa celo od originalnega Tetrisa... Samo trenutno mi je pa res cisto vseeno za ta spil, je namrec toliko drugega stuffa, da se mi ze mesa od vsega skupaj. Zato je GTA4 res zadnja stvar, ki mi gre po glavi. Sem pac tak tip, da se zacnem nad igro sliniti sele, ko jo zacnem igrati, pa cetudi bi slo za Ninja Gaiden 2.

-----------

No, za Wii Fit me pa se stokrat manj briga. GTA4 bo vsaj najboljsa igra vseh casov, medtem ko je slednji krneki. Ce smo ze pri izidih, edini, ki mi res malo dvignejo pritisk, so tisti na konzolasticnih online storih. Ravno zaradi tega, ker nikoli ne ves, kaj bo prislo. Pri "tapravih" spilih pa ves ze mesece vnaprej, kaksen dolgcajt.

OK, dosti offtopica, obljubim, da bom od zdaj naprej dal mir.

Potegaman.jpg
Link to comment

PS3 je hardversko itak boljša konzola od 360ja. Pač, v GTA x360jev superioren online ne šteje dosti (multiplayer levo desno - pa saj je sandbox game s single misijami, ne tekmovanje v skilih), dlc... ajde, bo do takrat že nova igra vzunaj... Predvsem pa PS3 lahko gori cel dan in se ga še opazi ne, X360 pa vrti kot nor in sopiha kot budala, seveda pa zraven lastnik švica, kdaj bo fasal RROD.

Če bi imel oba sistema in bi me GTA zanimal, bi ga verjetno pravtako kupil za PS3.

Link to comment
Hehe, si zato z rumeno napisal, ker je enake barve kot banana?

No, sicer pa ze star pregovor pravi:"Bolje v eni roki GTA4 in v drugi roki banana kot pa v obeh nic."

Oziroma z drugimi besedami, Shoelacu se pomoje prav jebe za posledice, KAJTI ON JE...... MOZ Z GTA4!!!

Pa pizda no cisto dobenmu nemorem ocitati ce spil zdownloada. Mislim pri takih kurcevih slovenskih placah in evropskih cenah da mi na brihanje gre. Jaz bom sicer pocakal do 29tega in nabavo legalno stvar ampak to samo zato ker se bojim MSbananja in MScrkovca. pri teh kot ze omenjenih kurcevih placah dam reje 60€ za spil kot pa mogoce potem 200€ za novo konzolo. cisto iz ekonomskega vidika lol.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.